Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dolce & Gabbana Dolce EDP

Dolce & Gabbana Dolce EDP
2020. június 8.

Nekem tetszik az üvege, szerintem nem gagyi. Na, de ami benne van??!! Az egy nagy 0!!! Unalmas virágcsokor, amibe azért keveredett valami mamókás virág is. Semmi fantázia, kizárt dolog, hogy megveszem bármikor üvegesben. És még tartósnak sem tartós (jó ennek én most speciel örülök, mert nem kellett lemosnom magamróll :-)) Azt nem értem, hogy miért degradálja magát a cég, egy ilyen termékkel?! Két csillag, mert nen lett tőle hányingerem.

Nivea Volume Forming Spray Hajlakk

Nivea Volume Forming Spray Hajlakk
2020. június 7.

Nesze semmi fogd meg jól .........
De legalább nem ragad össze tőle a hajam, viszont jó vizes lesz :-(.
Semmiképp sem veszem újra.

Nivea Curl Forming Spray

Nivea Curl Forming Spray
2020. június 7.

Tényleg csak arra jó, hogy kukába vágjuk :-( A hullámaimat csak szétzilálta és szárította.

Image Skincare Hydrating Hydrogel Sheet Mask

Image Skincare Hydrating Hydrogel Sheet Mask
2020. június 7.

Nekem sem jött be annyira. Ilyen hatást a 299,-Ft-os Balea-s maszkok is produkálnak. Én benne aludtam, reggelre jó vörös lett a fejem és csípte is, de kb egy óra alatt elmúlt. Biztos nem veszek többet ilyet

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula

Oral-O-Sept Coconut Ice Touch & Whitening Toothpaste 9 In1 Formula
2020. május 30.

Én nagyon kedvelem, de most éppen sehol sem kapható :-(
Tényleg nagyon finom az íze, a fehérítő hatása is látványos. Minden nap nem tudtam használni, mert nagyon érzékenyek a fognyakaim. De ettől még 5 csillagot adok, mert ez nem az ő hibája.

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2020. május 30.

2020.05.30.
Na akkor most kérek elnézést tőle, h eddig ilyen mostohán nyilatkoztam róla (3 csillag) Időnként csak-csak próbálgattam, mert mégis érdekelt és most vettem is. Nagyon szép kis ibolyácska, kis púderrel. 5 csillag.

2014. július 8.
Valahogy eddig mindig elmentem a Trussardi üvegek mellett......tegnapig. Akkor viszont megszagiztam őt, Donna testvérkéjét.és az A way for Her-t is. Nekem ő bejön, DE azt hiszem sosem leszünk egyek, hacsak nem vmi kihagyhatatlan ajánlat útján. Merthogy: Nagyon kellemes, ibolyás (hosszú idő telt el, mire rájöttem, h ibolyafüggő az ormányom:-)), púderes (de nem nyanyás) és nagyon találó szerintem is rá, a kiegyensúlyozott jelző. És azt hiszem nekem pont ez a bajom vele. Túl kiszámítható, túl kiegyensúlyozott, talán már-már unalmas??? Nem, az nem, csak túl kiegyensúlyozott. Hiányzik belőle az a "valami". És mire hazaértem már szinte alig éreztem a csuklómon az illatát :-( Három csillag, a "valami" hiánya és a csekély tartósság miatt-,

Cerruti 1881 Eau D'ete Limited Edition

Cerruti 1881  Eau D'ete Limited Edition
2020. május 28.

Én itt vettem és nem bántam meg, bár nem sokszor nyúlok hozzá. Most ön az ő ideje, ízig-vérig nyári parfüm.
Bár én nem tudok olyan költői jellemzést írni, mint hagicica20, de minden szavával egyetértek :-)
Mondjuk a szörfösfiúk valószínűleg már nem rám éheznek :-))))))
Annak ellenére, hogy nem egy mai csirke (2003-as limitált szériáról beszélünk), nyári szaladgálós illatnak ma is megfelelő.

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló
2020. május 20.

Most értem a tubus végére és tetszett a hatása. Megfelelően hidratál (nem szükséges óránként kenni), nem csíp, nem irritálja a szemet (pedig igen érzékeny), nem kukacosodik. A krém színe hasonló a tubus színéhez, ezáltal optikailag fehéríti a szemkörnyéket. Most más terméket vettem (mert, ugye próbálgatni kell a piacon lelhető újdonságokat :-), de valószínűleg fogok még venni ilyet.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Élénkítő Golyós Szemkörnyékápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Élénkítő Golyós Szemkörnyékápoló
2020. május 19.

Ajándékba kaptam a hidratáló krémjével együtt.
Nem rossz krém, talán a hidratáló hatása a legmeggyőzőbb számomra. Nyilván csodát ez sem tesz - ahogy másik drágább termékek sem - de legalább nem kell fél óránként kenni, hogy hasson. A hűsítést nem éreztem - nem tettem hűtőbe - viszont ez a golyós fej szerintem nem jó. A golyók között marad egy csomó krém, ami egyáltalán nem higiénikus!!! Ez nagyon nem tetszik benne. Egynek elment, de nem hiszem, hogy magamtól megveszem.

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk

Avon Anew Essential Regeneráló Fátyolmaszk
2020. május 16.

2x használtam, nem hiszem többet veszek belőle. Ennyit tudnak a DM-es, Rossmann-os maszkok is néha harmad áron. Nyilván egyik sem csodaszer, hatásuk 2-3 napig látható, de akkor meg jöjjön a következő :-) Nekem a maszk szabása nem annyira jött be, tudom nem vagyunk egyformák, de amellett, hogy nincs nagy orrom, mégsem illeszkedett az orr tövéhez és a szájhoz. Én örülök, hogy sok hatóanyag van ezekben, kenem nyakra, dekoltázsra is. Ebben aludtam, reggel szedtem le a fejemről. Picit nekem is húzódott a bőröm tőle, kellett hozzá egy kis hidratáló, de egyébként kontúrosabbá tette a fejem, meg tónusosabb lett a bőrkém. Kicsit komolyabb hidratálást nyújthatna.