ansu

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2015. március 22.

Vegyes bőrre jó választás lehet, ez is olyan alap hidratáló, ami nem bánt, nem okoz pattanásokat, csak segít megkönnyebbülni a dehidratált bőrnek. Nem zsírosítja a bőrt, nem kukacosodik. Könnyű, zselés állag, az én bőröm gyakorlatilag a tégely negyedét is beszívná, tehát baromi gyorsan fogy. 1-2 hónap alatt el is lehet így fogyasztani ezt a kis semmiséget. Ettől függetlenül szeretem, és már sokszor újravettem.

Clinique Anti-Blemish Solutions Hidratáló Krém

Clinique Anti-Blemish Solutions Hidratáló Krém
2015. március 22.

Ugyan a 3 lépés szett többi tagjával nem vagyok kibékülve, ez a krém mégis tud valamit. Illatanyagmentes, alap hidratáló, ami jó a háznál. Ha túlirritáltam a bőrömet, vagy épp érzékenyebb periódusában van, és minden bántja, csípi, akkor kerül elő ez a hidratáló. Olyan "clinique-es" szaga van, de szerintem megszokható hogy nem úszik virágillatban. Akneroxid vagy Differin használatakor is őt használom: 1 borsónyi mennyiséget keverek el ebben a kencében, és úgy viszem fel a bőrömre, így tuti nem lesz száraz, hámló a bőröm reggelre.
Nekem nincs problémám a kukacosodással vagy a csillogással. Hamar beszívódik, puhítja a bőrt és természetesen nem okoz pattanásokat. Erős négyes.

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2015. március 18.

Nem szeretem használni: hagy (gondolom az ásványi olaj miatt) egy zavaró réteget a bőrömön, ami reggelre sem szívódik be. Nagyon száraz bőrrel nem tudott mit kezdeni sajnos, azon kívül, hogy csípett jó ideig. Illatmentes, szerintem kicsit zavaró a "szaga". Pumpás 500 ml-s kiszerelésem van, ajándékba kaptam, újra nem veszem.

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Zabtej Szappan

Yves Rocher Plaisirs Nature Bio Zabtej Szappan
2015. március 18.

Szomorú vagyok ha tényleg megszüntették, ugyanis ez a szappan maga a tökéletesség. Az illat, a hab, és az, hogy nem kezd el mállani mint a szappanok többsége. Egy "téglányi" tömb jó hosszú ideig kitart, és az egész illata belengi a fürdőszobát. Nem szárít, nem bánt.

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2015. március 18.

Krémes-édes mámor, ami nem szárít és nem hizlal;) Az egyik kedvencem a sorozatból

La Prairie Silver Rain

La Prairie Silver Rain
2015. március 18.

A Midnight Rain és ő 2 teljesen más dimenzió, az előbbi a kislányos, ártatlan csábítás, ő pedig a vörös rúzs, füstös szem és a női fegyverarzenál kelléktárának teljes bevetése. Azt kell hogy mondjam mindkettő ugyanarra született és mindkettő célt is ér.
Édes, fülledt, párás, a szó lehető legjobb értelmében vett érett illat. A virágok kaotikus virágzása és egy fémes ridegség ami ezt az illatot olyan különlegessé és komplexszé teszi. Estére, bevetésre, alkalomra. Mert ez a maximális extázis elősegítésére szolgál.

Etro Raving Hydratáló Testpermet Spray

Etro Raving Hydratáló Testpermet Spray
2015. március 18.

Vicces a hidratáló testpermet elnevezés, amikor ez a dög simán felveszi a kesztyűt a legtöbb edp tartósságával, sőt, elég sokat le is köröz.
Rajtam majdnem egy az egyben Kenzo Jungle l'Elephant. Téli fűszeres buldózer, fahéjjal, galbanummal és ámbrával. Nyammm:)
Tipikusan "love or hate", megosztó darab. Ugye nem kérdés én kinek az oldalán állok?

Montale Soleil De Capri

Montale Soleil De Capri
2015. március 18.

Hála a Jóságosnak hogy rajtam nem Light Blue, mert őt én nagyon nem kedvelem. Soleil de Capri: Napfény palackba zárva, kék ég, bárányfelhők, nyári szellő, csobogó víz...a többiek már úgyis elmondták:) Tényleg nem egy századik nyári citrusbomba, érdemes egy kísérletet tenni vele. Kacérkodó, pajkos, mint a tenger hullámai. Viszont rajtam nem tartós, nagyon nem:(

Secret Key Skin Save Cleansing Balm

Secret Key Skin Save Cleansing Balm
2015. március 18.

Ó te jó ég! Nem vagyok képben a gépzsír pontos bukéját illetően, de hogy ennek olyan szaga van, az tuti. Öklendeznem kellett, ahogy masszíroztam be az arcomba, olyan undorító volt. Egyszer használtam, többet képtelen vagyok magamra kenni. Fogalmam sincs hogy mit tenne hosszú távon, nem is érdekel. Eve Lom ikonikus arctisztító balzsamának dupe-ja egyébként, csak a Mineral Oil-t kivették belőle (szerencsére?), emiatt is mertem megrendelni. Hát kár volt.

Balea Olajos Tisztító Fluid

Balea Olajos Tisztító Fluid
2015. március 18.

Csodálatos termék igen jutányos árért. Szeretek többféle terméket párhuzamosan használni, olcsóbbat-drágábbat, olajosat-krémeset-tejeset, a lényeg, hogy gyengéd legyen a bőrömhöz. Ha sminket/fényvédőt viselek, mindig 2-szeres lemosást végzek, hogy biztos megszabaduljak a kosztól.
Száraz bőrre viszem fel, benedvesítem a kezem és jó kis arcmasszázst végzek vele, majd nedves arctörölközővel mosom le.
Brutál sminket nem tudom mennyire szed le, de igazából nem is arra való. Engem teljesen meggyőzött, pattanásokat nem okozott (Sunday Riley 13ezer forintos lemosója igen), nem hagy fura olajos réteget sem, szóval nálam zöld utat kap:) Egyedül a szaga kicsit furi, és ez az, amiatt annyira nem szerelmesedtem bele.