ansu

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Diptyque Fleur de Peau EDP

Diptyque Fleur de Peau EDP
2018. július 1.

Csodaszép mósuszos-íriszes “második bőr” karakterű illat. Sohasem túl sok. Az írisz púderessége tökéletesen eltalàlt, a hideg-fémes érzet itt nem mutatkozik. A mósusz puhává és tökéletes komfortillattá varázsolja. Nem bír óriási szillázzsal, sem rendkívüli tartóssággal. Mégis a maga nemében így tökéletes.

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Body Oil

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Body Oil
2018. május 10.

Csodálatos rózsaköntösbe burkolja a testet. Törölközőszáraz bőrbe masszírozom be lefekvés előtt, nagyon szépen hidratál. Picit gyorsan fogy, de a hatása kárpótol.

L'Occitane Mandulás Testápoló Olaj

L'Occitane Mandulás Testápoló Olaj
2018. május 9.

Egy csoda ez a termék. Tökéletesen hidratál, selymessé, feszessé és tömörré teszi a bőrt. És az illata teljesen függővé tesz.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. május 9.

Az előttem szólók mindent leírtak. Egyszerűen nem sikerült nála jobb alapozót találnom semmilyen árkategóriában. Akinek nincs szüksége full coverage-re, ne ezt vegye, akinek meg igen, annak egy áldás. Én kizárólag ecsettel viszem fel, így gyors mozdulatokkal tökéletesen el tudom dolgozni. Nem csillog T-zónában 10 óra elteltével sem, nem kopik, nem foltosodik, nincs az a fullasztó nehéz érzés amikor ezt viselem, pattanásokat nem okoz. Max pont.

L'Occitane Arlésienne EDT

L'Occitane Arlésienne EDT
2018. május 9.

Már-már niche kategória. Igen szokatlan kreáció, nem sűrűn jön szembe az utcán. Púderes ibolya, édeskés rózsa, és a kis fanyar csavart okozó sáfrány&bergamott kombó. Rajtam elég decens illat, amolyan irodai kiskosztümös feeling. Meglepően sok bókot zsebelek be, ha ezt viselem. Tartóssága nem az erőssége, 3-4 óra rajtam. Ettől függetlenül szerelem lett.

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej
2016. szeptember 25.

Extra-száraz területeken nagyon jól remekel. Nyáron nem ezt kenem, de hidegebb időszakban nagyon jól tud esni. Gazdag állagú krém, de nagyon könnyen elkenhető, és be is issza a bőr. Filmréteget nem hagy maga után, nem lesz tőle "csúszós" hatású a bőr. Praktikus a flakonja is. Nem tudok belekötni. Plusz pont jár az isteni illatért.

Clinique Even Better Alapozó SPF 15

Clinique Even Better Alapozó SPF 15
2016. július 26.

Szerintem korrekt kis alapozó. Aki a nagyon matt finisht szereti, annak nem a legjobb választás, ad ugyanis egy "juicy" hatást a bőrnek amit én személy szerint kedvelek. Rajtam is icipicit narancssárgás színe lesz oxidáció során sajnos, pedig nagyon tudnám szeretni. Fedése erős de nem vakolat, kevert bõrön sajnos hamar átfénylik, de mindezek ellenére is gyakran nyúlok érte. Pattanást nem okozott.

Alpha-H Liquid Gold Rejuvenating Cream

Alpha-H Liquid Gold Rejuvenating Cream
2016. július 25.

Második kedvenc a márkától. Éjszakára kenem fel, gyulladást szépen lehúzza. Enyhén csíp ha van friss pattanás a bőrön, de kibírható. Hatása verhetetlen, foltokat is halványítja.

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2016. január 16.

Eddig a legjobb szépségvitamin, amit próbáltam, mert tényleg tapasztaltam változást. Rengeteg babahajam kinőtt, és amik voltak, szépen megerősödtek és nőni kezdtek végre. A körmöm valami eszméletlen módon megerősödött tőle, pedig eddig sokszor töredeztek és beszakadtak. Újravevős:)

The Body Shop Chocomania Ajakbalzsam

The Body Shop Chocomania Ajakbalzsam
2016. január 16.

Borzalmas. Az állaga is, ahogy bele kell nyúlkálni a tégelybe, az a zsírszerű réteg, amit az ajkakon hagy, az a mű szag...és a nulla hidratálás, engem inkább szárított.