Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Aigner Cara Mia

Aigner Cara Mia
2018. szeptember 29.

Miután Bottega Veneta fun vagyok - és őt meg hozzá hasnooítják - hát szereztem belőle kis fújóst. Nem mondom, hogy nincs közöttük hasonlóság, de azért a két parfümöt nem lehet ám egy lapon említeni!!! A BV maga az olasz kifinomultság, elegáns, minőségi illat, ez meg egy kis olcsó koppintás számomra. Ráadásul míg BV egy édes, fás, fűszeres, egészen minimális maszkulin hatású (amivel hihetetlen szexi lesz), meleg csoda, ez rajtam is kicsit savanykás, pasi illattá változik. Biztos nem fogom megvenni.

Max Mara Le Parfum Max Mara

Max Mara Le Parfum Max Mara
2018. szeptember 23.

UPDATE: TOVÁBBRA IS AZ ILLAT :-)
Azóts sem jött olyan szerelem az életemben, aki letaszíthatta volna a trónjáról :-)

2014. április 12.
Az ILLAT :-) Szerelem volt első illatolásra - kb öt éve - és azóta sem lankad az érzelem :-) Amit az előzőekben írtak "illattársaim" az mind-mind igaz. Hála az égnek, nem lett belőle tucat illat. Az ismerőseim szerint, ez az illat ÉN vagyok :-) Néha már éjjelente felriadok, hogy mi lesz velem, ha már végképp nem lehet majd kapni????? Remélem még soká lesz:-) Ha lehetne, neki 15 pontot adnék.

Juliette Has A Gun Sunny Side Up

Juliette Has A Gun Sunny Side Up
2018. szeptember 23.

Nem vagyok elfogulatlan JHG fun, mert bár vannak az illataik között karatkeres, számomra is kedves darabok, egyikkel sem jutottam még teljes üveg vásárlási szakaszba. Tulajdonképpen jelentősen túl hypolt és túl árazottnak tartom a márkát. Szereztem ebből is egy kis fújóst és meg kell mondjam ez nagyon nem illik nekem a JHG-s sorba. Se nem finom, se nem karakteres, se nem tartós, se sem semmi. Valami szantálos-fás-kicsiszúrós 5 perc alatt elillanós lötyi ez nekem.

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2018. szeptember 1.

Miután a creme-gel meggyőzött - de nincs benne fényvédő - gondoltam, jöjjön a tesó :-)
Na, ő viszont nem nyűgözött le, sajnos. Vízhiányos, de zsírosodó fejem majdnem vállalhatatlanul fénylik és ragad tőle. És ha picit várok, hogy teljesen felszívódjon - ilyen még nem történt - és próbálom egy zsepivel "lelapogatni" a felesleges ragacsos, fénylő réteget, az sem sikerül.
Hidratálása egyébként egész jó, nem csípi a szemem sem (pedig majdnem minden igen).
A fényvédője is teszi a dolgát. A mostani 40 fokokban volt, hogy vele mentem strandra és azt kell mondjam nagyon jól védte az arcom.
Elhasználgatom, ha nem kell nagyon szépnek lenni, de újravenni biztosan nem fogom.

Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP

Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP
2018. augusztus 31.

Potom áron vettem itt, egy teli üveggel (50 ml) május 22-én és ma fújtam magamra a végét. És mivel nem használtam minden nap, azt gondolom, ezzel elég sokat elmondtam a tartósságáról és a szilázsáról. Hogy érezhető legyen fújni kell, mint őrült. Nekem kicsit kommersz illatka, az eleje számomra riasztóan barack illatosítós, de aztán egy-két perc múlva már kedveske, frisske, nem fojt meg a nagy melegben sem (mivel 1-2 óra alatt erejét veszti). Nem lett a kedvencem és nem fogom többször megvenni, ez nyilvánvaló, de valami miatt azért csak elfújkáltam ezen a nyáron :-) Én is hasonlónak találom LB-hez egyébként, bár az annyira nem barackos, vagy, de?? Portás és takarító nénink nagy kedvence, ők imádták, ha megérezték rajtam :-). Na, ez a kicsinyítő képző, ez szerintem nagyon találó rá: frisske, virágoska, kedveske, barackocska :-)

L'Occitane Roses Et Reines Beautifying Testápolótej

L'Occitane Roses Et Reines Beautifying Testápolótej
2018. augusztus 26.

Tusfürdőjével együtt használva, maga a tökély. Ennél a duónál jobb, kellemesebb illatú nem is kellene.......ha nem lenne ilyen drága. Ajándékba kaptam őket, imádtam használni, de magamtól nem veszem meg ennyiért. De az ára miatt nincs szíves megvonni csillagot tőle.

L'Occitane Roses Et Reines Bársonyos Tusfürdő

L'Occitane Roses Et Reines Bársonyos Tusfürdő
2018. augusztus 26.

Ajándékba kaptam a testápolóval együtt. Korábban nem voltam nagy rózsaillat fun, de ez nagyon kellemes. Viszonylag hosszú ideig megmarad az illata, nem szárít, de tisztít, egyszóval. imádás. Az ára, az nálam túl van a tűréshatáron, biztos nem veszek ilyet, de nincs szívem az ára miatt csillag elvonással bűntetni :-)

Balea Icy Cocos Bodycreme

Balea Icy Cocos Bodycreme
2018. augusztus 26.

Én is ráugrottam a cuki kis tégelyre és azonnal megvettem. Engem nem győzött meg. Írtózatosan émelyítő és mű vanília szaga van, némi kókuszos beütéssel, és mindez jó tartósan. Brrrr....:-( Maradéktalanul nem szívódik fel, marad egy fényes, ragadós réteg a bőrömön, ami kicsivel később kukacosodva kezd távozni. a hidratálása nem rossz egyébként, de a mellékhatásai miatt biztos nem venném meg többet, ha lehetne kapni, akkor sem.

Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam

Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam
2018. július 1.

Nekem is nagyon jók a tapasztalataim vele kapcsolatbna. Mind igaz, amit az előttem véleményezők írtak. Bár nekem rendszeres használat mellett - napi egyszeri!! - kicsit szárította a bőröm, de lehet, hogy én estem túlzásba - mert olyan finom használni - és kicsit nagyobb adaggal kényeztettem magam. Ja, és egyszer belement a szemembe, na konkrétan majdnem megvakultam, úgy csípett. Tudom én voltam a béna.....:-)

Nivea Frangipani & Oil Tusfürdő

Nivea Frangipani & Oil Tusfürdő
2018. június 30.

Ez a termék korábban nem Hawaaii Flower and Oil néven futott? Mert akkor nagyon szerettem. Most meg csontig vakarom magam, ha használom. Ki fogom dobni, vagy csak habfürdőként elpancsolom. Az illatát én szeretem (amúgy sem érezhető sokáig), mókásak a kis golyók benne, tetszik a külleme, de számomra használhatatlan, úgy viszketek tőle.