ansu

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

First Aid Beauty Facial Radiance Pads

First Aid Beauty Facial Radiance Pads
2016. január 16.

Ez a termék egy csodás alkoholmentes AHA-savas hámlasztó. Általában a reggeli rutinomba illesztem bele, nagyon jól előkészíti a bőrt a továbbiakra, friss és puha a bőröm utána. Nagyon gyengéd, semmi pirosságot vagy irritációt nem tapasztaltam használata során. A dobozkában nedves kis vattákat találunk, összesen 60 darabot, tehát napi egyszeri használattal 2 hónapot is kihúzhatunk vele. Használata után a bőr egészséges fényű, már-már ragyogó. Én nagyon szeretem!

Codage Paris Serum N°03 Radiance & Energie

Codage Paris Serum N°03 Radiance & Energie
2016. január 16.

Mesés ez a szérum! Folyékony, kissé tejszerű az állaga, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy semmilyen zavaró réteget maga után. Az illata is csodás, persze tudom, hogy ez nem kéne hogy mérvadó legyen, de nekem fontos. Na de ami a legfontosabb: A-C-E vitaminbomba, egy álom a bőrnek! Általában este kenem, retinoidtartalma miatt, s reggelre kisimult, egészséges kinézetű bőrrel kelek. Picit körülményes a beszerzése, de megéri.

Image Skincare Medicated Acne Masque

Image Skincare Medicated Acne Masque
2016. január 16.

Sajnos az én bőröm nem tolerálja a benzoyl peroxidot, így nem volt sikeres nálam ez a termék, viszont akinek nem okoz gondot a használata, annak ajánlom! Ez egy nagyon koncentrált, aktív hatóanyagokkal (benzoyl peroxide és szalicilsav) bíró maszk, ezért jó lehet a pattanások kezelésében. Szerencsére nincs benne alkohol, de így is nagyon szárít, ahogy a BP általában. Szemkörnyéket nagyon messze el kell kerülni vele, szigorúan csak a problémás részre kenni!

Inecto Pure Coconut Balzsam

Inecto Pure Coconut Balzsam
2016. január 3.

Tőlem megkapja az 5 csillagot. Szép fényes, és puha hajat varázsol, amit nagyon könnyen ki lehet fésülni. Az illatáért annyira nem vagyok oda, de a hatás kárpótol.

Alpha-H Liquid Gold Intensive Night Repair Serum

Alpha-H Liquid Gold Intensive Night Repair Serum
2016. január 2.

Ez a kezelés egyszerűen brutáljó. Eddig egy hámlasztónál sem tapasztaltam ilyen látványos hatást. Most járok az első tubus végénél, de mindenképpen újra kell rendelnem, mert nem tudok nélküle élni. Amikor kicsit rosszabb állapotba kerül a bőröm (fakóság, kisebb pattanások, mitesszerek, hámlás, hegek), éjszakára felkenem, és reggelre tádáám, friss feszes és hamvas bőr fogad. Tényleg szemmel látható és tapintható a különbség! Nagyon ragacsos a trutyi, sárgás színű, 1-2 pumpa elég az egész arcra. Szagra nem a legkellemesebb, de kibírható. Nem olcsó, ez tény, valamint kicsit körülményesebb a beszerzése, de akinek az eddig próbált hámlasztók nem váltak be, abszolút megéri kipróbálnia!

Estée Lauder Clear Difference Complexion Perfecting BB Creme SPF35

Estée Lauder Clear Difference Complexion Perfecting BB Creme SPF35
2015. október 20.

Elég jól fed, kb. mint egy szolidabb alapozó. Nagyon szeretem, amit az arcommal tesz, sokkal egységesebb, egészségesebb kinézete lesz a bőrömnek, ha őt kenem fel. A textúrája érdekes, sűrű, és gyorsan szárad, ezért nem szabad vele percekig szöszmötölni. Ja, és ami a legfontosabb: nem csillog, fényesedik és nem zsírosít!

La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal Szárazolaj

La Prairie Cellular Swiss Ice Crystal Szárazolaj
2015. október 20.

Ez az olaj felér egy aromaterápiával, annyira isteni az illata. Jó érzés a bőrnek, azonnal beszívódik, hidratál, de ezen kívül sok változást nem vettem észre. Lehet, hogy hiányozni fog, ha elfogy a mintám, de hogy közel százezret kiadjak a teljes kiszerelésért, az messze a józan ész határain kívül esik.

dr. Organic Arclemosó Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal

dr. Organic Arclemosó Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal
2015. október 20.

Aktuális kedvenc lemosóm. Kombinált-zsíros bőrre jó választás, nem szárít, de mégis kíméletesen tisztít. Elég egy borsónyi mennyiség az egész arc lemosásához, így az a hatalmas tubus jó pár hónapig nem fog elfogyni. Az ára is jutányos. Az illata is friss, üde. A bőr nem húzódik utána, csak fellélegzik.

St. Tropez Powder Bronzer Matte

St. Tropez Powder Bronzer Matte
2015. július 9.

Nagyon erősen pigmentált darab, nem porzik, könnyű felvinni, nulla csillám. Tökéletes bronzosító!

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Velvet Alapozó
2015. április 15.

Update: közben kiderült, hogy nem ő volt a hibás a pattanások felbukkanásában, tehát nyugodt szívvel ajánlom a pattira hajlamos krémmániázóknak is. Egyik kedvenc alapozómmá vált időközben. Könnyű felvitel, szép, természetes összkép, tartósság.
Ezelőtt a sima Perfection Lumiere-t használtam, ami egy teljesen más állagú, fedésű termék, a Velvet szerintem sokkal inkább a Vitalumierre hajaz minden tekintetben. Nagyon egyszerű kézzel is eldolgozni, természetesen előtte felrázandó a folyós állaga miatt. Közepes fedésig építhető, természetes hatású, matt finishű alapozó. Szárazabb részeket picit kiemeli de azt hiszem nem nagyon létezik olyan alapozó ami erre gyógyírt jelentene. Nagyon érdekes, ahogy Yndre is írta, egy púderes réteget hagy maga után, nagyon jó érzés végigsimítani a bőrön. Sajnos nekem elég hamar fényesedik t-zónában, de nincs olyan alapozó a földön amelyik szépen mattítana 10 órán keresztül. Praktikus a kis műanyag doboz, igaz az ujjlenyomat szépen rajta marad, de legalább utazóbarát, és nem törik szét a fürdőszoba kövén mint azt a Perfection Lumiere tette mikor könyökkel lesodortam.
Összességében elégedett lennék, ha nem pattognék ki tőle, mert tényleg minden más szempontból megfelel az igényeimnek. Majd még jövök update-tel