aqvanistan

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2015. május 14.

BORZALOM! az olajos változatát szoktam venni, csak véletlen mellényúltam DM-ben. Csak otthon vettem észre, hogy ez más, mert helyes pandaszemeket csinált nekem. Nem szed le semmi masszívabb sminket, csak maszatol. Végül toniknak használom el, arra jó.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2015. május 14.

Még régebben használtam ezt, aztán áttértem más lemosókra. Hiba volt! Kategóriájában ez a legjobb szerintem, szépen leszed mindent, sokáig elég, pedig ketten használjuk.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. május 14.

Én nagyon megszerettem, annak ellenére, hogy nap végére picit potyog. A keféje isteni, nagyon jól lehet vele dolgozni.

Borza Ricinus Olaj

Borza Ricinus Olaj
2015. május 14.

Fodrásztanuló cseszte el a hajam, szőkítéssel. Mivel nem akartam sokat vágatni belőle, így ebből az olajból + olívából csináltam pakolást. Este felraktam, ráraktam zuhanysapit, meg rendes sapit, jó kis dunsztot csinált. Másnap reggel megmostam és nagyon puha, selymes lett a hajam. Plusz még növekedésnek is indult, rengeteg babahajam nőtt. Károsodott hajra szerintem a legjobb. :)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2015. május 14.

IMÁDOM! :) Telente nagyon száraz a bőröm, ez szépen helyrehozza. Anyu az arcára használja (60 éves) és arra is bevált :) Jó sűrű krém, de gyorsan beszívódik.

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2015. május 14.

Amiatt tértem át erre, mivel a hagyományos alusós dezodorok már nem használtak, 2 órával felkenés után már éreztem hogy büdi vagyok. Gondoltam kipróbálom ezt, lesz ami lesz alapon. Nem csalódtam, nagyon bevált! Az illata kellemes, kicsit púderes. Annyi a hátránya, hogy kicsit ragad, de azt sem mindig (legalábbis nálam). Jár az 5* :)