aranyiviki

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2018. június 30.

Itthonról pár órára elrohanós rúzsnak használom, mert valamiért egy idő után kényelmetlenné válik a viselése számomra. Ahogy lentebb is írták, valóban lerobbanthatatlan, ennyi pénzért teljesen ledöbbentő! Még csak a 05-ös happy hour árnyalat van meg, de mindenféleképpen be kell szereznem a többi színből is!

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2018. június 30.

Első Essence alapozóm és kifejezetten tetszik! Annyira könnyed a textúrája, annyira kényelmes viselni. Szép, egészséges és egységes bőrképet ad és a kedvenc korrektoraimmal is teljesen jól mutat.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. június 30.

Kedvenc korrektorom a fit me mellett. Világosításra használom, remek a fedése, tartós és szuper olcsó. Lentebb írták, hogy szárít, ami abszolút igaz, de a megfelelő hidratálással nem lép fel a probléma.

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz
2018. június 30.

update: 5 csillagról 1-re kell lepontoznom, mert az orrom körül mitesszerek jöttek ki és nem tudom másnak nyilvánítani, hisz semmi más új terméket nem használtam. Sajnálom

Az esszencia megvásárlásakor nem figyeltem fel,hogy van benne alkohol,majdcsak itthon vettem észre. Kicsit féltem,hogy az alapból száraz boőröm szárítani fogja,de csodák csodájára,egyáltalán nem. Sőt,az én bőröm kifejezetten jól hidratálja, értelemszerűen az arctisztítás után használom,majd erre jön még a hidratáló krém
Biztosan újra fogom venni,csinálja amit kell és nagyon lassan fogy

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)
2018. június 30.

Nagyon szeretem az állagát, így nyáron kifejezettem kellemes. Kellően hidratál, hamar beszívódik, sminkelni is nagyon jól lehet rá. Amióta ezt használom az arcbőrömön érezhetően élettel telibb, engem meggyőzött! Az áráról nem is beszélve

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. december 29.

Kellően megtisztítja az arcom,a sminkemet is valóban szépen leszedi,de az én arcomat úgy kiszaritotta!!:( pedig örültem volna,ha beválik, márcsak az ara miatt is

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2017. november 23.

Egy beauty bloggernel hallottam,hogy nagyon szereti és,hogy ez a legjobb szempillaspiral,olcsó és nagyon szép pillakat csinal. Haat tényleg olcsó,szép a végeredmény, csak annyira nem hosszabbit,mint vártam. De ez mindenkinél relatív, én 1 csillagot levonok,ugyanis napközben elkezdett lepotyogni a szemem alá
update: nagyon könnyen összetapasztja a pilláim,mostanában én rendszeresen így járok,ami reggelente elég bosszantó tud lenni,több odafigyelést igényel, még egy csillagot le kell,hogy vonjak:(

Rimmel Lasting Finish Primer

Rimmel Lasting Finish Primer
2017. november 17.

Ha akciozva vettem volna,nem bánnám. De így.. nem vettem észre,hogy helyen tartana a sminkem,csak könnyebb felvinni az alapozot rá

Essence Mosaic Pirosító

Essence Mosaic Pirosító
2017. november 17.

10-es miss floral coral arnyalatban van meg, láttam a polcon,hogy 350 forint,mondom jön velem
Nem volt csalódás,alig porzik,szépen visszaadja a szint az arcon,sőt tartós is,nap végén is latszodik szépen

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2017. november 17.

04 rose wood árnyalat van meg, elég pigmentalt,viszont óvatosan kell vele bánni,mert porzik. Szeretem,de van más pirositom,amit jobban