ansu

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Chocomania Ajakbalzsam

The Body Shop Chocomania Ajakbalzsam
2016. január 16.

Borzalmas. Az állaga is, ahogy bele kell nyúlkálni a tégelybe, az a zsírszerű réteg, amit az ajkakon hagy, az a mű szag...és a nulla hidratálás, engem inkább szárított.

Collistar Talasso-Scrub Testradír

Collistar Talasso-Scrub Testradír
2016. január 16.

2 féle változatom van: a sima Thalasso és az anti-aqua. Hatásukban nem különböznek, mindkettő csodásan radíroz, napokig tartó pihe-puha bőrt eredményeznek. Először csak a sót érezni, majd dörzsölésre előjön az olaj is, így könnyű a bőrbe masszírozni. A Thalassonak mentolos az illata és hűsítő, az Anti-aqua pedig számomra rohadt citrus illatú, így ezt annyira nem szeretem. Összességében nem találkoztam még ennél jobb bőrradírral.

Collistar Superconcentrated Anticellulite Night Treatment

Collistar Superconcentrated Anticellulite Night Treatment
2016. január 16.

Elhasználtam egy üveggel, szerintem elég jó termék. A narancsbőrt nem hiszem hogy bármilyen kozmetikum eltüntetné, úgyhogy nem ilyen elvárásokkal vettem. Szép, feszes, tömör és selymes a bőr a használata után, amihez jó hozzáérni. Az illata is csodás. Lehet hogy olcsóbb termékek is hozzák ezt a hatást, nem tudom. Mindenesetre én szerettem, és valószínűleg újra is fogom venni.

Murad AHA/BHA Exfoliating Cleanser

Murad AHA/BHA Exfoliating Cleanser
2016. január 16.

Teljesen szagtalan fehér színű gél, amiben apró gyöngyszerű darabkák vannak, de a radírozást nem ezek végzik hanem a glikolsav és szalicilsav. Nem irritál, szépen tisztítja a bőrt, ennek ellenére nem hiszem hogy újraveszem, jobban szeretem a kíméletesebb összetételű lemosókat.

Balance Me Radiant Face Mask

Balance Me Radiant Face Mask
2016. január 16.

Szintén lookfantastic dobozból jutottam hozzá. Kellemes használni, krémes állaga miatt jól felvihető, pici darabkák vannak benne, de ezek nem bántják a bőrt. Finoman táplál, engem hidratál is. Nem rossz, erős 4-es.

Clarins Beauty Flash Balm

Clarins Beauty Flash Balm
2016. január 16.

Nagyon kellemes kis krém, valóban alapdarab nálam is. Szépen nyugtat, és kisimít. Én pakolásnak jobban szeretem használni, úgy látványosabb a hatása. Nem csodaszer, viszont hozza amit ígér.

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate
2016. január 16.

Na hát, hol is kezdjem? Alapvetően nekem az a bajom a Shiseido termékekkel, hogy borzasztóan erős az illatuk. Ebben speciel annyira nem zavar, van nagyobb gondom vele: a 2. helyen szereplő alkohol. Azt hiszem ez elég indok, hogy ne használjam, viszont ahhoz meg túl drága, hogy kidobjam, így néha-néha belecsempészem a rutinomba. Egymás utáni napokon használva nekem elkezdett hámlani a bőröm tőle, és pergamenszerűvé változott, így max. heti 1-szer használva próbálom elfogyasztani. Egyébként fluid-szerű az állaga, nagyon hamar beszívódik, ezzel nem lenne probléma. Viszont a hatása miatt nem tudom jóra értékelni, semmit nem hoz abból, amit ígér.

Omorovicza Termál Tisztító Balzsam

Omorovicza Termál Tisztító Balzsam
2016. január 16.

Akkor használom, amikor van egy kis időm egy jó arcmasszázsra. Száraz bőrbe masszírozom, majd pedig forró törlőkendővel lemosom. Így nem hagy semmilyen réteget maga után. Gyógynövényes illata van, engem speciel megnyugtat, szeretem használni. Szerintem kár őt sminklemosásra pazarolni, arra vannak olcsóbb lemosók. A bőröm puha és selymes utána, igazán jó érzés!

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2016. január 16.

Nem akarok én lenni a gonosz, aki lehúzza ezt a terméket, de egyszerűen nem értem a hype-ot, ami ezt a terméket övezi. Gyönyörű az üvege, az biztos, a nehéz üveg luxushatást kelt, finom az illata (bár picit nekem már túl erős), ugyanakkor szerintem nem tud többet, mint egy átlagos arcpermet kb. negyed ennyiért. Sajnálom, tényleg, mert próbáltam megtalálni benne azt a pluszt, amiért megér majd' 60 eurót, de nem. Átlagos termék. Itt az Omorovicza nevet kell megfizetni. Esetleg ha változna a véleményem, mindenképp update-elek.

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2016. január 16.

Rohanós reggeleken is könnyű használni, ezért szeretem. Csakis aláhidratált bőrön érdemes használni, különben egyenetlen lesz az összhatás. Szem alatti karikák fedésére használom, beleütögetve a bőrbe. Szépen beolvad, a fedése nem túl erős, de szerintem éppen ezért lesz természetes a végeredmény.