annodobo

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2016. április 23.

Fél áron vettem és valami fantasztikus. Imádom a La Roche összes termékét. Rengeteg ajakápolót kipróbáltam már mindegyik kiszárította az ajkaim, fél nap után. Egyedül a carmex és ez a La roche nem.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. április 23.

Fél áron vettem. Sokat hallottam róla gondoltam kipróbálom. Valami fantasztikus. Hihetetlenül jó. Egyszerűen imádom. A zsíros , miteszeres bőröm egyszere lett tiszta friss, puha és normál állapotú. Már az első használat után. Arról nem is beszélve, hogy a hegeket , piros foltokat 2 nap után eltünteti. Csak ajánlani tudom a terméket.

Avon Skin So Soft Bőrnyugtató Testápoló Olajspray

Avon Skin So Soft Bőrnyugtató Testápoló Olajspray
2016. január 31.

Nekem nagyon tetszett. Sokat használtam és minől többet használtam annál rosszabb lett. Tele van alcoholal, érzélenyebb bőrre egyáltalán nem ajánlom.

RdeL Young Sun Púder

RdeL Young Sun Púder
2016. január 23.

Én személy szerint csak a napocskás mintáért vettem meg, de egyáltalán nem bántam meg. Mivel kifényesedik a bőröm, ezért a mattot vettem és valami fantasztikus. Egész nap tart és nem lesz tőle zsíros az arcom sem. Mondjuk német gyártmánytól ez elvárható. Na meg ennyi pénzért, főleg 5*. Örülök, hogy lehet kapni a Rossmanban. Imádom.

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2016. január 9.

Nem éri meg az árát. Nekem egyáltalán nem jött be. A baj ott kezdődött, hogy be se fogta a szempillámát.

H&M Pure Definition Szempillaspirál

H&M Pure Definition Szempillaspirál
2016. január 9.

Meg ne vegye senki. Borzalmas.

Rose Cosmetics Eye Liner

Rose Cosmetics Eye Liner
2016. január 7.

Valaki tudna nekem segíteni? Légyszíves. Már hónapok óta keresem ezt a tust, de sehol sem találom. Megtudná nekem mondani valaki hol lehet kapni?