Anthaval

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Sí Passione Intense EDP

Giorgio Armani Sí Passione Intense EDP
2020. május 28.

Pedig megfogadtam, hogy egészen addig nem veszek új parfümöt, amíg legalább az egyik el nem fogy... Az egyik internetes parfümériában volt lehetőség arra, hogy ingyen igényelhessenek a vásárlók ebből az illatból mintát, és annak ellenére, hogy az anyaillattól feláll a szőr a hátamon, úgy voltam vele, hogy miért is ne? Próba szerencse! És még mekkora szerencse! Gyönyörű szenvedélyes díva! A tartóssága is valami elképesztő, szerintem 24 órát is kibírt rajtam. Ízlelgetem még a kis mintámat, de érzem, hogy el fogok csábulni...

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2020. május 28.

Már legalább 3-4 éve használom a fekete, 200-as árnyalatot és imádom! Nagyon tartós, nem kopik, nem irritálja a fejbőrömet, ha bőrre kerül akkor is könnyen lejön. Tényleg nagyon szeretem, amíg ez a termék kapható biztos, hogy nem fodrász fogja festeni a hajam. 🙂

Avon Incandessence Lotus Parfüm

Avon Incandessence Lotus Parfüm
2020. május 12.

Meglepően kellemes illat! Sokkal rosszabbra számítottam, de éppen le volt értékelve én meg gondoltam, próba szerencse. Igazából "karatén" időszakra, itthonra kerestem illatot. Naponta legalább 3x kell fújni, hogy valamit érezzen is belőle az ember, ennek ellenére tényleg kellemes tisztaság illat. Igaz, az elején nagyon erős az alkoholos aroma. Nem rossz, de nem veszem újra, ha elfogy.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2019. december 20.

Hogy mi jut eszembe erről a parfümről? 1931-ben, a Kék Angyal világsikere után Marlene Dietrich Budapestre látogat és betér az Orfeum mulatóba, ahol rendel egy konyakot, meggyújtja ciggaretáját és csak szemlélődik. Közben ezt a parfümöt viseli, ami belengi a teret. Nem hord ékszert, nincs rá szüksége. A parfüm felér egy gyémánt nyakékkel. A teremben mindenki tisztában van azzal, hogy senki nem elég méltó Marlene kegyeire. De ez így van jól. Marlene egy csodálatos, megközelíthetetlen femme fatale, aki azért született, hogy az emberek távolról csodálják különleges, megismételhetetlen szépségét.
És most vissza a jelenbe: ez a parfüm viselt engem, nem én őt. A maga karakán nőiességével jelezte, hogy még nem vagyok elég méltó rá. Remélem, hogy egyszer kiérdemlem a bizalmát és a kegyeibe fogad.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. december 20.

Annyira megosztó parfüm, szóval nagyon vártam már, hogy kipróbáljam. Viszont amennyire vártam, akkora pofára esés lett belőle. Rajtam semmi extra, teljesen lineáris, virágos tucatillat. Tartóssága sem akkora nagy szám, 3-4 órát bírt ki a bőrömön (szerencsére).

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. december 20.

Nekem nagyon jól áll, közte és a Manifesto l'Elixir között vacilláltam, de mivel a Libre szerintem hasonlít a Chloe Nomadra (ami már a polcomon csücsül), így a Manifestora esett most a választásom, viszont amint elfogy a Nomad, őt fogom beszerezni! Elképesztően tartós illat. Olyan nőn tudom elképzelni, aki egy csipkeruhát simán felvesz egy bakanccsal, plusz erős, fekete smink és hatalmas magabiztosság. Igen, a Libre ki tudja ezt hozni egy nőből!

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP
2019. december 20.

Karácsonyi-téli illatot kerestem. Már-már majdnem feladtam a harcot, amikor szembe jött velem Ő. Az eredeti Manifestot már régóta szerettem volna. Először nem is tűnt fel, hogy más az üvege (spoiler alert: akkor vettem észre, amikor már a pénztárnál álltam sorba és elkezdtem a dobozon található feliratokat olvasgatni és akkor ugrott be, hogy hoppá!), gyanútlanul fújtam a papírra, majd a csuklómra. Ez az illat egyszerűen gyönyörű! Tipikus karácsonyi, téli illat, csodálatos szillázzsal és tartóssággal. Imádom, pont ilyenre vágytam. A kinti hidegben előveszi édesebb, vaníliás arcát, míg bent, melegebb körülmények között gyümölcsös oldalát is megmutatja. Ezentúl csak miatta fogom várni a hidegebb időt.

