apolka

Regisztráció dátuma: 2010. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2010. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pixi Double Cleanse

Pixi Double Cleanse
2017. február 14.

Caroline Hirons, a double cleansing és a szilárd lemosó balzsamok lelkes híveként amikor nemrég Londoban voltam akkor nem tudtam neki ellenállni és megvettem. Abszolút szuper, a szilárd rész állagra, jellegre és tudásra is nagyon hasonló a Clinique Take the Day Off Balmhoz, ami nálam nagy kedvenc, ez pedig felveszi vele a versenyt. A krémes rész sem rossz, szívesen használom, bár ha külön lenne a két termék, akkor azt hiszem csak a szilárd balzsam részt venném újra, de főleg csak azért mert a kombinált bőrömre vannak kedvencebb állagaim is a second cleansingre mint a krémes. Viszont, amit ki kell emelnem, hogy a lemosó iszonyatosan pici! Csak 2x50ml, még csak két hete használom és már több, mint a fele elfogyott, szóval ezt figyelembe véve elég húzós az ára.

Bobbi Brown Soothing Cleansing Oil

Bobbi Brown Soothing Cleansing Oil
2016. november 28.

Úgy látom, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem szereti ezt a lemosót. Szerintem a szolid lemosó balzsamokhoz képest (mint pl. a Clinique TTDO balm) nem eléggé csúszik, nem volt elég kellemes szétoszlatni az arcomon és nem szerettem az illatát se eléggé. Valahogy ez egész élmény nem volt az, amit egy Bobbi Brown terméktől vártam. A sminket leszedi ez tény, szóval elhasználtam, de örültem, hogy elfogyott.

Omorovicza Complexion Perfector BB Cream SPF20

Omorovicza Complexion Perfector BB Cream SPF20
2015. május 6.

Egy-két éve a fejembe vettem, hogy egyszer ki fogok próbálni valamit az Omoroviczától. Racionális énemet abszolút félre téve, olyan ütős érvekkel győztem meg magam, hogy magyar, meg sikersztori, meg gyönyörű a letisztult a csomagolása. Némi utána olvasás után úgy tűnt, hogy a márka egyik top terméke ez a BB, és bár csak két színben van, csodák csodája a világos pont passzol, ráadásul fizikai fényvédő van benne, ami nálam szuper piros pont. Szóval egy szép nyári napon elsétátlam az Andrássy útra és beszereztem őt, és azt kell, hogy mondjam, hogy várakozásaimat felülmúlóan bevált. Igazából nem számítottam rá, hogy passzolni fog a szín, de tökéletes, nem is látszik, hogy rajtam van. Pesze cserébe minimálisan fed csak, de mégis valahogy egységesít és tökéletesít, szebb a bőr vele, mint nélküle. Olyan egészséges, szolidan ragyogó a finise. Zsíros bőrre ez sok lehet, nálam is a T zónába főleg melegebb időben kell főlé a púder, a nyári hőségben pedig sok. De tavasztól őszig a mindennapokban abszolút bevált, és ha valaki fizikai fényvédős, kevéssé fedő, szuper természetes hatású BB-t keres, annak csak ajánlani tudom.

Laura Mercier Oil Free Tinted Moisturizer SPF 20

Laura Mercier Oil Free Tinted Moisturizer SPF 20
2014. január 10.

Az agyon dicsért termékek sosem hagynak nyugodni, és általában egy idő után az a vége, hogy beszerzem őket. A folytatás pedig elég gyakran az, hogy csalódok persze. Ő egyike a kevés kivételnek. Mármint abban nem kivétel, hogy agyon dicsért és így beszereztem, hanem abban, hogy nem csalódtam benne. Nagyon természetes a bőrön, mégis egész jól fed. Sok színben van, így találtam megfelelőt. A fényvédelmében nem hiszek, szóval alá használok másik fényvédőt, de maga a színezett hidratáló funkció tökéletes. :)

Guerlain Météorites Kompakt Púder

Guerlain Météorites Kompakt Púder
2013. december 5.

Hihetetlen finom púder, láthatatlan a bőrön, de mégis valahogy szebbé teszi. Ezt az egyszerre mattít és ragyogást fokoz szöveget nem nagyon értettem sose, szerintem inkább ragyogást fokoz, mattításra inkább használjunk mást. De ezt leszámítva tökéletes, és a csomagolása egy gyönyörűség, külön öröm emiatt kézbe venni. Az eddigi legjobb púderem, de az is igaz hogy olyan rengeteg félét még nem próbáltam. :)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)
2013. augusztus 2.

Csak csatlakozni tudok a többiekhez, a legjobb száraz sampon, amit ismerek. Nem csak zsírtalanít, hanem tartást is ad a hajnak. Néha már azt gondolom, hogy nem is frissen mosva a legjobb a hajam, hanem pár nap után beszárazsamponozva. Mostanában a szórós változatot használom, az jóval gazdaságosabb.

Paula's Choice Barely There Sheer Matte Tint SPF30

Paula's Choice Barely There Sheer Matte Tint SPF30
2013. május 1.

Megújították ez a terméket, és pont azt a két dolgot javították ki rajta, amivel nem teljesen voltam elégedett az előző verzióban. Egyrészt már nem SPF 20, hanem 30 lett, másrészt pedig változtattak a színeken is, és a legvilágosabb árnyalat világosabb lett és kevésbé sárga, most nekem pont tökéletes. Egyébként állagra nagyon hasonló maradt, egy változást találtam csak az INCI-n. Egyhe a fedése, de szépen kiegyenlít, könnyen eloszlatható, nagyon természetes és púderrel egész nap kitart. Ha valaki fizikai fényvédős színezett hidratálót keres (ritka, mint a fehérholló...), akkor szerintem mindenképp érdemes megpróbálni egy mintát belőle.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2013. március 3.

Nagyon szeretem, tökéletes reggeli szérum számomra. Igazából már a másik változatot is nagyon szerettem, de az egy picit lassan szívódott be, ez viszont tényleg ultra gyorsan. Felkenem és mire előveszem a fényvédőt már tökéletesen be is szívódott, lehet rá alapozni, tovább kenekedni. Az INCI lista is nagyon klassz, tele van hasznos összetevőkkel, szóval tényleg nagyon ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy jó anti-aging szérumot.

The Body Shop Vanilla Bliss Vaníliás Tusfürdő Gél

The Body Shop Vanilla Bliss Vaníliás Tusfürdő Gél
2012. november 15.

Mini kiszerelésben megvettem idén mindhárom karácsonyi tusfürdőt és ő a kedvencem. Nagyon fincsi az illata és krémes állagú, öröm tusolni vele. :)

Paula's Choice Ultra-Light Weightless Finish SPF 30 Sunscreen Spray

Paula's Choice Ultra-Light Weightless Finish SPF 30 Sunscreen Spray
2012. október 4.

Nagyon egyedi textúrájú, szinte teljesen folyékony állagú fényvédő, ami gyorsan felszívódik és tényleg nagyon súlytalan a bőrön. Szilikon alapú, szóval primerként is szuperül funkcionál, nagyon jól lehet sminkelni rá. Ami még jó benne, hogy 118 ml-s a kiszerelése, szóval csak arcra használva nagyon gazdaságos az ára. Az egyik legjobb fényvédő kombinált bőrre szerintem.