arebeka

Regisztráció dátuma: 2016. december 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Vital Tuchmaske (régi)

Balea Vital Tuchmaske (régi)
2017. július 6.

Csodaaaaaas egyszeruen csoddaaaas lesz tole az arcom! Ajanlom sminkeles elott hasznalni! Imadom😍

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle
2017. június 30.

Eddig elég sok pórustisztítót kipróbáltam.. ez nagyon gyenge sajnos.. szinte semmit se szedett ki. Pedig ki is gőzöltem az orrom..:( Más tapaszok működtek csak ez nem.. Sajnaltam.. 3 csillagot kap mert gyorsan szárad.. De minek?!

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies
2017. június 30.

Jól néz ki,bírtam a színét,nagyon menő... de ennyit tud semmi többet. Nem vártam csodát de az ilyen fátyol maszkok akàr a 200 forintos is azért fel szokta tölteni az arcom kicsi élettel. Ez semmit sem csinalat. Szép volt jó volt,Csináltam magamról pár képet... de semmi több.. EGYSZERVEVŐS

CV Cadea Vera Young Pattanások Elleni Aktívszenes Maszk

CV Cadea Vera Young Pattanások Elleni Aktívszenes Maszk
2017. június 19.

Nekem az egyenlore erthetetlen hogy pattanasokra lett kitalalva es az olajos bort szabalyosan megfullasztja amivel tobb pattanast idez elo.. a pattanasos bor az esetek 90% aba olajos/zsiros tehat nem igazan mukodik maximum a szarazabb borueknek ajanlom... amugy csak az egyiket hasznaltam el tegnap este ma reggelre kijott 4-5 pattanasom de azert meg megprobalkozok meg vele... eddig nem igazan valt be. Viszont a szine es az allaga illata tetszik,de azzal nem erek sokat😂

CV Cadea Vera Young Orrtapasz Mitesszerek Ellen

CV Cadea Vera Young Orrtapasz Mitesszerek Ellen
2017. június 19.

Nekem eddig ez az első pórustisztito/miteszereltavolito tapaszom ami aranyaiban a legjobban mukodott. Csodat egyik tapasz se tud tenni,a kozmetikust nem potolja de ha nagyon elszaporodnak a miteszereim akkor jot tud tenni a tapasz. Megvagyok vele elegedve de meg keresem azt ami ennel is tobbet kiszed.. bar talan hiaba😄

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske
2017. június 2.

Ujravevős,nem csodaszer de szépen tisztít,nem éget,hamar szárad egybe lehuzhato,konnyen kenhető. 200 forintért szuper jó! Ne hallgassatok a negatív kritikákra,próbàljátok ki!

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2016. december 31.

4 éve ezt használom legjobb púder :)

Montagne Jeunesse Brazil Iszapos Arcmaszk Kendő

Montagne Jeunesse Brazil Iszapos Arcmaszk Kendő
2016. december 31.

Jó azért 5 csillagot nem ér,de 4-et igen ezek a szövet/fátyol maszkok nekem abszolut szerelmek,nagyon sok ilyen tubusos agyag maszkot használtam nekem elegem is lett belőle mert a macerássága miatt nincs rá időm,de ezt csak feldobom és leszedem ennyi,és tényleg ennyi,aki azt mondja nincs hatása annak igaza van az első alkalom után semminek sincs csak szólok,többszőr vevős és több használat után csodálatos bőr.. a gránátalmás tesója is csúcs!

Jimjams Photonionic Szemkörnyék-Ránctalanító Szett

Jimjams Photonionic Szemkörnyék-Ránctalanító Szett
2016. december 29.

Nagyon szeretem,bár csak 1 hete használom 18 éves vagyok de a mindennapos 5:00 kor kelés kiül az arcomra sajnos.. na hát hihetetlen 1 heti eredmény és a kis fekete táskák halványodnak..

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2016. december 28.

CSODASZER! És extra brutal zsiros a bőröm... ja mindennapi használatra is...!