april

Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. március 2.

Nem rossz, de smink leszedésére alkalmatlan, még egy nem vízálló spirált sem hoz le. Amúgy az állaga jó, sokáig elég lesz, nem irritál. A rózsaszín Garnier mici vizet használtam előtte évekig (leöblítve persze), utána váltottam erre, de visszatértem, az valahogy jobban tisztít nekem. Még nem tudom, újra veszem-e...

Altruist Dermatologist Moisturising Hidratáló Fluid

Altruist Dermatologist Moisturising Hidratáló Fluid
2022. március 2.

Kötőhártya-gyulladást okozott, még úgy is, hogy a szemkörnyéket kikerültem... Egyszerűen könnyezek tőle, ég a szemem, borzasztóan irritál. Amúgy a bőrömnek szuper lenne, nagyon jó bőrképet ad. Azóta a férjem használja, neki szuperül bevált.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2022. március 2.

Nagyon szeretem, többször újravettem már. Nem irritál, lehozza a sminket, jó az ára, illatmentes. Kell ennél több? max pontszámot kap tőlem.

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2022. február 19.

Szuperül hidratál, nem zsíros egyáltalán.

Avon Intenzíven Regeneráló Kézkrém Glicerinnel és Jojobaolajjal

Avon Intenzíven Regeneráló Kézkrém Glicerinnel és Jojobaolajjal
2022. február 18.

Legjobb kézkrém,amit valaha használtam. Elsőre elég tömény, én éjszakára használom, bekenés után várni kell 1-2 percet, amíg teljesen beszívódik. Szuperül hidratál, illatmentes.

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2022. február 18.

Jöttem lepontozni. Először a pozitívum: könnyen kifésülhető lesz a haj, nagy mennyiség olcsón. Negatívum: már 1 nap után zsíros lett a hajam, pedig nem került a tövére, a szálló hajon semmit nem segített és elég erős illata van (szerencsére csak nedvesen, száraz hajon már nem annyira érezni). Korábban az avon hajolaját használtam,az nem zsírosított. Biztosan nem veszem újra, a 2.napon már zsírosbödönnek nézett ki a fejem. Csak nagyon száraz hajra való szerintem.

MAC Fix+

MAC Fix+
2021. november 24.

Már 2x vettem meg, nagyon szeretem, kellemesen hidratál, arckrém helyett is jó számomra. Sminkfixálásra ritkán használom, nálam ez elsősorban hidratálóként működik. Nem hittem, hogy egy arcpermet ennyire jó lehet.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. november 24.

Számomra semmi extra ez a hidratáló. Sajnos mitesszeres lettem tőle, úgyhogy az árán kívül nem sok jót tudok mondani róla. Mint később megtudtam, az egyik összetevője (triethanolamine) allergizáló és tüdőre káros hatású, úgyhogy nem veszem újra.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2021. október 24.

Nem sok fényvédőt próbáltam, de ez elég jó, kellemes viselni, viszont pontlevonás az illata miatt, engem zavar, köhögök, fulladok tőle, ha pl. autóba ülök felvitel után. (tegyük hozzá,hogy allergiás vagyok a legtöbb illatra) Szabad ég alatt nincs vele gond. AZ LRP Anthelios nekem jobb volt,de az árban sem ennyi.

Dr. Immun Ginzeng-Propoliszos Luxus Sampon

Dr. Immun Ginzeng-Propoliszos Luxus Sampon
2020. december 30.

A két csillagot csak az illatáért és a ginzeng-propolisz tartalmáért kapja. A hajhulláson nem segített, de ami a legrosszabb, iszonyat gubancot csinált a hajamból, balzsam és hajolaj után lehet csak kifésülni... Az itteni vélemények alapján vettem meg. Kár érte. Még a fél flakon megvan. Biztos, hogy nem veszem újra.