ansu

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

J. Del Pozo Halloween Kiss

J. Del Pozo Halloween Kiss
2012. május 21.

Nem igazán vagyok oda érte. Túl édes, de ugyanakkor aquás. Én kerestem benne a gyümölcsök illatát, de valahogy nem jött össze. Nem tudom hogy mi az amiért képtelen vagyok magamra fújni. 2 éve vettem körülbelül. Ott, akkor a parfümériában tetszett, csak amikor hazaértem jöttem rá hogy á-á, ez nem lesz az én illatom. Sajnos 100 miliset vettem belőle, mert akciós volt, gondoltam miért ne? (máskor egy 30 milis parfümöt is alig tudok elhasználni, mert megunom) Szóval odaajándékoztam a húgomnak, még több mint a fele megvan. Úgyhogy ő most boldog vele. Azt mondja neki tetszik, bár inkább ő is úgy van vele, hogy jól van, szépen lassan elfujkálom...

Carolina Herrera CH

Carolina Herrera CH
2012. május 21.

Eau de toilette-s mintám van belőle, azt hiszem az Elle-hez járt ajándékba. Háát...nem igazán tudok mit írni. Körülbelül 15 perc múlva az égvilágon semmi nem marad belőle. De még a gyanú se, hogy esetleg parfüm érintette volna a csuklóm. Én ahogy kifújtam egy édeskés, ámde szúrós illatot éreztem. Nem volt kimondottan kellemetlen, inkább olyan semmilyen. 5 perc múlva megszagoltam a csuklóm és kissé férfias illatú volt. Biztos hogy nem venném meg.

Lush Silky Underwear Dezodor

Lush Silky Underwear Dezodor
2012. május 15.

Nekem nem ilyen csomagolásban van meg, hanem olyanban, amilyenbe a tusfürdőket árulják. Nem túl praktikus, viszont a képen látható csomagolásút nem láttam a Kristóf tériben. De a lényeg: nagyon kellemes illatú, nagyon finom tapintásúvá varázsolja a bőrt. Akkor is jó szolgálatot tesz, ha önbarnítózás után akar valaki az ágyba zuhanni, így nem keni össze az ágyneműt, és nem lesz ragacsos érzetű a bőre. Csak ajánlani tudom.

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2012. május 14.

Cicurka, én is így vagyok az Angellel. Medora az én érdeklődésemet is felkeltette iránta, rohantam is a legközelebbi Douglasba, és nagyon fejbevágott a töménysége. Nagyon akartam szeretni, de nem ment, fájt a fejem, émelyegtem tőle. Ahogy aztán kezdett lecsengeni az illata, egyre inkább felkeltette az érdeklődésemet, hogy jé, ez ugyanaz a parfüm, amit 2 órája magamra fújtam? Most meg ..áá..nem bírom AKAROM érezni az illatát...megint.. Úgyhogy miraclumnak igaza van, ez tényleg függővé tesz. Nem tudom mit tegyek....mi a helyes? Megvegyem, vagy inkább ne?...

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé
2012. május 10.

Érzékeny bőrre kiváló választás, én még az arcomat is mostam vele. Kellemes, semleges illatú. Eddig tökéletes lenne, de a bőrt rendkívül szárítja. Egy minimális hidratálást elvárnék tőle. Így csak 4 csillag!

Yves Rocher Anti-Dandruff Shampoo

Yves Rocher Anti-Dandruff Shampoo
2012. május 10.

Szép összetevők. Az ára elfogadható. A korpát nem szünteti meg teljesen,(van egyáltalán olyan, ami igen?) de hajmosás után lényegesen kevesebb lesz. Pluszpont hogy szép selymessé teszi a hajamat. Az illata nem egy leányálom, de én idővel kezdem megkedvelni. Felváltva használom a csalános samponnal, ami zsíros hajra van. Azt hiszem, elég jól kordában tartják a loboncomat. Többen dícsérték már, hogy milyen egészséges, szép fénye van. Max pont!

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2012. május 9.

Mmmmm...mennyei mézédes illat. Fás-fűszeres, édes púderes, ibolyás, inkább a hideg időkben jó beleburkolózni. Az üvege meg egyszerűen elvarázsol, olyan mintha egy régi kastély pókhálóval szőtt ékszeres ládikájában találta volna az ember. Nagyon romantikus, de kicsit sem giccses.

Clinique Happy

Clinique Happy
2012. május 9.

Az első parfümjeim egyike volt. Egy nyári kis napsütötte illat, amit reggel magadra fújsz és jól indul nap. Ami elsőre beugrik az a narancs, citrom, gyöngyvirág. Szerintem vidám, könnyed, bárkin jól mutató illat. A Happy to be is megvan, mindkettő ajándék volt majdnem egyidőben kaptam őket, sajnos besokalltam tőlük és nem sikerült elhasználni.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2012. május 9.

Szerintem az ember ilyen minőséget vár ennyi pénzért. Tökéletes fedést biztosít, az én bőröm még este is szép, nem folyik el, nem csillog. Az egyetlen negatívum, amit többen is írtatok, az a béna üveg, amiből úgy kell kiimádkozni az alapozót. Nem tudom erre miért nem gondoltak...Sajnos a birtokomban lévő darab kicsit sötétebb tónusú a bőrömnél, pedig douglasos hölgy segített a megfelelő árnyalat kiválasztásában...lehet hogy az a neonfény nem volt a segítségére..nem tudom. Mindenesetre nyárra már tökéletes lesz, akkor igyekszem elhasználni! Az ötös jár neki!

Ilcsi Rózsa Testápoló

Ilcsi Rózsa Testápoló
2012. május 9.

Sajnos az én bőrömet nem hidratálta úgy, ahogy szerettem volna. Elég sokáig kell bedolgozni a bőrbe, de aztán beszívja. Az illatával nem annyira vagyok kibékülve, de ez csak ízlés kérdése. Szerintem normál bőr ápolására tökéletes.