ansu

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Normaderm Mélytisztító Gél

Vichy Normaderm Mélytisztító Gél
2012. május 9.

Előttem szólók, egyetértek! Szerintem 500 forintot sem ér meg a termék. Az én tapasztalatom: rettenetesen kipirosodott bőr és olyan szinten húzódott, hogy 1 percig sem tudtam meglenni hidratáló nélkül. Annyira feszült a bőröm, hogy amikor megsimogattam, furcsa nyikorgó hangot hallatott. Úgy éreztem magam, mint egy folpack, amit két oldalról húznak.
Persze a pattanásaim nem fogyatkoztak, sőt! De azóta megjött az eszem és nem hagyom magam rábeszélni semmire, főleg úgy, hogy előtte nem olvastam el az összetevő listát....

Estée Lauder Projectionist High Definition Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Projectionist High Definition Volume Szempillaspirál
2012. május 5.

Nem tudom hogy Lauderéknek minden szempillaspirálja ennyire rossz, vagy csak nekem sikerült pont ezt kifognom, ami nem annyira szuperál...de többet tőlük nem fogok spirált venni az tuti. Szerintem körülbelül nekem is már három éve megvan, de most már rászántam magam hogy kidobom, nem fogom nézni, ahogy porosodik. "Gyönyörű" csomós pillákat varázsol, a keféjét sem szerettem. És kráterdarabokban potyog le, ami valljuk be, nem túl esztétikus, főleg nem egy randin. Ez egy bélást érdemel!

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)

Nivea Natural Oil Tusolóolaj Extra Száraz Bőrre (régi)
2012. május 5.

Sajnos én nem számolhatok be jó hatásairól. Az első zuhanyzásnál tetszett az illata, de azóta valamiért nagyon kellemetlennek érzem. Nem nagyon habzik és nem is hidratál. Persze egy tusfürdőtől nem kell csodákat elvárni...számomra mégis csalódás.

Ilcsi Rózsaszirom Arctej

Ilcsi Rózsaszirom Arctej
2012. május 5.

Bár nekem fiatal és érzékeny a bőröm, rendszeresen használom ezt az arctejet. Valahonnan nyertem egyszer egy Ilcsi ajándékcsomagot, és ő is benne volt. Szerintem kellemes, lágy, rózsás az illata, lemosás után pedig nem szárad ki a bőröm, így még nyugodtan mászkálhatnék hidratáló nélkül, de általában nem szoktam. Sminket még nem szedtem le vele, mert arra én inkább micellásat használok. De amondó vagyok hogy ár/érték arányban igen jó kis termék ez.

Clinique Clarifying Lotion 3

Clinique Clarifying Lotion 3
2012. május 1.

nem is értem, hogy hogyan tudtak annak idején így bepalizni ezzel a clinique 3 lépés dologgal...

La Roche-Posay Effaclar H Nyugtató Hidratáló Krém

La Roche-Posay Effaclar H Nyugtató Hidratáló Krém
2012. március 24.

Egyet kell hogy értsek, nekem sem jött be. Nekem kicsit fura réteget képez a bőrömön és nem érzem úgy hogy hidratálna, ugyanis ugyanúgy ott vannak a száraz foltok az arcomon. Az illata nem rossz.

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2012. március 24.

Elég nagy kiszerelés, sokáig elég, csak egy egészen keveset kell eloszlatnod a hajadon és szép selymessé varázsolja. Az illata csodás!

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2012. március 23.

Klasszikus..mindig kipróbálok újakat, de visszatérek ehhez. Tartós, nem irritálja a szememet és könnyen lemosható meleg vízzel. Kissé drága, de eddig ez jött be a legjobban

Clinique Brush-On Krémes Szemhéjtus

Clinique Brush-On Krémes Szemhéjtus
2012. március 23.

Pozitívum: a kiszerelése és hogy nagyon sokáig elég, és természetesen az, hogy sokáig fönnmarad. Nálam viszont, mivel nagyon érzékeny a bőröm, sokszor elkezdett viszketni a szemem, miután fölkentem. Az ecset hozzá kicsit béna, de azért használható.

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2012. március 23.

Ilyen egy jó, olcsó ajakápoló. Szerintem nem rossz, bár talán a La Roche-Posay ajakápolója még jobban rendbe teszi a kicserepesedett, száraz ajkakat. Igaz az kb. 1000 Ft.