MAC Lipglass Szájfény

MAC Lipglass Szájfény
2019. december 20.

Még csak kipróbáltam és egy rövid ideig volt az ajkaimon, de nem tudom magam visszatartani, maximum később szerkesztem a hozzászólást. A "Starring You" család "Young Star" árnyalatára esett a választásom. Azért erre a kis szolid gyönyörűségre, mert a szememet általában elég erősen szoktam sminkelni, így a számra pont elég egy nude rúzs, vagy halvány színű szájfény. Számomra egyébként egyelőre nagyon nyerő, csodás a színe, picit tényleg ragad, de ez legyen a legnagyobb problémája. A karácsonyi csomagolásért pedig plusz pont jár, imádom.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. december 20.

Update: Egy pár évvel ezelőtt tetszett ez az illat, mint ahogy azt a korábbi megjegyzésem is tükrözi. Lehet, hogy az ízlésem változott, de lehet, hogy a parfüm összetétele, nem tudom... Mivel az eredeti Opium nagyon közel áll a szívemhez, azonban még túl fiatal vagyok hozzá, így szerettem volna szeretni ezt a "fiatalosabb" változatot. Annyira, hogy meg is rendeltem online annak érdekében, hogy karácsonykor már ebben pompázhassak. De volt egy megérzésem, ezért inkább bementem az egyik drogériába és kipróbáltam a bőrömön is. Egy óriási katyvaszt éreztem! Elviselhetetlen volt, idegesített, se vaníliát, se kávét nem éreztem. Egy óra múlva lecsendesül (annyira, hogy alig éreztem), akkor éreztem ki belőle egy kis kávés, vaníliás valamit. Számomra hatalmas csalódás, nagyon sajnálom...

Meg a boromon nem probaltam, ugyanis amikor utoljara bevasarlo turan voltam egy masik parfumot teszteltunk a csuklomon megvetel elott. A papiron nekem nagyon tetszett, edeskes illat amig inkabb estere tudok elkepzelni, semmikepp se nappalra, a mindennapokra. Valaki itt a Lancome Hypnose-hoz hasonlitotta es a 'lagyabb verzio' - janak titulalta. Ezzel teljesen egyetertek, tinedzserkent imadtam a Hypnose-t es mindennap azzal fujtam magam, aztan telitodtem vele es akarmennyire is szeretem, a tomenysege miatt nem vennem ujra. Azonban ez a parfum a tokeletesen finomitott verzioja, a boromon meg kiprobalom es ha osszebaratkozunk akkor mindenkeppen megveszem - addig jar a negy csillag.

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2019. december 20.

Ezt az illatot egy pár évvel ezelőtt éreztem a legjobb barátnőmön. Isteni volt rajta annak ellenére, hogy a húszas évei elején járt. Mindig is rendkívül szép és különleges lány volt, ez az illat pedig annyira passzolt hozzá. Csodásan állt neki. Amúgy is volt egy filmsztáros megjelenése, ez az illat pedig csak dobott rajta. Azóta sajnos a barátság már megszakadt, de azóta is a fejemben motoszkált ez a parfüm. Olyan gyönyörű volt rajta és az üvege is annyira különleges. Azonban nem volt lehetőségem kipróbálni, egészen a mai napig. Nem is haboztam, azonnal lecsaptam rá, egy fújás papírra, egy fújás egy (parfümtől) szabad bőrterületemre. A papíron kellemes, lágy illat kezdett kibontakozni, viszont a bőrömön... Nem is tudom, olyan kellemetlen, semmilyen illat. Ráadásul egyáltalán nem volt tartós, szillázsa pedig nulla. Annyira sajnálom, annyira szerettem volna szeretni és beszerezni egy üveggel legalább addig, amíg még nem késő...