antonelly

Regisztráció dátuma: 2011. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Elixir 7.9 Fiatalság Serkentő Szérum

Yves Rocher Elixir 7.9 Fiatalság Serkentő Szérum
2015. október 7.

Tökéletes ápolás! A böröm pillanatok alatt beissza, érezhetően felfrissül, ragyog mióta használom. A szem alatti kis karikáim is szépen elhalványultak néhány nap alatt.Egy Avonos, kollagénes, olcsó nappali krémmel kombinálva fantasztikus! Most nagyon kedvezően jutottam hozzá a webáruházban 1-et fizet kettőt kap + -45% kedvezmény még mellé :) Így már bátran megveszem rendes áron is :)

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper
2015. szeptember 29.

Tökéletesen megfelel! Kellemes árnyalatot ad a szájnak, finom illat és íz, és nagyon jól hidratál!

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Coton d'Inde Golyós Deo

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Coton d'Inde Golyós Deo
2015. szeptember 29.

Miért van kiírva, hogy nem gyárják, mikor vásárolható? :D Nekem tökéletesen megfelel, még a frissen borotvált bőrt sem irritálja, és nagyon hatásos!

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs
2015. szeptember 29.

Színezett ajakápoló, de nem rúzs! Iris Mauve színt rendeltem, de sem nem szinez, sem nem tart az a kevés zsíros szerű réteg, ami felkerül a szájra, csillogása az valahol elveszett útközben, ráaádul szárít, és összeráncolja a száj bőrét! Ár/érték arányban ez 1.650.- Ft-ért ez rablás!

Yves Rocher Rose Fraiche EDT

Yves Rocher Rose Fraiche EDT
2015. szeptember 29.

Soha nem szerettem a rózsa illatú kölniket, parfümöket, de ez levett a lábamról! Finom, érzéki illat, bármikor megállja a helyét, és a tartósságával sincs bajom, sok parfümnél jobban bírja magát :) A ruhámon szinte egész nap érzem :) A rendelésemhez ajándékba küldték, lett egy új kedvencem :)

Avon Sun Hidratáló Napvédő Krém Érzékeny Bőrre SPF 50

Avon Sun Hidratáló Napvédő Krém Érzékeny Bőrre SPF 50
2015. július 1.

Ma vettem, mert hirtelen ötlettől vezérelve, strandolni vágytam, és pont ma délután :D Nekem nagyon bevált, igaz, először itthon kentem be magam, ahogy írta is, hogy 15 perc az első réteg után a várakozási idő. Aztán bekentem magam újra, a strandon, csobbanás előtt. Nem égtem le a vízben, pedig ez nálam hatalmas dolog, mert iszonyat érzékeny és fehér a bőröm! Szóval nekem bevált, és az ára is nagyon jó, 1790 forintért. Ami még fontos, hogy pillanatok alatt beitta a bőröm, könnyű, jó állagú krém. Az illata számomra semleges. Nekem a Nivea sem volt jobb. Egy dologgal volt gondom, hogy az arcomat is bekentem, és az arcbőrömet csípte. Ez nem tetszett, mivel azt is kell kennem, ha nem akarok pecsenye képű lenni :P Emiatt csak a 4 csillag.

Yves Rocher Serum Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra-Nyakra 50+

Yves Rocher Serum Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra-Nyakra 50+
2015. június 28.

Használom mióta megjelent és számomra tökéletes! Könnyű állagú, pillanatok alatt felszívódik és nagyon kellemes érzetet nyújt. Nem csodakrém, de a bőröm nagyon szép tőle, igaz, a 46 évem ellenére alapjáraton nem vagyok ráncos és szeretném, ha ez így is maradna még egy ideig :) Nekem a dehidratáltság jelent inkább problémát és ez a krém azonnal megszünteti a húzó-feszülő érzetet. Arcmosás után sem érzem azt, hogy" lemostam " volna, megmarad a hatás. Nekem bevált.

2015. június: abba kellett hagynom a használatát, mert megszünt a kezdeti kellemes hidratált feltöltöttség érzet, egyáltalán nem volt már hatással a bőrömre, hanem valami furcsa réteget kezdett képezni rajta, ami nehéz és kellemetlen érzetet keltett, és le lehetett morzsolni az arcomról. Kénytelen vagyok más krémet keresni :-P

Nivea Pure & Natural Regeneráló Éjszakai Krém

Nivea Pure & Natural Regeneráló Éjszakai Krém
2015. június 28.

Most vásároltam először, mert a DM-ben 500 Ft kedvezménnyel megvásárolhattam, de ettől függetlenül nem egy drága krém! Sokáig használtam Yves Rocher lifting krémeket, de egy idő után már egyáltalán nem töltötték fel a bőrömet, sőt, valami fura réteget képeztek rajta, ami nagyon rossz érzést keltett. Elkezdtem gondolkodni, milyen más hidratáló lenne jó? Így esett a választásom erre a krémre. Nekem nagyon bevált. Első alkalomtól kezdve a bőröm beissza, és azonnal éreztem a kellemes könnyedséget, megszűnik a húzódás. Aztán ez is meddig lesz jó, majd elválik, de minden féle képpen fontos, hogy minél kevesebb káros anygot tartalmazzon amellett, hogy feltölti a bőröm. 40 felett a hidratáláson felül sok csodát egyik krém sem tesz :-D

Yves Rocher Rose Absolue EDT Fraiche

Yves Rocher Rose Absolue EDT Fraiche
2015. április 2.

Netes bolyongásaim közben találtam erre csodára, nem is tudtam, hogy Yves Rochernek ez is van :) A luxoryshop.com oldalon megrendeltem, végül is mit veszítek, hiszen imádom a Secret D' essence sorozatot. Megérzem az illatát és a legborúsabb időben is kisüt a nap! Nekem egy vidám, meleg, édes és szexi illat :) Boldog vagyok, hogy megtaláltam. Lett egy újabb kedvenc :) Illata nem egész napos, de elég sokáig érezni lehet a bőrömön, ha a ruhámra fújom, akkor viszont velem van akár egész nap :)

Lazell Choco Mademolise

Lazell Choco Mademolise
2015. március 25.

Nekem nem tetszik magamon, most keresem azt, akin jól illatozna :-D Kipróbálásra rendeltem. Nem tudtam hirtelen mihez hasonlítsam, de kifejezetten büdösnek érzem a bőrömön! Nekem teljesen olyan, mint Nina Ricci L'Air Du Temps illata, mintha csak azt fújtam volna. Az Omertanak is van egy Madmoiselle utánzata, azt kifejezetten imádom, össze sem lehet ezzel hasonlítani, teljesen más, véleményem szerint az sokkal jobban hasonlít az eredeti citrusos-édeskés illatára :-) Előnye, hogy nagyon tartós, ebben kenterbe ver néhány eredeti parfümöt is, azért a 2 csillag :-) Mondjuk 1.500-ért ingyen van az eredeti árához képest :-D Nah szóval ez az illat az én bőrömön nem menő, hanem zavaró, irritáló, büdös :-P