April13

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2019. január 22.

Őszintén szólva ennyi pénzért (ahogy láttam a webshopjukban, 5500 Ft) soha az életben nem jutott volna eszembe beszerezni egy fogkefét + fogkrémet, de egészen kicsi korom óta folyamatosan üldöző szerencsémnek hála, teljesen ingyen szert tudtam rá tenni - ősszel a forgalmazó pár hetes nyereményjátékán egyik nap sikerült megcsípnem napi nyereményként a kék színű (Daydreamer - szedres) szettet, amit ingyen el is küldtek futárszolgálattal pár nap alatt.

Amúgy utálok minden mentolos fogkrémet (fáj, irritáló érzés az egész számnak a mentol általában), eddig ez az egyetlen olyan mentolt is tartalmazó fogkrém, ami kíméletesen nyújt számomra tökéletes frissességérzetet, meglepően más, mint bármilyen általam eddig próbált mentolos fogkrém. A fogkefe lágy, mégis hatékony tisztítóképességével is teljesen meg vagyok elégedve, így borsos ára ellenére is tuti el fogok rajta gondolkozni, hogy vegyek magamnak újra, ha elfogy a fogkrém és elhasználódik a fogkefe!

Curaprox Be You Fogkrém

Curaprox Be You Fogkrém

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2019. január 22.

Nekem valami olyan változata van ennek a kefének, aminek nyele is van (azt hiszem, 1700-1800 Ft volt a "nyeles" változat). Életemben nem volt ilyen szuper hajkefém, vastag szálú, dús, erősen hullámos, erősen szőkített, kiszáradásra hajlamos, tehát halmozottan hátrányos helyzetű hajam akár egyetlen éjszaka alatt is nagyon komoly kócolódásra képes (és akkor arról ne is beszéljünk, milyen szénaboglya lesz belőle, ha beteg vagyok, egész nap fetrengek, és csak 3-4 nap után van erőm eljutni a fésülködésig!), de ez a kefe, bár csak kb. 2 hónapja találtam rá, de minden bonyodalommal, gubanccal megbirkózott eddig, ráadásul fájdalommentes volt a fésülködés vele, ami óriási pluszpont (régebben előfordult, hogy sírtam már fésülködés közben, annyira fájt a gubancok kibontása). Szerintem rendkívül kedvező az ára, és szuper, hogy egy ilyen elterjedt drogériahálózat, mint a Rossmann forgalmazza, azaz minden szellemi egyszerű és fájdalommentes a beszerzése is :-) Abszolút csillagos ötös!

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2019. január 22.

Elég világosra festem a hajamat (otthon, magamnak - Palette Deluxe Oil Care XL9-es árnyalat, extrém szőkítő és festék egyben), így a hamvas hatás elérésére igyekszem erre kifejlesztett termékek használatával rásegíteni. Erre a célra számomra tökéletes ez a sampon (néha még "meg is fogja" kicsit a hajamat, ha nem frissen festett, és ad neki egy izgalmas kékes-lilás tónust :D), az árával is maximálisan elégedett vagyok (ha jól emlékszem, akciósan ilyen 700 Ft környékén hozzá lehet jutni), nagyon sűrű, rengeteg hajmosáshoz elég (pedig hosszú és dús a hajam), illetve én még nem találkoztam ennyire jól habzó samponnal... Szóval annak ellenére, hogy mondhatni, speciális igények kielégítésére szolgáló termék, mégis egyrészt rendkívül kedvező az ára, abszolút értékben és ár/érték viszonylatban nézve is, másrészt pedig hatalmas előnye, hogy drogériákban is kapható, nem kell fodrászkellékeshez rohangálni érte :-)

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2019. január 22.

Imádom az illatát, hosszú órák után is érzem magamon, ezzel szemben használata mellett sosem érzem magam izzadtságszagúnak, még a nyáron sem (átlagosan izzadós vagyok). Persze izzadni izzadok azért nagyon melegben valamennyire, de a maga árkategóriájában szerintem kiváló, nekem pedig szerencsére nem igazán van szükségem ennél professzionálisabb termékre a mindennapokban, ezzel is tökéletesen elégedett vagyok, abszolút azt hozza, amit elvárok egy átlagos dezodortól, és nem győzöm hangsúlyozni, mennyire finom az illata :-)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. január 22.

Imádom ezt a terméket, a legeslegkedvencebb alapozóm, és az első olyan, amivel teljesen elégedett vagyok! Igaz, én normál bőrtípusra használom, szerencsére már egy 6-8 éve nem zsíros a bőröm, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy problémás bőrre mennyire jó választás, de normál bőrre nálam tökéletes! Kb. 1-1,5 pumpálásnyi anyag elég egy alkalommal belőle (nagyon lassan fogy), kellemes zselés érzetű felkenéskor (tényleg hidratál, jól esik a bőrömnek, mint egy könnyű nappali krém, szóval szerintem az el is hagyható a használata mellett), majd miközben szárad, érezni lehet szó szerint, hogy felszívja a felesleges zsírt, kissé púderszerűvé alakul át. Ugyanakkor még a márkavonal púderjével együtt használva sem szárítják a bőrt, és tökéletesen lélegzik az arcom alattuk, nem tömítik el, de szép egyenletesen befedik a kissé tág pórusaimat. Ha pedig nem vagyok túl kipihent, a szemem alatti halványabb karikákra jöhet melléjük a Catrice Liquid Camouflage folyékony korrektor. A tökéletes, de mégsem maszkszerű fedés mellett tartós is, és a színe is természetes hatást kelt.

