Anyezz

Regisztráció dátuma: 2017. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam

Syoss Pure Smooth Hajbalzsam
2023. május 6.

Finom az illata, de túl sok mindent nem csinál. A samponjától gubancolódik a hajam, arra használom, hogy azt kisimítsa.

Balea Testápoló Ureával Nagyon Száraz Bőrre

Balea Testápoló Ureával Nagyon Száraz Bőrre
2023. május 6.

Allergiás reakciót váltott ki, pedig nincs extrém módon érzékeny bőröm.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2023. április 27.

A legjobb szemfestéklemosó, amit használtam az elmúlt 21 évben, mióta szempillaspirál T használok.
- tényleg nem kell dörgölni, vagy időtlen időkig a szememhez tartani, maradéktalanul leszedi a vízálló sminket
- kevés is elég belőle, gazdagságos
- nem irritálja a szemet
- szuper összetevők
- sokszor lehet 40-50%-os akcióban kapni, és úgy az ára is kedvező

Miss Sporty Perfect To Last 24H Alapozó

Miss Sporty Perfect To Last 24H Alapozó
2022. október 28.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem fed szépen és zavaró réteget érzek a bőrömön, egyáltalán nem kellemes viselni. Egyetlen előnyének az árát tudnám leírni.

Balea Natural Beauty Bio Mandulaolaj és Cseresznyevirág Tusfürdő

Balea Natural Beauty Bio Mandulaolaj és Cseresznyevirág Tusfürdő
2022. október 28.

Azért a három csillag, mert nagyon finom illata van, amit tusolás után is érzek magamon, viszont szinte egyáltalán nem habzik, így gyorsan is fogy, és tisztábbnak sem érzem magam. Nem fogom újravenni.

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Express Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Express Hajbalzsam
2022. augusztus 21.

Nagyon finom illata van, de nem érzem, hogy bármit javítana a haj állapotán. Nekem gyorsabban zsírosodik tőle.

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Sampon

Schwarzkopf Gliss Aqua Revive Sampon
2022. augusztus 21.

Nagyon finom illata van, de sajnos szárít és gyorsan zsírosodik utána.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+
2022. április 17.

Az arcomra és a dekoltázsomra használom, érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm van. Azt hittem, csak én látom szebbnek, egységesebbnek a bőröm, de nélkül kaptam visszajelzést, hogy jeleztem volna, hogy mivel kenegetem magam:) Fantasztikus kence, feltett szándékom újravenni.

s.Oliver So Pure Women

s.Oliver So Pure Women
2022. április 17.

Nem túl karakteres, diszkréten meghúzódó illat. Könnyed, visszafogott, jó áron van. Szaladgálósnak vettem, szeretem. Olyan illat, amihez bátran fogok nyúlni, ha hirtelen nem találok jobbat, de nem lett szerelem.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2022. április 17.

Tetszik, hogy árulnak belőle utántöltős kiviltelt, igyekszem környezettudatos termékeket vásárolni. Jó ár-érték arányú termék és alapból nagyon szeretem a citrusos, mentás illatokat, de nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egy az egyben citromos Strepsils illata van.