ansu

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Roberto Cavalli Anniversary EDP

Roberto Cavalli Anniversary EDP
2013. június 27.

Át kell fogalmaznom a véleményemet vele kapcsolatban: le kell szögeznem, nem indult felhőtlenül a kapcsolatunk. Sőt. Meg is akartam szabadulni tőle, de galád módon befurakodott az életembe. Tudom hogy mi volt vele a bajom: az, hogy nem égbekiáltóan különleges. És paradox módon éppen ezt szerettem meg benne. Könnyű viselni, mégis ad egyfajta megjelenést. Édes, de mégsem lesz tőle az embernek hányingere, nem az a cukorkás mainstream-vonal szülötte ő, ami minden második nőt, lányt, asszonyt párás cukorburokba zár, sokkal inkább egy jól eltalált virágos gyümölcsös illat, ami egy nőies nőn nagyon jól mutat. Én hétköznapra is magamra fújom, nem feltétlenül követel ünnepi alkalmat számomra.
Bár nem ő a kedvenc illatom, de nagyon jól jön amikor tanácstalanul álldogálok a parfümjeim felett:)

Yves Saint Laurent Anti-Cernes Multi-Action Concealer

Yves Saint Laurent Anti-Cernes Multi-Action Concealer
2013. január 18.

Klasszikus csavaró-stiftes megoldás, nem túl sok (2 g) termékkel. Nagyon selymes, könnyen kenhető textúrájú, ugyanakkor a fedőképessége nem épp az erőssége, pedig ez lenne a lényeg, főleg az én esetemben, ahol lenne is mit fedni. Sajnos az én bőrömbe nem olvad be úgy, mint ahogy szeretném. A másik dolog, hogy utána borzalmas tapintású marad az ember bőre, és ráadásul furán fénylik is. Soha többet!

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2013. január 18.

Olvasva a negatív véleményeket, el sem tudom hinni hogy ugyanazt az illatot szagoltuk. Tengervíz, halszag...hihetetlen, a bőr mennyit számít! Tudom hogy ismétlem önmagam, de mindig rácsodálkozom erre...
Amikor először a bőrömre került, kizártnak tartottam hogy ő van az üvegben. Krémes mogyoró illata volt pár percig. Aztán negyed óra múlva savanykás, tengeri fuvallat, majd egy hihetetlenül nőies, krémes, édeskés, nagyon enyhén fanyar különleges aurájú illat bontakozott ki. Leírhatatlan, megfogalmazhatatlan, szavakat sem találok, összetevőket sem érzek ki belőle. Tökéletes. Egy átváltozóművész ez az illat. Ezek után bátran állíthatom hogy Mugler bácsi tud valamit, ami mellett senki nem tud elmenni szó nélkül. Egy próbát mindenképpen megér. Már csak azért is,mert mindenkinek más arcát mutatja, ha adunk neki egy esélyt!

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2012. december 15.

Ugyan már 6 éves, nekem az első találkozásom tegnap volt vele. Legalábbis azt hittem a kifújás pillanatáig. És akkor lehullt a lepel, és az orromba hatolt az az illat amely már olyan sokszor jött szembe velem az utcán kacéran suhanva.
Édes. Ez tény. Egyszerű. Az is tény. Valamint az is, hogy rajtam a TÖMÉNY jázminillat dominál. El tudom képzelni hogy a fagyos estéken szép lehet valakin, de engem megfojtott. Úgy éreztem magam mint akit egy jázminburok vesz körül, szó szerint, így hát levontam a konklúziót, miszerint ő nem a magamfajtáknak lett kreálva. Egyébként a testvéremnek kifejezetten tetszett, így a közhely itt is megállja a helyét, ízlések és pofonok. Nekem picit olcsónak hat...így csak 2 pont.

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2012. november 20.

Több hónapnyi tesztelés után a következőre jutottam vele kapcsolatban:
A kampány sejtelmes, szexi, kicsit többet ígér, mint ami maga az illat. Viszont a név sokatmondó, a színek (bézs, krém, bőr) szintúgy.
Arra a konklúzióra jutottam, hogy száz meg ezer szofisztikáltabb illat létezik nála, viszont éppen az egyszerűsége nyűgözött le. Az jutott eszembe, hogy olyan ez az illat, mint a nő. A nő, amikor nem bújik maszk mögé, én nem próbál meg szexi lenni. Vörös rúzs, magassarkú, ékszerek nélkül a nő, anyaszült meztelenül, ahogy az Isten megteremtette.
Ez az illat bőrbe simul, a barack, a rózsa, csupa feminin jegyek, amelyek kiemelik egy nő szépségét. Komfort illat, amely mindenhol megállja a helyét.
Nálam ötös.

