Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Ocean Salt Öntartósító Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Öntartósító Arc- és Testradír
2019. január 7.

Gyermekem Lush-fun lévén, hazafuvarozza majd a teljes termékpalettát. Ennél "agyonhypoltabb" márka nem nagyon van most a piacon, szerintem, de azért kipróbálgatom a kencéket, hogy tudjam mitől döglik a légy a fiatalságnak manapság :-)
Én biztos nem használnám ezt a terméket arcra semmiképp, el nem bírom képzelni, hogy jó legyen ez neki. Ekkora szemcsékkel......
Tesre próbáltam. Először is: iszonyat penetráns büdös, amit hosszú távon biztos nem szeretnék érezni. A hatása nem rossz, de érzek magamon egy furcsa réteget, használat után. Ezért sem tudom arcra elképzelni. Na, az áráról meg ne is beszéljünk............................ Nekem ez egy csillag.
Kíváncsi voltam a véleményezők korára, hát alább tekertem.........................tényleg a fiatalok brandje ez :-)

Dolce & Gabbana The One Essence

Dolce & Gabbana The One Essence
2019. január 6.

2019. január 6:
és igen, lett üvegesem is, mert akkora a szerelem:-) Őszi, téli illat lett nekem. Rajtam nagyon sokan dícsérik, ez az illat én vagyok, mondják........ Én is így érzem :-)
Kettőezerötszáz csillag :-)

2018..január 24:
Nem vagyok egy D&G fun, talán eddig a Sicily az egyetlen, amivel anno levettek a lábamról (ez mint tudjuk, nem éppen tegnap volt :-)) A The One-okat szaglászgattam, de sosem jutottunk a beteljesülésig.....egészen mostanáig. De most óriás szerelem van ám :-)!!!! Essence-ke bekerült az imádottak kicsinyke körébe. Imádom... Még nincs teljes üvegem, csak fújós, de lesz, az tuti. Mézes, vanlíliás, balzsamos, jázminos és nagyon jók vagyunk együtt. Ez a kombó eddig elképzelhetetlen volt, mert amiben az előbb felsorolt jegyek voltak, azok elviselhetetlenül múködtek a bőrömmel. Én őt használom nappalra is, de úgy érzem csak téli illat lesz, melegebb időben sok lesz, de majd meglátjuk. Szuper tartós rajtam és a szilázsa is rendben van. Csillagos 5-ös a négyzeten :-)

Pharrell Williams Girl

Pharrell Williams Girl
2018. december 16.

saska7, a szívemből szóltál. Ez maga a borzalom szerintem is ................ és a fiókáim szerint is, pedig pasik, meg fiatalok. Ilyen otromba illat kevés van és nálunk sem lett finom, meg semmilyen sem. Mínusz 10 csillag.

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2018. december 15.

Én is mindjárt két félét vettem belőle, annyira megtetszett. A Queen és a Peacy van meg.
A Queen használom pirosítónak - ez nem olyan bődületesen csillogó - a másikat viszont alappal szemhéjra. Én szeretem mindkettőt. Rajtam tartósak is.
És a mennyiség egy része unokáimra marad, olyan sok.
Úristen, most néztem meg, hogy én vagyok az egyetlen vén banya - csak magmra értettem !! - aki ezt bevállalta :-) Na jó, a fenti írásomból látszik, hogy diszkréten használom.

Bottega Veneta Eau De Velours

Bottega Veneta Eau De Velours
2018. november 10.

Rajtam sem működik, pedig az anyaillat, az egyik kedvencem. Ez nekem a férfi illat még keményebb változata. Biztos nem használnám. Szeligerrel értek egyet maximálisan :-)

Balea Vital Pigmentfolt Elleni Koncentrátum

Balea Vital Pigmentfolt Elleni Koncentrátum
2018. október 25.

Az én foltjaim szerintem röhögőgörcsöt kaptak, mikor használgattam ellenük, annyira semmi sem történt. Ja, de annyi, hogy nem volt kellemes használni, maradt egy réteg utána és szörnyen büdös. Kuka.

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém
2018. október 23.

Életem első szolikréme, a jó vélemények alapján vettem meg. Bekenegettem magam vele, kicsit sárgább és - nyilván, mert nem tudtam milire pontosan egyformán kenni - foltosabb lettem. És jó büdös szoliszagú. Aztán otthon felejtettem és így a szalonban vettem egy nagyon drága profi krémet, amitől gyönyörű lett a bőröm. Hidratált, egyenletes színű és jó illatú!!!!!! Kell az osszehasonlítási alap mindenképpen!! Ezt bevágtam a kukába.

Moschino Cheap And Chic

Moschino Cheap And Chic
2018. október 23.

Nekem is ki kellett próbálnom, a sok jó vélemény hatására. (Egyébként néha azon gondolkom, ha megpróbálnám számszerúsíteni a bűnbeeséseimet, amit nektek köszönhetek, vajon mekkora szám lenne a végeredmény?????? Aztán elhatározom, hogy jó, most akkor SEMMIT sem fogok venni, szaglászni, amíg le nem ürül kicsit az itthoni készlet..................................... aztán olvasok valami nagyon szuper leírást.........................és megint el vagyok veszve :-((() :-) Na szóval őt is megszereztem egy kis fújós erejéig és az első gondolat, ami megfogalmazódott bennem: azt a pimasz mindenedet :-) volt. Én sem próbáltam ki eddig, csak miután a szépeket elolvastam róla, tehát ejnye-bejnye, bennem is van némi előítélet a megjelenést illetően. Én is bírom, de be kell valljam, csak itthonra használom, a négy fal között elmókázunk egymással, de ha megyek valahova, mást választok. Kicsit divatja múltnak érzem. A hatósugara és a tartóssága 20 csillag.

Balea Lovely Moment Tusfürdőhab

Balea Lovely Moment Tusfürdőhab
2018. október 23.

Én bírom ezeket a fújóstusikat, ezt is kipróbáltam. Jelentem elhasználtam, semmi különös, visszafogott - rajtam néhány percig érezhető - illata van, mindennapos használat mellett szárítana, de nem minden nap használatam, így nem volt vészes. Kicsit nehezen tudtam magamról lemosni és vizes kézzel nagyon nehezen lehet kinyomni a következő adagot a flakonból. Többet nem veszem meg, de egynek jó volt.

p2 Techno Chrome Körömlakk

p2 Techno Chrome Körömlakk
2018. október 14.

Megtetszett a színe, a 130-ast vettem meg. Jó az ecsetke, jól terül, egy rétegben fed...............................és fél óra múlva lepattog :-( HA LEHETNE MÍNUSZ CSILLAGOT ADNÉK.