anordess

Regisztráció dátuma: 2011. október 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 31.
Bőrprobléma: -

Isana Fruit & Gloss Cranberry-Acai Ajakápoló

Isana Fruit & Gloss Cranberry-Acai Ajakápoló
2014. augusztus 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, pénzkidobásnak érzem. (Legalább olcsó.) A színe sokkal világosabb, mint amire a csomagolás alapján számítani lehetett, és bár kellemes az illata, az íze szerintem nagyon rossz, és nekem ahelyett, hogy hidratálná az ajkamat, inkább szárítja.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2013. július 26.

Látom, igazán megosztó termékről van szó :) Én azok közé tartozom, akiknek nagyon bejött! A használati mód eleve praktikus számomra, mert a zuhanyzás utáni krémezést egyszerűen nem tudom beépíteni a rutinomba, úgyhogy teljesen kedvfüggő, hogy használok-e testápolót, aminek eredményeképpen sokszor kiszárad a bőröm, ráadásul pár hete úszni is járok, a klóros víz pedig súlyosbítja a helyzetet. Én úgy használom, hogy elzárom a vizet, bőséggel kenek magamra (mintha sima testápoló lenne, be is masszírozom kicsit), aztán a zuhanyrózsával leöblítem magam (nem végzek "lemosó mozdulatokat", mint a tusfürdőnél). Aztán egyből szárazra törölközöm, és csodálatosan puha marad a bőröm a következő napig :) Az illata nekem is erős kicsit, de tényleg eltűnik másnapra. Én nagyon örülök ennek a terméknek, biztos újra fogom venni.

Alverde Elegant Lash Szempillaspirál

Alverde Elegant Lash Szempillaspirál
2013. július 14.

Borzasztó keféje van, alig visz fel festéket, a látható hatás érdekében nagyon sokszor kell áthúzni a pillákat, de akkor is inkább csak kiemel, max. dúsít kicsit, hosszabbítani egyáltalán nem hosszabbít. Az eddig próbált natúr szempillaspiráljaimhoz képest tartós, ez az egy pozitívuma van.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2013. július 10.

Tényleg szép hatást lehet vele elérni: hosszabbít és elválaszt. Nekem viszont irritálja a szememet, és nagyon hamar elkezdett beszáradni. Nem veszem újra.

Alverde All In One Szempillaspirál

Alverde All In One Szempillaspirál
2012. december 19.

Nekem nagy kedvencem lett ez a spirál! Hosszabbít, kicsit dúsít is, és az eredmény nálam pont a természetes és a drámai határán van, ami nagyon tetszik. Felvitelnél nekem is kenődik, de szerintem ez csak az én ügyetlenségem, mert leginkább csak a jobb szememmel szoktam így járni, és más spirálok használatakor is előfordul :P Nem potyog, kibírja a napot, mégis könnyű lemosni. Maradni fogok ennél.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2012. szeptember 25.

Nekem eddig ez a legjobb testápolóm! Általában nem szokott menni egyszerre a megfelelő mértékű hidratálás és a gyors beszívódás, de ez tudja mindkettőt :) Az illata mondjuk tényleg erős kicsit, de szerintem elviselhető, néha még finom is - nem tudom, mitől függ, milyennek érzem :)

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé
2012. augusztus 20.

Felkenés után szépen indul a dolog, nekem is nagyon gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos érzés, érzek egy kis hűsítő hatást is, és finom puha lesz a bőröm. Aztán 1-2 óra múlva azt látom, hogy olyan fehér száraz mindenem, lábam, karom, ilyen szinten még semmi nem szárította ki a bőrömet, pedig nem szokott túl nagyfokú hidratálást igényelni. Próbálkoztam 1-2 napig, de ez a kétóránkénti újrakenés nem állapot, úgyhogy továbbadom egyik barátnőmnek, aki szerette volna kipróbálni - ha neki beválik, akkor legalább nem volt pénzkidobás.

Rival De Loop Clean&Care 2in1 Sminklemosó Balzsam

Rival De Loop Clean&Care 2in1 Sminklemosó Balzsam
2012. augusztus 20.

Kb. 2 hete használom arcmosásra, és eddig tökéletes! Mondjuk egy kevés korrektoron és BB krémen kívül mást nem használok, de ezeket leviszi, és szépen megtisztítja az arcomat úgy, hogy közben nem szárítja szét (mint szinte minden, amit eddig próbáltam). Nem vattával viszem fel, hanem kézzel, aztán vízzel leöblítem. Az állaga krémes. Az szaga elég kellemetlen, számomra már (nagyon) büdös, de legalább nincs benne illatanyag :)

Rival de Loop Arclemosó Tej

Rival de Loop Arclemosó Tej
2012. augusztus 13.

Én arctisztításra használtam, s nagyon bevált! Hatékony, nem szárít - ami számomra nagy szó, úgyhogy mindig ehhez tértem vissza a más lemosókkal való próbálkozások kudarcai után. Ám most látva a sok parabént biztos, hogy nem veszem meg többet :( A pontot is ezért vonom le...

Essence My Skin Tinted Moisturizer

Essence My Skin Tinted Moisturizer
2012. augusztus 13.

Sajnos számomra használhatatlan ez a krém, több okból is:
1. Ugyanazt tapasztalom, mint Adrienn, nincs még minimális fedése sem. Használtam már az Alverde színezett hidratálóját, az szép egyenletessé tette az arcszínem, ez viszont abszolút nem csinál semmit - ha sima krémet kerestem volna, akkor nem ezt vettem volna meg.
2. Hidratálás helyett szárítja az arcom.
3. Ráadásul irritálja a bőröm: kis kiütések jelentek meg csakis azokon a napokon, amikor ezzel a krémmel próbálkoztam, szóval biztosan ettől.

Kuka :(