Yves Rocher Brown Highlights Shampoo

Yves Rocher Brown Highlights Shampoo
2012. október 10.

Összességében meg vagyok vele elégedve. Az általam kipróbált YR samponok egyike sem habzik rendesen, ezért először mindig más sampont használok, aztán a második körben jöhet ő. A színe kicsit bizarr piros, a szaga kicsit mű (az én orromnak), de a hatása nem rossz.
Nekem sokkal fényesebb lesz a loboncom, és a színe is mintha élettel telibb lenne. A hajam tartásával nincs probléma. Lehet hogy enyhén szárít, de én használok hajvégápoló olajat, úgyhogy az nem gond. És nekem lassabban zsírosodik tőle a hajam mint egyébként.

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2012. szeptember 15.

Úgy gondolom, elérkezett az ideje. Odakinn már kopogtat az ősz, és ebben a hűvös, ködös időben jó valami meleg finomságba burkolózni. Hát ma megtettem. Először merészkedtem ki vele az utcára...és valami eszméletlenül gyönyörű volt, egyáltalán nem fojtogató. Néztem az embereket, van-e olyan aki utál, amiért fölszálltam a villamosra egy ilyen megosztó illattal...de nem láttam senkit aki rosszul lett volna..sőt...az emberek arca sok mindent elárul...:)

Calvin Klein CK One EDT

Calvin Klein CK One EDT
2012. augusztus 21.

Igazából csak egy mintát birtoklok belőle, mégis úgy érzem később lehet hogy beszerzés lesz a dologból. Talán majd tavasszal. Őszintén szólva azért szerettem bele, mert az én bőrömön egy leheletnyit maszkulinná válik, és ez a citromos stichet háttérbe szorítja. Tényleg rajongok érte. Hihetetlenül frissítő, zöld, könnyű, felszabadító érzés viselni.
Úgy tudnám leírni, mint amikor egy langyos zuhany után az ember kifekszik egy harmatos, illatozó rétre, hogy a vöröslő naplementében gyönyörködjön. Teszi mindezt élete párjával. A közelben lévő cédruserdő felől a szél a későnyár illatát hozza magával. A távolból madárcsicsergés hallatszik. A Nap lassan lebukik, a férfi és a nő egymásra néznek, s tudják, semmi nem választhatja el őket egymástól.

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2012. augusztus 11.

Lehetséges lenne, hogy rajtam a fehér virágos parfümök egyszerűen nem működnek?? Miután megszagoltam Bvlgari Jasmin Noirját (ami természetesen egy nehéz, szúrós fullasztó virágillattá változott rajtam), Versace Crystal Noirja felé vettem az irányt. Félve fújtam magamra, mert olyan virágokkal a szívben mint gardénia, babarózsa, narancsvirág, könnyen úgy járhatok mint már sokszor...hát az első benyomásom az hogy ő egy hideg, rideg illat. Nagyon szomorú vagyok hogy az én bőrömön a fűszerek alig érződnek...leszáradásában olyan mint egy kókuszos tusfürdő...de mivel hétfőn szülinapomra kaptam egy 50 milis kiszerelést, ezért lehet hogy még jövök és updatelek, vagyis remélem hogy majd a hűvös idő kihozza belőle(m) az oroszlánt! Fájó szívvel 3-as

Update: tudtam én hogy nem szobadíszként fogja végezni. Volt 1-2 hűvös nyáreste az elmúlt pár hétben, amikor is úgy gondoltam hogy talán most, most működni fog. És igen, valóban más arcát mutatta meg, végig egy kettősséget érzek, hol hideg, hol forró. Nagyon jóleső ez az érzés. Remélem ősszel még szebb lesz!

GUCCI Guilty

GUCCI Guilty
2012. július 28.

Egyet kell hogy értsek csepkével, szerintem is elég jellegtelenre sikerült az illat, habár a kampány igen szexi volt, és sokat ígért...Egy édeskés virágillat, az orgona elég domináns benne, a pink bors meg túúl sok, legalábbis az én bőrömön. Émelyítő és egyszerű. Nem hiszem hogy valaha is barátok leszünk.