Anouk

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash
2020. július 18.

Én nagyon szeretem, lemosónak és tusfürdőnek is ezt használom, a korona elején kézmosónak is őt használtam, amikor nem lehetett folyékony szappant kapni felénk. Már sokszor újravettem, nagyon praktikus a kiszerelése, ha akciós a 400 ml-se akkor nagyon meg is éri. Nekem nem szárít, mondjuk az is igaz, hogy én legtöbbször testápolózok/hámlasztós testápolót használok utána.

Child's Farm Baby Shampoo

Child's Farm Baby Shampoo
2020. július 14.

Nagyon szeretem ezt a kis sampont. Kb. ugyanaz mint a baby wash, lemosónak, tusfürdőnek és samponnak is használható, de samponnak a legjobb, jól tisztít, de nem szárít.
Lemosónak szárít picit, de nem vészes. Angliában és Írországban is vettem már. Kicsit drágább mint a DM-es, Rossamannos mindenmentes baba dolgok, de még mindig olcsóbb mint a kinti mindenmentes samponok. Aki kint van és jó baba dolgot keres vagy magának egy gyengéd illatmentes lemosót/sampont annak nagyon tudom ajánlani!

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel
2020. július 12.

Uh, nagy kedvenc ez a krém, én is használom mindenre, arckrémnek, nap utáni száraz érzésre (pedig nem is napozok...), irritációra. Szép összetevős és olcsó, kár, hogy macerás a beszerzése, mert nem minden tigerben kapni (főleg korona alatt ha zárva is vannak a boltok ugye)

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2020. július 12.

Ó istenem, nekem ő a nagy Ő. Már nem tudom hányszor újravettem, de mindig visszatérek hozzá. Ha ellustulok és nincs kedvem egy több lépcsős rutinhoz ezt akkor is felkenem, reggel utána egy kis fényvédővel, este meg csak őt. Nincs az a hű de nagy csodaszer érzésem tőle felkenés után, de rendszeres használattal sokat segít a szebb bőrképért, és mindig észreveszem ha nincs benne a rutinomban. Szépen hidratál, egységesít, nálam hamar beszívódik. Szerintem nekem a galactomyces mint összetevő nagyon bejött, vagy pont ebben a formátumban, a bőrömet sose irritálja, ezért is térek vissza mindig hozzá, mivel az extra érzékeny bőrömet néha már az is kiüti ha csúnyán néznek rá. 5 pont, nem is kérdés.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2020. július 12.

Nekem ez nem nagyon jött be, fehér pici pattanásokat okozott, pedig amúgy a hidratáló hatását nagyon szerettem. Majd testre elkenegetem.

Kosé Cosmeport Suncut Uv Perfect Gel Super Water Proof SPF50+ / PA++++

Kosé Cosmeport Suncut Uv Perfect Gel Super Water Proof SPF50+ / PA++++
2020. július 12.

Jaj ez nagy szerelem lett! Vízálló kémiai fényvédőt kerestem, ami avobenzone és octocrylene mentes, ugyanis valamelyiktől szerintem könnyezett a szemem,és ugyan ezt testre vettem, de szempont volt, hogy arcra is kenhessem ha úgy jön ki a lépés. Valami nagyon könnyen beszívódó, megbízható cucc kellett, így az alkohol sajnos kb. elkerülhetetlen volt :(Hosszas nézelődés után végül februárban erre esett a választásom, hogy majd ez jó lesz fesztiválozós fényvédőnek, ugyanis olyan pici a kiszerelése. A fényvédő bevált, csak a fesztiválokat törölték el közben a korona miatt :D Iszonyú könnyed formula, ezért is szeretem nagyon, hipp-hopp beszívódik, nem hagy réteget a bőrön, közben viszont védi a nap ellen. Az alkohol lehet picit szárította a bőröm, viszont valamit valamiért ugye, és külön plusszpont, hogy az arcomat sem irritálta azon néhány alkalommal amikor oda is kentem. Eddig ez a legészrevétlenebb fényvédő amit használtam, viszont jó lenne majd egy olyat találni ami alkohol mentes és nagy kiszerelésű hasonló áron. One can dream, ugye.

The Body Shop Sheet Mask Aloe Nyugtató Aloe Fátyolmaszk

The Body Shop Sheet Mask Aloe Nyugtató Aloe Fátyolmaszk
2020. június 30.

Nekem végülis bejött. Megfelelően hidratál, nálam nem okozott érzékenységet. Nem mondanám csodaszernek, de kap tőlem egy pluszpontot, amiért rendelésmentesen is van szép összetevős, parfümmentes fátyolmaszk kis hazánkban is.

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. február 9.

Már az első tubus végénél járok, és azt kell mondjam eddig ez a legjobb fényvédő amit próbáltam. Papíron hiába tartanám jobbnak a kémiai+fizikai formulákat, többszöri próbálkozás után is mindtől könnyezett a szemem. Viszont a csak fizikai fényvédők állaga általában zavart. Ez viszont iszonyú könnyed az arcon, az én fehér bőrömön nem hagy bántó fehér réteget, sőt még egységesíti is az arcomat. Nem irritál, nyugtatja a bőrt, nagyon szeretem használni, gyönyörű összetevőlista, nekem az illatmentes verzió van meg belőle. Őszintén egyetlen negatívumot sem tudok rá mondani. Már úton van a következő tubus, kíváncsi leszek, hogy nyáron hogy teljesít.

Babydream Extrasensitive Pflegeöl

Babydream Extrasensitive Pflegeöl
2017. március 27.

Testápolás felturbózására vettem. Nekem a csomagolás nem vált be, minden olajos tőle, így elég macerás vele kenegetni magam. Viszont a hajvégeim imádják :D Két-három cseppet szoktam eloszlatni a hajamon hajmosás után, nem hagy maga után zsíros érzést, csak egészségesebbnek tűnő hajat.

Az egy pont levonás a flakonért jár, de látom másoknak bevált, lehet csak az enyém ilyen nyomi :D

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2016. június 12.

Ahogy egyre hidegebb az idő az én bőröm is sokkal szárazabb lett, ezért le kellett cserélnem a nyárra tökéletes lemosómat. Kicsit vonakodva vettem meg ezt tejet az itteni nem túl pozitív vélemények miatt, de hál istennek nekem bevált. Nem okozott irritációt, a szememet sem csípte, kellemes érzés a száraz bőrömnek. Este használom zuhanyzás közben, nálam csak egy színezett fényvédővel kell megküzdenie, utána átmegyek az arcomon micellás vízzel is, és még annak is van mit leszednie. Így a tisztításával nem vagyok teljesen megelégedve, de nekem magában a micellás is kevés, szóval így a két teremék együtt ideális. Ezért, és mivel sokáig tart, illetve a kedvező ára miatt kap 5 csillagot.

Up: Átöntöttem habosító flakonba, sokkal jobb így az állaga. Mivel még mindig nagyon szeretem tuti újravevős.