Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Vitamin Shampoo Orange & Sanddorn

Isana Vitamin Shampoo Orange & Sanddorn
2021. szeptember 6.

Én is nagyon elégedett vagyok vele, ár/érték arányban nagyon jó!!! Én első mosásra használom csak, mert a második az színező samponos mosás, de így is érzem a tisztító hatását, valamint azt, hogy már selymes a haj, az első öblítésénél is. Mindenképp veszek még belőle. Nálam plusz pozitívum, hogy nincs benne szilikon, nem kell annyi szilikon a hajunknak.

Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Face Cream SPF30

Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Face Cream SPF30
2021. augusztus 24.

Nagy reményekkel vásároltam meg, de sajnos nem hozta maradéktalanul, amit vártam. Illetve hozta, de van egy olyan mellékhatása, ami kizárja, hogy hosszú távon barik legyünk: egyáltalán nem lélegzik alatta a bőr, szinte fuldokló alatta a fejem. Elkenegettem egyéb testrészeket, de biztosan nem veszem meg újra.

Lady Stella Szőlő Testápoló

Lady Stella Szőlő Testápoló
2021. augusztus 22.

Nekem is a NAGYBETŰS TESTÁPOLÓ :-)

Próbálgatok én mindent folyamatosan - ebből mindig van itthon - de mindig az a vége, hogy vagy elajándékozom az épp aktuálisan próbált terméket, vagy alig várom, hogy elfogyjon, vagy kidobom ........ és újra előveszem. Tíz csillag!!

2016. február 14.
Jó kis testápoló ez, összetétel ide v. oda. Nyáron csak ezt tudom használni (nem minden nap), mert nem "sok", tökéletesen hidratál zsíros tocsogás nélkül. Így télen csepegtettem bele némi csipkebogyóolajat. Az ára meg egy vicc szerintem, bár alább olvasom, hogy drága. Ez?????? Akkor milyen jelzővel illetjük a LUSH-t és társait?? Számomra az illata egy kicsit furi - nagyon mű - de szerencsére nem sokáig érezni. Nekem 5 csillag.

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Arclemosó Gél

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Arclemosó Gél
2021. augusztus 22.

Egyelőre nem vagyok tőle elalélva, lehet már nem is leszek.
Nekem nehéz lemosni, csípi a szemem és nem érzem olyan nagyon tisztának a használa után a bőrkémet.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2021. augusztus 22.

Nem rossz, nem rossz, de valahogy lemattítja a hajam és egy kicsit elnehezíti. Használgatom egy ideje, de azt hiszem elajándékozás lesz a vége és többet nem veszem meg.

Hada Labo Tokyo Concentrated Water Serum Lock-In-Moist

Hada Labo Tokyo Concentrated Water Serum Lock-In-Moist
2021. május 23.

Nagy reményekkel vásároltam meg a márka néhány termékét, közöttük ezt is.
Sajnos azonban nekem nagyon nem vált be ez a szérum - társai még tesztelés alatt - mert mára végképp kiderült, hogy számomra használhatatlan.
Mikor először kipróbáltam, már akkor nyilvánvalóvá vált, hogy nappali használat szóba sem jöhet. Alábbi véleményekben is olvasható, hogy miért: ragad, fénylik, nem szívódik fel. Akkor nézzük estére: nem tudom mennyi szívódik fel az bőrömbe és mennyi az ágyneműbe, de reggelre eltűnik. Elaludni sem egyszerű vele - pedig nekem nagyon jó alvókám van - mert annyira kényelmetlen, hogy rajtam van. Reggel viszonylag szép bőrrel ébredek és vérben forgó szemekkel. Nem tudom mi az ami benne ennyire irritálja a szemem, de szörnyű látvány és fáj. Na, gondoltam, akkor pakolásként itthon, hétvégén elhasználgatom. Így 10 percet bír vele a szemem, az után kezdi nagyon csípni...........
Kidobni nem fogom, elkenegetem az ilyenkor szokásos helyre: a lábszáramra......................... :-))))

Nivea Body Lotion Natural Radiance Testápoló

Nivea Body Lotion Natural Radiance Testápoló
2021. május 19.

Végül csak levonok még csillagot tőle, mivel télen sem vált be igazán. Sajnáltam kidobni, de nagyon vártam, hogy elfogyjon. Nem veszem meg többet.

2020. július 19.
update: sajnos már nem akkora a szerelem, mint áprilisban :-( Nem tudom, hogy hogy lehet, de már szinte csak az önbarnító szagát érzem és most, hogy melegebb van - na, nem pont ma - ragadok tőle és valahogy fullasztónak is érzem. Kicsit bajban vagyok, hogy vonjak-e le csillagot..... lehet, hogy elteszem inkább ősz/tél-re. De, egyet mégis levonok.

2020. április 24.
Ezt a testápolót "csak úgy" vettem le a polcról és nagyon jól tettem. (Nem is tehettem volna máshogy, mivel új termék, én töltöttem fel ide.)
Életem eddigi legjobb testápolója. Gyorsan maradéktalanul beszívódik, nem húzódik, nem viszket, nem pikkelyes a bőröm utána. Ápol és babapopsi finomságú bőrt varázsol. Imádom :-) Az önbarnítás funkciót egyelőre nem tudom megerősíteni, mivel nem minden nap használom (el kell használni a még itthon levő egyéb készeleteket is).

Hawaiian Tropic BB Cream

Hawaiian Tropic BB Cream
2021. május 19.

Ez "A" napvédő!!!!!
Minden igaz, amit előttem leírtak a lányok, de még annál is jobb :-)
Nekem nagyon érzékeny a szemem, de ez a krém semmi irritációt nem okoz. És nagyából mindentől zsírosbödön lesz a fejem, de itt ilyen sem fordul elő.
Egy dolog maradt még ki, az a komolyabb napon való tesztelés, de majd jövök update-elni.
Egyelőre hihetetlenül boldog vagyok, hogy rátaláltam.

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk

Sally Hansen Hard as Nails Xtreme Wear Körömlakk
2021. március 22.

Én is képen látható 479 Pacific Blue árnyalatba szerettem bele. Gyönyőrű színe van az üvegen. Minden - már korábban említett - rosszat (3-4 réteg kellene, h jól fedjen, szar az ecset, nagyon folyós, foltos, rohadt nehezen szárad és utána jó, ha egy napot bír) én is tapasztaltam, de nálam még buborékosodik is. 3 próbálkozás után vágtam a kukába.

Isana Hyaluron Gel Hydro Booster

Isana Hyaluron Gel Hydro Booster
2021. március 15.

Szerintem is semmi extra. Az alkoholt én sem értem benne, kicsit ragad is, itthon kenegetek belőle (valószínűleg nálam is testápolóként végzi majd) biztos nem veszem újra, de legalább olcsó volt és nem bánom az érte kiadott pénzt.