anszan

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2016. június 13.

3-4 hete használom a ezt a terméket és úgy tapasztaltam, hogy ha 3 naponta kenem vele magam nem irritál, vagy csak egy minimálisan viszketek tőle. A hatását nagyon szeretem, bár 1-2 alkalommal előfordult egy kis izzadás, de elvileg 2 hét alatt éri el a tökéletes hatást, ha minden nap használjuk, de persze ha ritkábban kenjük magunkat, kitolódik ez az időszak. Teljesen betartom a cég által leírtakat, szőrtelenítés után legalább 2 napig egyáltalán nem használom, fürdés után a hónaljam még egy kicsit hajszárítóval is szárítom, hogy teljesen száraz legyen. Nagy megváltás ez a kis deo, mert bár van egy jó kis natúr krémdezodorom, de az csak a szagokkal birkózik meg, az izzadással nem.

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre
2016. március 29.

Érzékeny bőröm van, az alus dezodorokat egyáltalán nem bírom, sőt a szódabikarónás natúr deokat sem. Ez a termék betartja amit ígér, igaz ugyanúgy izzadok, mint nélküle, de még sportolás után sincs "szagom", az izzadást meg elvileg nem is jó gátolni.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2016. február 15.

Egyértelműen szerelem! Legalább a 10. flakont használja a család egyhuzamban, de nem tudom megunni az illatát. Nem szárítja a bőröm és allergiás sem lettem rá, már ezért is megérné, de az illata mindent visz!

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém
2015. december 23.

Már néhány hete használom a krémet, így megfelelő véleményt tudok róla mondani. Pont mielőtt elkezdtem volna használni, elég ramaty állapotban volt a bőröm. Valószínűleg allergiás lettem a fényvédőmre, ami a viszketés mellett abban is megnyilvánult, hogy ráncos lett olyan helyen is, ahol 1 héttel előtte még sima volt a bőröm. Szóval volt dolga rendesen. Napi 2szeri használat mellett teljesen feltöltötte a bőröm, bársonyos, sima lett. Ami szintén nagyon fontos számomra, hogy nem okozott pattikat, mitesszereket. Ebből szempontból is nagyon érzékeny bőröm van, ami másik 50 embernek tökélesen, nekem attól bőrproblémáim lesznek. Szóval nekem hozta amit ígért. Ha tubusos csomagolású és illatmentes lenne, maga lenne a tökély.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2015. november 10.

Jún.5. Nagyon bejött ez a fényvédő! Nálam elsődleges szempont, hogy ne okozzon mitesszereket, mert sajnos a legtöbb fényvédőt pont emiatt nem tudom használni. Az Uriage fényvédőjét is szeretem, de azzal ellentétben, ennél csak nagyon minimálisan fénylik tőle az arcom. Egyetlen negatívum, hogy a 2. fényvédős összetevője nano-s.

Nov.10. Sajnos úgy látszik a bőröm a 2. elhasznált tubus után már nem tudja elviselni ezt a fényvédőt. Napokig viszketett a bőröm, mire rájöttem, hogy ő a ludas. Pontot nem vonok le miatta, mivel míg használtam szerettem.

Jericho Marine Collagen Booster

Jericho Marine Collagen Booster
2015. július 18.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, most vettem meg a 2. üveggel, mert miután elfogyott az első, hiányzott. Hiába használtam Paula szérumát, attól nem olyan szép a bőröm, mint ettől.Valószínű, hogy a benne lévő PHA ilyen hatásos, még a most már nagyon ritkán előbújó pattikra is szuper,

Uriage Cu-Zn Krém

Uriage Cu-Zn Krém
2015. július 16.

Én ezt a krémet elsősorban epilálás után használom és nagyon bevált! Azóta nincs szőrbenövés, gyulladás, szóval szuper!

Alora Natura Illatmentes Krémdezodor

Alora Natura Illatmentes Krémdezodor
2015. június 4.

Nagyon, nagyon jó ez a dezodor!!! Igaz, csak 2 napja használom, de pont mindkét nap 30 fok körüli volt a hőmérséklet és ráadásul elég szaladgálós, zsúfolt napjaim voltak, mások ilyenkor már az alus deók mellett is volt egy kis "illatom". Na hát most semmi. Hiába szimatolgatom időnként, csak a parfüm illatát érzem. Nem mondom, hogy olcsó, de legalább hatásos. Tiszta szívből ajánlom.

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm
2015. február 2.

Bár az ára miatt szívtam a fogam, nem bántam meg a vételét. Nem használom napi szinten, kb heti 4-5 este csak, de hatásos. Ha elfogy, nem keresek helyette másikat.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2015. január 29.

Nem vagyok nagy sminkelős, a szemöldököm sminktetoválva van és már kezd picit vöröses lenni, de csak jövőre akarom újra átüttetni, ezért vettem egy ilyen szemöldökformázót. A színe pont jó, nagyon tetszik, de sajnos rajtam egyáltalán nem tartós. Tud valaki valami jó kis praktikát, amivel jobban rögzíthetném?

Lányok, köszi az ötleteket! Közben jöttem felpontozni, csak én voltam béna, nem akartam, hogy erős legyen, ezért az ecsetet alig nyomtam rá a szemöldökömre, azért nem volt tartós.