Ari90

Regisztráció dátuma: 2019. június 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. június 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz

Listerine Professional Gum Therapy Szájvíz
2019. június 16.

Én az átlátszó Professional-t használom . Fél kupak a szájvízből , fél vagy egész kupak vízzel hígítva öblögetek vele. Így nem csíp annyira. Enyhített a fogínyvérzésemen és a lepedék is nehezebben tapad meg a fogaimon. Gyulladásokat is csökkenti, kellemes leheletet biztosít. Kicsit drága, gyógyszertárba vettem, de muszáj volt. Sokáig elég ( nekem 250 ml-es kiszerelésbe van). Újraveszem.

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2019. június 16.

A legjobb hajápoló és pakolás. Még a fodrászom ajánlotta, és a kedvencem lett. Egyáltalán nem drága, sőt. Száraz, töredezésre hajlamos, hullámos hajra használom.Mosás és öblítés után eloszlatom a hajamon és hagyom pár percet hatni. Csillogó, puha, könnyen fésülhetővé válik. Ennél jobbat még a drágább, fancybb termékek sem tudnak nyújtani. Egy hátránya, hogy nehéz beszerezni.

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával
2019. június 16.

Mostanában áttértem a Rossmannba való vásárlásra (közelebb van). Gondoltam kipróbálom a száraz, hullámos hajamon a terméküket. Budapesten a víz keménysége, klórossága miatt és a nehéz kipufogó füsttel terhelt levegő miatt még jobban igénybe vett a hajam. Kellemes illatú, jól táplálja a hajam, de sajnos nem eléggé, én bár kimostam belőle. Ha újra veszem, nem fogom kimosni. ( plusz tippként én borotválkozáshoz is ezt használtam, mert nem drága és selymessé teszi utána is a bőröm)

Yamuna Szőlőmagolajos Masszázsolaj

Yamuna Szőlőmagolajos Masszázsolaj
2019. június 16.

A párom vette nekünk masszázshoz. Nagyon jó választás volt, jól lehet használni, sem túl gyorsan, sem túl lassan nem szívódik be. Az illatát imádom. Mazsolaolajnak hívjuk, valóban sokáig érezni a szőlő finom illatát.

Rexona Motion Sense Invisible Pure Golyós Deo

Rexona Motion Sense Invisible Pure Golyós Deo
2019. június 16.

Izzadós vagyok. Sokáig az átlátszó Nivea dezodorokkal próbálkoztam, de nem voltak olyan hatásosak, átértem erre és maradok is ennél. Kellemes illatú, nem hagy nyomot, izzadásgátló.

Cien Körömlakk

Cien Körömlakk
2019. június 16.

Ajándékba kaptam a henger alakú 14 Red Carpet körömlakkot. Imádom. Gyorsan szárad , nagyon könnyű kezelni , nem csíkos. Egyszerű lemosni . Azt hiszem a Lidl-be lehet beszerezni. Ha elfogy, veszek belőle. Én csak ajánlani tudom. Másik színt is ki fogok próbálni .

Nature Box Mandula Testápoló

Nature Box Mandula Testápoló
2019. június 16.

Nagyon vega , nagyon hidegen sajtolt , nagyon reklámozott ... Mindent megtettek , hogy vegyék-vigyék . De nekem sajnos még sem jött be . Lassan szívódik be és az illata sem tetszik annyira , bár barátomnak nagyon bejön . Sokat is kell kennem magamra, de így sem érzem a hidratáltságot sem röviden , sem hosszan . Sajnálom, pedig jó terméknek tűnik.

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2019. június 16.

Nem ragacsos, inkább már-már túl vizes hatású is , nekem az illata sem annyira nem tetszett . De azért még mindig jobb, mint sok gagyi kézkrém.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. június 16.

Ez is egy nagyon kedvelt Himalaya termék számomra . Főleg télen használom, mert akkor nagyon száraz a bőröm és szükségem van egy tápláló " zsíros " krémre, bár itt a "zsírosságot" a növényi olajok adják és amitől nagyon jó illatú leszek az a csodát tevő kakaóvaj. Ápol, szépít és kellemes az illata.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. június 16.

Én a fluoridmentessége miatt kezdtem el használni, és azóta is nagy kedvenc. Kellemes ízű, visszafogott, enyhe fehérítő hatással. Az ínyvérzésemhez és a gyulladás csökkentéshez viszont nem elég önmagában. Előnye viszont , hogy 100 százalék vegetáriánus. Ajánlom, ha egy kímélő, fehérítő fogkrémre van szükséged.