Nagy pluszpont amúgy is a Catrice-nek, hogy közel 15 éve sminkelem magam, tizenévesen amúgy is rendkívül problémás volt a bőröm, így rengeteg alapozót/púdert/korrektort próbáltam már ki életem során, de ez az egyetlen olyan márka azok közül, amikkel találkoztam, ahol vannak egyrészt rózsaszínes alaptónusú bőrre való árnyalatok, másrészt a nem kifejezetten rózsaszínes árnyalatok sem sárgásak vagy hullafehérek, azaz ez az egyetlen olyan márka, aminek a termékei igazán szépen mutatnak a világos, de rózsaszínes bőrömön (alapozóból a 020 - Nude Beige, púderből a 010 - Transparent, korrektorból pedig a 010 - Porcellain árnyalatot használom, és kifejezetten szép, természetes árnyalatú a bőröm így, annak ellenére, hogy nem ugyanazt az alapozó és a púder árnyalata, tehát ennél a márkánál simán érdemes az árnyalatok mixelésével is kísérletezni a tökéletes végeredmény elérése érdekében!). Emellett a kiváló ár/érték arány, illetve az, hogy (szinte) mindennapos használat mellett is jó pár hónapig elég egy-egy darab belőlük, mert nem kell sokat használni a kívánt hatás eléréséhez, szintén hatalmas előny. A magam részéről még a jelenlegi ár másfél-kétszeresét is szívesen hajlandó lennék kifizetni ezért az alapozóért, nekem akkor is bőven megérné a fentiek miatt.

Szóval alapozás, fedés kategóriában nálam minden terméktípus esetében toronymagas befutó a Catrice, teljesen elégedett vagyok velük minden téren, minden termék esetében, amit próbáltam, és maximálisan jó szívvel ajánlom mindenkinek, főleg, hogy totál megfizethető árakon lehet beszerezni őket!

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2019. január 22.

Számomra tökéletesen hozza azt, amit egy púdertől elvárok. Fed, mattít, felszívja a zsíros réteget, tartós, de közben hagyja lélegezni is a bőrömet.

Nagy pluszpont amúgy a Catrice-nek, hogy közel 15 éve sminkelem magam, tizenévesen amúgy is rendkívül problémás volt a bőröm, így rengeteg alapozót/púdert/korrektort próbáltam már ki életem során, de ez az egyetlen olyan márka azok közül, amikkel találkoztam, ahol vannak egyrészt rózsaszínes alaptónusú bőrre való árnyalatok, másrészt a nem kifejezetten rózsaszínes árnyalatok sem sárgásak vagy hullafehérek, azaz ez az egyetlen olyan márka, aminek a termékei igazán szépen mutatnak a világos, de rózsaszínes bőrömön. Emellett a kiváló ár/érték arány, illetve az, hogy (szinte) mindennapos használat mellett is jó pár hónapig elég egy-egy darab belőlük, mert nem kell sokat használni a kívánt hatás eléréséhez, szintén hatalmas előny. A magam részéről még a jelenlegi ár dupláját is szívesen hajlandó lennék kifizetni ezért a púderért, nekem akkor is bőven megérné a fentiek miatt.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. szeptember 28.

Nekem nagyon bejött, jól fed, tetszik az állaga (felkenve kényelmesen folyékony, száradás után kicsit púderesebb), ráncaim mondjuk nem nagyon vannak, ahova begyűlhetne, úgyhogy erről a részéről nem tudok nyilatkozni. Az viszont biztos, hogy az első olyan termék, amivel alapozó/korrektor kategóriában találkoztam életem során, amelyből a világos árnyalat (a 005-öst használom) tényleg annyira világos, mint a bőröm, és nem olyan sárgás árnyalatú, mint más fedőkozmetikumok, szóval a világos, de rózsaszínes alaptónusú bőrhöz is passzol :)

Burberry Brit EDP

Burberry Brit EDP
2017. szeptember 6.

Régebben is többször volt ilyen parfümöm, nagyon szeretem az illatát, mert nem átlagos, nem tolakodó, mégis intenzív, finom, nekem leginkább a mandula hangsúlyos benne. Szerintem évszakok és életkor szempontjából is univerzális. Az edp változat nagyon tartós is, pár fújás elég, és még nap végén is érezni, ruhán meg még tovább, viszont ahogy tapasztaltam, az edt ezt sem intenzitásban, sem tartósságban nem közelíti meg. Mivel árban viszont elég csekély a különbség a kettő között, így mindenképpen az edp-t javaslom megvételre. Ráadásul a teszter változat, amit több online parfümériában is kapható, szuperolcsó (6-7000Ft/100ml, legutóbb én is ilyen helyről szereztem be), luxus minőségű termékként egységárban a drogériákban kapható sokkal alacsonyabb színvonalú márkákkal van egy szinten, de ezerszer jobb vétel náluk szerintem, így nem csak magát a terméket értékelném csillagos ötösre, hanem a teszter esetében az ár/érték arányt is.

Fa Frozen Delight Waldbeere Deo Spray

Fa Frozen Delight Waldbeere Deo Spray
2017. január 22.

Nekem nagyon bejön az illata, gyümölcsös mentolos cukorkára emlékeztet :-) Számomra kifejezetten felüdülés a sok, unalmas púderes, citrusos vagy mesterkékten virágillatú dezodor után. Friss, üde, édes, fanyar, amúgy rajtam egyáltalán nem érződik intenzíven, ha befújom magam vele, nem piszkál bele a parfümök illatába, inkább csak szeretem szagolgatni magában :-D A hatása eddig kifogástalan, bár nem lehet mondani, hogy kánikula lenne mostanában, de azért meg lehet izzadni, ha az ember hirtelen betér a hidegből valami agyonfűtött helyre, szóval ezen a teszten már átment, kíváncsi vagyok, nyáron mire lesz elég :-)