anyyyca

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. december 11.

Itt olvastam, hogy már a DMben is lehet Pompom termékeket venni, ezért ma be is mentem. Ezt a krémet mintaként tesztelgetem már kb 1 hónapja, mennyire bírja az érzékeny bőröm, jól szerepelt, emiatt el is hoztam. A doboza gyönyörű, szinte ékszer a fürdőszoba polcán, az adagolója pedig zseniális, eddig ilyennel még nem találkoztam. Nem csípi az arcom, nem irritálja a szemem, és kíváncsi leszek mit fog kezdeni a halvány mimikai ráncocskáimmal, majd update-elek. Eddig ötöst kap.

Update: már kétszer újra vettem, egyszerűen fantasztikus a bőröm tőle, halványította a mimikai ráncaimat, puha, bársonyos, sima az egész arcom. Nagyon szeretem!! 10*

L'amia Natura Hialuronsavas Arcpermet

L'amia Natura Hialuronsavas Arcpermet
2019. július 29.

Most fogyott el az első üveggel, és épp rendelem az újat, ugyanis pár napja nem használom, de érzem a hiányát. Nem tudom megmagyarázni, hogy pontosan mit érzek, de azt látom szebb a bőröm, amikor használom. Mellesleg az illata is nagyon jó!

Update: továbbra is kedvenc, most fogom rendelni a 3. üveggel.

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive
2019. július 1.

Borotválás után az utóbbi időben pöttyösödik a lábam, és rengeteg szőrszál benő, erre kerestem valami csodaszert, ez lett, remélem beválik, mert ma használtam először. Viszont ami mindenképp ötöst érdemel az az állaga (géles, és hamar beszívódik) és az illata, hát az valami mennyei. El sem akarom hinni, a kommenteket olvasva, hogy ez egyesek számára büdös, szerintem elképesztően fantasztikus babaillat. 😄 Update-elem majd a további tapasztalatokat.

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush
2019. június 5.

Már ezer éve nézegetem a Tangle teezer fésűket, de eddig csak 2 utánzatot vettem, és nem értettem mire ez a nagy felhajtás körülötte...ma megvettem EZT, és mindent értek! Az utánzatok a nyomába se érnek! A kislányom kócos, vizes haját egy álom volt vele kifésülni, egyetlen "aúúú"-t sem hallottam! 😆 Az én hajamban is csak úgy siklik, komolyan, fantasztikus! Örülök, hogy rászántam végre azt a nem kevés pénzt, amennyibe kerül!

Essence Awesometallics Instant Volume Boost Mascara Smudge-Proof and Intense Black

2019. május 25.

Nem értem, ez a termék miért van így lepontozva, mert számomra a valaha volt legjobb spirálom. Szeretem a drámai hatást, és ettől maximálisan megkapom, épp tegnap is dicsérték a pilláimat miatta. Én könnyen le tudom mosni balea habzó arclemosóval, utána még áttörlöm egy balea arctisztító kendővel, és teljesen lejön. Tőlem jár az 5*!

PomPom Botanikuskert Éjszakai Arckrém

PomPom Botanikuskert Éjszakai Arckrém
2019. május 20.

Kb 2 hete használom, és nagyon megszerettem. Kiszáradásra hajlamos a bőröm, emiatt szeretem, hogy jó zsíros, éjszakára az ilyen krémeket szereti az arcbőröm. Számomra nem illatmentes, mennyei sheavaj illata van, imádom. Valószínűleg újra fogom venni.

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2019. május 3.

Sajnos korán elkezdtem őszülni, viszont a kémiai festékekre rettenetesen allergiás vagyok, a khadival viszont gyönyörű barna a hajam, pont olyan, mint az eredeti hajszínem, és emellett egészséges, erős is. Engem nem zavar, hogy az ősz hajszálakat vörösre festi, így még jobban is tetszik. Én úgy festem, hogy lefőzök pár adag presszó kávét, és abba keverem össze, így nekem nagyon bevált, tartós, gyönyörű színt eredményez. ☺️

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál
2019. március 20.

Akartam szeretni az összetevők miatt, de kb mintha semmi nem lenne a pilláimon, olyannyira nem ér semmit. 😔

Physicians Formula Argan Wear Renew BB Cream

Physicians Formula Argan Wear Renew BB Cream
2019. január 30.

Nagyon szuper, meg merem kockáztatni, hogy az egyik legjobb, amit valaha használtam. Az illata engem nem zavar, és hamar el is illan. Az arcom gyönyörű, egységes, üde. Sokszor fogom még újra venni!

GHD Platinum Hajformázó

GHD Platinum Hajformázó
2018. október 24.

A valahavolt legjobb hajvasalóm!! Én is külföldről vettem jóval olcsóbban, de minden pénzt megér! A hővédőjével együtt használom, és fényes, egészséges hajam van, töredezett végek nélkül. Sokan megjegyzik, hogy milyen szép a hajam. Már soha nem szeretnék másik márkájú hajvasalót.☺️