Aprilla

Regisztráció dátuma: 2017. július 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Fa Festival Glam Deo Spray

Fa Festival Glam Deo Spray
2019. július 9.

Egész jó az illata, közepesen teljesít és nem 48 órán át, mert nekem már kb 6 óra után elment a hatása és újra kellett fújnom. Az összetevői sem a legegészségesebbek a bőr számára.

Balea Hideggyanta Csíkok

Balea Hideggyanta Csíkok
2019. június 16.

Több szőrt szedett ki, mint a Veet hideggyanta, de ez is kárt tett a bőrömben (leégéshez hasonlót). Próbáltam megolvasztani hajszárítóval, hogy többször felhasználható legyen, de nem nagyon működött (ebben talán én bénáztam,mert esetleg nem melegítettem elég ideig).

Balea Deo Roll-On Sensitive Care

Balea Deo Roll-On Sensitive Care
2019. június 11.

Szinte semleges illatú, nagyon jó alumíniummentes dezodor :) Az ára is nagyon alacsony, abszolút megéri az árát.

Zara Bushy Gardens EDP

Zara Bushy Gardens EDP
2019. június 11.

Finom illata van,ami tartós (éreztem a csuklómon még vízzel való mosás után is). Csomagolása praktikusság szempontjából jó (be van fedve az üveg nehogy eltörjön,ha leejtenénk), mutatósnak nem nevezném. Ára közepes: nem a legolcsóbb kategória,de nem is nagyon drága.

Aveo Deo Roll-On Lotus Ohne

Aveo Deo Roll-On Lotus Ohne
2018. november 23.

325 ft-ért vettem én is. A csomagolása már máshogy néz ki,de még mindig ugyanazok az összetevői. Pozitívuma: Nagyon jó az illata! Az összetevői is viszonylag "szépek" (azért csak viszonylag,mert kevés infó található meg róluk). Epilálás után is bátran merem használni, mert nem okozott semmi bajt. Negatívuma: nekem sajnos nagyon nem tartós.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Sampon

Garnier Fructis Oil Repair 3 Sampon
2018. november 23.

Pozitívuma: kevesebb benne a nem természetes összetevő, mint a zöld (almás) és ugyanilyen sárgás színű (az is száraz hajra van) társában (viszont a zöldnek jobb az illata). Jól habosodik, kicsit könnyebben kifésülhetővé és puhábbá válik tőle a haj.

Hátránya: a szárazságot sajnos nem szüntette meg és az összetevő listája nem a legjobb. Korpásodik is tőle a fejbőröm.

Az előző kommentektől pedig nem kell megijedni, mert a száraz hajat nem teszi zsírossá. Nem értem miért lepődtek meg a hatásán a valószínűleg normál hajjal rendelkező kommentelők, amikor ez a sampon kifejezetten a száraz hajúaknak készült. Normál hajra valószínűleg nem ideális, mert azt tényleg zsírossá teheti, de a száraz hajúaknak nem kell ettől tartaniuk.

Garnier Fructis Grow Strong Sampon Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra

Garnier Fructis Grow Strong Sampon Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra
2018. november 23.

Átlagos sampon nagyon jó illattal. Én semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam (alapból száraz és töredezett a hajam).
Az összetevői nem túl "szépek", a hajam pedig korpásodott tőle.

Synergen Fruity Flirt Tisztító Arclemosó Problémás Bőrre

Synergen Fruity Flirt Tisztító Arclemosó Problémás Bőrre
2018. szeptember 3.

Tisztítja az arcbőrt. Az összetevői nem a legszebbek, de vannak ennél rosszabbak is. Én nem tapasztaltam, hogy hatna mitesszerre vagy pattanásra (persze nem is vártam el tőle).

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2018. augusztus 23.

Kipróbáltam tusfürdőként és samponként is. Mindkét helyzetben jól teljesített. Szuper, hogy a természetes összetevői miatt gyakrabban (minden hajat megizzasztó edzés után) moshatok ezzel hajat lelkiismeretfurdalás nélkül.

Alterra Sensitiv Deo-Balsam Parfümmentes

Alterra Sensitiv Deo-Balsam Parfümmentes
2018. július 4.

Pozitívuma: elméletileg természetes az összes összetevője. Elfedi kevés időre az izzadtságszagot. Negatívuma: nehéz egyenletesen eloszlatni a hónaljon (legalábbis a golyóval, szóval én felviszem magamra a krémet és utána kézzel eloszlatom). A fekete felsőkön foltot hagy. Első alkalommal epilálás utáni másnap használtam és picit csípett (nyilván a só miatt) és megjelentek a bőrömön közepes méretű, pattanás vagy szőrbenövés szerű gümők. Azt gondoltam, hogy biztosan az epilálás csinálta vagy benőtt pár szőrszálam, de nem! Másodszorra is kipróbáltam és sajnos ettől van. Nem ajánlom epilálás utáni másnap sem, mert nemcsak, hogy ilyen gümők keletkezhetnek, hanem mikor másodszorra próbáltam iszonyúan csípett és viszketett is. Valamint, ha epilálás napján reggel bekenjük magunkat vele és este epiláljuk a hónaljat, akkor is pirosak leszünk tőle (már aki érzékeny volt rá epilálás után). Nekem ezeken kívül a többi napon is irritálta véletlenszerű alkalmakkor a bőröm.