Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Sebo Végétal Kétfázisú Mattító Arclemosó Tonik

Yves Rocher Sebo Végétal Kétfázisú Mattító Arclemosó Tonik
2020. szeptember 1.

Nekem annyira nem jött be. A legnagyobb bajon vele a rázogatás, mert elég komolyan meg kell lóbálni, hogy tökéletesen keveredjen és, hogy nem érzem tisztának a bőröm a használata után. Marad rajta egy réteg. Ajándékba kaptam, de biztosan nem veszem újra.

Essence Hydrating & Perfecting Primer SPF 20

Essence Hydrating & Perfecting Primer SPF 20
2020. szeptember 1.

Nekem nem jött be, pedig az előttem nyilatkozók szépeket írtak róla:
- egy botrány a csomagolása,
- büdös
- nem lehet szépen eldolgozni, én fehér maradtam utána,
- ragad
- és még fénylik is.
KUKA

Dermacol Black Magic Detox & Pore Purifying Peel-Off Mask

Dermacol Black Magic Detox & Pore Purifying Peel-Off Mask
2020. szeptember 1.

Egyetértek Marcipancica-val. Nyilván a teenager-eknek készült, de gondoltam kipróbálom, mert 1-2 miti rajtam is van. Azt tapasztaltam, mint Cicus előttem. Biztos nem fogom megvásárolni (egy netes vásárlás mellé kaptam ajándékba) és elhasználni sem, mert attól függetlenül, hogy nem én vagyok a célcsoport, nem tudom elképzelni, hogy hatásos lehet.

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték

Schwarzkopf Professional Igora Royal Hajfesték
2020. július 19.

Én is évek óta használom - nem is értem, eddig hogyhogy nem véleményeztem - és szeretem, Szépen fedi a már jócskán ősz hajamat, nem roncsolja, nem irritálja a fejbőrt sem. Akcióban véve olcsóbb, mint egy drogériás és mégis csak egy profi festékről van szó. Én a 9-77, 9-00 árnyalatokat keverem.

Estée Lauder Sensuous Nude

Estée Lauder Sensuous Nude
2020. július 17.

Én őt szeretem. Nem vagyok EL fun - rajta kívül nincs is másom a háztól - de vele jóba lettem olyannyira, hogy teljes üvegeset is vettem, méghozzá webáruházból!!! (ami nálam óriási szó, mert általában kivárok egy kihagyhatatlan ajánlatot) :-).
Nekem van kókusz-krém-megfa-megpézsma-megpúder, nagyon nyári illat. Szereti a meleget, lágyítja nagyon. Huncut egy jószág, mert olyan, mintha hamar elillanna, de ott van ő ám és lehet is érezni és elég is nyári parfümnek.

White Soul EDP For Women

White Soul EDP For Women
2020. július 3.

Én majdnem ugyanúgy jártam, ahogy PerfumePippi, annyi különbséggel, hogy nekem sikerült itt mintához jutnom. Az illat-élmény az tényleg szóról-szóra egyezik :-( Bár most olvasom Kodi véleményét......és elbizonytalanodtam. Lehet, hogy előhúzom és kipróbálom most. De addig egy csillag és ha netán mégis összebariznánk, akkor majd update-elek.

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
2020. június 21.

Nekem nem jött be, szerencsére itt vettem a bolti ár töredékéért egy sorstárstól. Hiába próbáltam különböző mennyiséget használni - miután itt olvastam, hogy elég nehéz eltalálni a megfelelő adagot - de vagy semmilyen lett, vagy kőkemény, de még így sem igazán szép a végeredmény. Ennél szebb lesz a hajam a Balea göndörítő családtól. Én biztos nem veszem meg többet se olcsón, se drágán.

Schwarzkopf Professional Mad About Waves Sea Blend Texturizing Spray

Schwarzkopf Professional Mad About Waves Sea Blend Texturizing Spray
2020. június 15.

Szerencsére csak kis kiszerelésben vettem meg. Egyáltalán nem nyűjt többet, mint mondjuk egy Baleás termék. Semmi különös, egészen kis "definiálást" tapasztaltam csak a használatakor. Biztos nem veszek nagy kiszerelésben......sem többet.

Initio Parfums High Frequency

Initio Parfums High Frequency
2020. június 14.

Nagyon találó a kifejezés, amit Marcsi66 és andrea91 is írt, hogy fárasztó :-) Szerintem is az. Biztosan nem tudnám hordani. Olyan érzésem van az illatolása közben, mint mikor Sia-t vagy Celine Diont hallgatom: jó a hangjuk, fantasztikusan tudnak énekelni, de én max 2 szám után elfáradok tőlük, eltelik velük az idegrendszerem. Ez az illat is ilyen. És van benne valami, ami nem tetszik. Nem tudom mi az a hedione, de gyanítom, hogy valami rokona lehet a heliotrop-nak és, ha tényleg így van, akkor azt nem szeretem benne, mert amiben heliotrop van, azt sem szoktam szeretni. Ez valami szintetikus cucc..... gondolom. Hatósugara óriási és baromi tartós is, de mi nem leszünk egyek. A mandula az nagyon bejön viszont benne, ezért 2 csillag.

Cartier La Panthére EDT

Cartier La Panthére EDT
2020. június 11.

Nekem ő nem jön be. Olyan semmilyen rajtam, vagyis de valamilyen SAVANYÚ :-( Az EDP nekem tetszik, nehézbombázó a javából, de engem is lebombázna, ezért inkább elfutok előle :-) (Nem tudnám magamon hosszan elviselni, hiába is kacérkodnék vele.) A Legere, akit ebből a családból nekem kreáltak, de őt is csak tavaszi, kora őszi használatra. Ilyenkor - mint most - max 20 fokban huncutkodunk együtt. Na, de itt most nem róla van szó......
Edp-ke rajtam nagyon tartós, ahogy a többi családtag is, de a savanyú virágillaton kívül nem tud mást. Nincs benne semmi különös, unalmas csokor. Csak mintám volt, biztosan nem veszem meg.