Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'eau D'issey Summer 2013

L'eau D'issey Summer 2013
2023. január 27.

Volt ilyenemés nagyon szerettem. Vaníliát én nem éreztem benne - nem is szeretem a nyári parfümökben - a grapefruit-licsi kombó vitte a prímet, igazi nyári koktél volt. Ha találok, fogok még venni ilyet.
Éskülön kedvelem ezetben a Miyakekban, hogy, ahhoz képest, hogy EDT töménységűek, nagyon tartósak!!.

Issey Miyake L`Eau D`Issey Summer 2016

Issey Miyake L`Eau D`Issey Summer 2016
2023. január 27.

Van ilyenem most és nagyon egyetértek Milkával: "egy kedves, tartós, mosolygós nyári illat, amit szívesen használok" :-)
És ahhoz képest, hogy EDT, nagyon tartós is.

Issey Miyake L'eau D'issey Shade Of Sunrise EDT

Issey Miyake L'eau D'issey Shade Of Sunrise EDT
2023. január 27.

Nekem kicsit sok benne a frangipani, és végig sok is marad, de azért 4 csillagnyira kedvelem :-)
És ahhoz képest, hogy EDT, nagyon tartós is.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2017

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2017
2023. január 27.

Érdekes a viszonyom a Miyake parfikkal. Az anyaillat mindig nagyon tetszett (most is), de mégsem vettem meg sosem. Ezek a limitált kiadású nyáriak meg kezdenek a mániámmá válni. Már-már olyan, mint anno jó tíz éve az Escada limitált kiadások. Van ilyenem most és nagyon szeretem, annyira légies friss üde és nyári, hogy nagyon sokszor használom nyáron és mindig kapok rá cícsérő szavakat. És ahhoz képest, hogy EDT, nagyon tartós is.

Carner Barcelona Palo Santo EDP

Carner Barcelona Palo Santo EDP
2023. január 9.

A sok jó vélemény miatt rendeltem mintát, de mi nem lettünk barátok. Kifújáskor vegyifegyver kategória, néhány perc után csendesedik, de sosem olyanra, amilyet hordani szeretnék. Rajtam rum: 80%, füst: 20% és ennyi. Ez viszont lemoshatatlanul. Tej, meg karamell, meg bújós érzés?????? HOOOOOL???? Mindig elképedek, hogy mennyire számít a bőrkémia és persze az orr, a különbőző illat tapasztalásokhoz! És persze örülök, hogy mások ebben az illatban találták meg az igazit -)

Image Skincare Vital C Hydrating Water Burst

Image Skincare Vital C Hydrating Water Burst
2022. december 12.

Én nagyon szeretem, nekem ő a nagybetűs KRÉM. Nagyon vízhiányos a bőröm és nagyon érzékeny és mindentől zsiros bödön lesz a fejem. Őt viszont imádja a bőrkém uh 200 csillag!! Már sokszor újra vettem és fogom is még.

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Night Cream Hidratáló Éjszakai Arcápoló krém

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Night Cream Hidratáló Éjszakai Arcápoló krém
2022. december 12.

Csomagban vettem a nappali párjával együtt. A bőröm szereti, az orrom is az illatát, viszont nem szívódik fel maradéktalanul, így éjszaki krémként használtam el "nagy nehezen" őket. Azért "nagy nehezen", mert sajnos a szemem nagyon könnyezett tőlük, így nem használtam őket minden nap. Az áruk borsos, ahhoz, hogy megríkassanak, így biztosan nem veszem meg egyiket sem többször.

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream Hidratáló Stresszoldó Arcápoló Krém

2022. december 12.

Csomagban vettem az éjszakai párjával együtt. A bőröm szereti, az orrom is az illatát, viszont nem szívódik fel maradéktalanul, így éjszaki krémként használtam el "nagy nehezen" őket. Azért "nagy nehezen", mert sajnos a szemem nagyon könnyezett tőlük, így nem használtam őket minden nap. Az áruk borsos, ahhoz, hogy megríkassanak, így biztosan nem veszem meg egyiket sem többször.

Montale Sandflowers EDP

Montale Sandflowers EDP
2022. szeptember 11.

Hosszú évek óta keresem a tengeres illatomat, eddig hasztalan. A nagy kedvenc Escada 1995-ös limitált szériás Ocean Blue volt, sajnos azóta sem találtam igazán kedvemre valót.:-(
Az itt olvasott vélemények alapján vettem mintát, ami két próbára volt elegendő. Nekem borzasztó a nyitánya!! Valami savanyú, a perzselő forróságban megbuggyant gyümölcsszerű illatot érzek az elején, ami kb egy fél óra alatt hál'istennek eltűnik. Ami utána marad az már finomabb az orrmányomnak, bár az meg nagyon naturális, kicsit maszkulin tenger illat, az is szinte bőrközeli szilázzsal. Három csillag, és biztosan nem veszem meg nagyobb kiszerelésben.

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2022. július 30.

Ajándékba kaptam és nagyon megtetszett. Bejön ez az illatkombó, pedig nem egy mindennapi páros.
Jó kis nyári, könnyen és gyorsan beszívódó testápoló.
Most is tetszik, csak sajnos nekem szárítja a bőröm :-( Tusfürdővel együtt kaptam és sajnos az is szárítja a bőröm. Egy héten kb 2x tudom csak őket használni, a többi napokon mással kell ápolnom a bőröm, hogy "beleférjen" ez a család is vakarózás nélkül.