Ari95

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2017. február 10.

Puha, tömött. Jól lehet vele dolgozni, nem szív magabá minden anyagot, és könnyen le is adja. Mosást is bírja, nem hullott ki még egy szőre sem.

Update: Szétesett. A szőre még mindig nem hullik és könnyű vele dolgozni. Kár azért a minusz egy csillagért, de az alis ecseteim még minidg ól bírják, pedig annyiba kerültek mint ez egyedül és ugyanúgy mosom őket.

Isana Young Intenzív Éjszakai Krém

Isana Young Intenzív Éjszakai Krém
2017. február 10.

Egyáltalán nem vált be. Elvártam volna, hogy némiképp hidratáljon, de még két rétegben is húzodott a bőröm, igaz hogy puha volt, de éreztem, hogy telejsen kivan száradva. Ezen kívül a mitesszereken sem segített, sem a pattanásokon. Pozitívuma, hogy gyorsan beszívódik, vagy inkább elpárolog... 1 csillagnál többet nem ér.

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam
2016. augusztus 12.

Nagyon próbáltam szeretni, de egyszerűen lehetetlen!!! Nagyon vizes az állaga, 2 kilót kenek a hajamra, hogy érezzem hogy van is rajta valami. Fenn hagyom 5 percig és még így is csak 1 fokkal puhább a hajam mintha nem tettem volna rá semmit. Nem volt gondom a kimosással, ne zsírosít, kivéve ha kicsit is közel kerül a hajtőhöz, na utána mint egy zsírosbödön. Borzasztó

Syoss Renew 7 Sampon (régi)

Syoss Renew 7 Sampon (régi)
2016. augusztus 12.

Eddig ez a legjobb samponom. Fényes és puha volt a hajam először, a felénél túl már annyira nem érzem h lágyabb lenne a hajam. Elég sokat használok belőle, mert csak másodszori mosásra habzik fel rendesen. Nem zsírosította a hajam. Az illata is nagyon jó. 4 csillag azért, mert nem puhítja a hajam megfelelően.

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2016. augusztus 12.

1 hónapja használom. Lehet egy kicsit gyorsabban nő a hajam, de szerintem azért lett látványosan hosszabb a hajam mer a hajvégeim nem törnek le. Használat után sokkal puhább és fényesebb a hajam. Heti 2szer mosok hajat így nem látom h zsírosodna tőle a hajam, pedig mielőtt felteszem a sampont még csepegtetek belőle egy kicsit (+samponos flakonban is van). 450 Ft-ért teljesen megérte.

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2016. augusztus 1.

Nem a legjobb, nem mindig tudok vele satírozni, de a legtöbbször sikerül. Nekem is kicsit nagy a feje

eBay 10Pcs Professional Makeup Brushes Set

eBay 10Pcs Professional Makeup Brushes Set
2016. augusztus 1.

Nagyon szeretem ezt a készletet. Az összes ecsetet használom. Puhák tömöttek, jól felveszik és adják le a festéket. Mosni könnyű őket, nem hullik a szőrük és nem estek még szét, remélem nem is fognak. Meg is lepődtem, hogy nagyok, a másik készletem aliről nagyon pici volt.

eBay 20 Darabos Ecsetkészlet

eBay 20 Darabos Ecsetkészlet
2016. augusztus 1.

Mintha bottal akarnék sminkelni. A szemre valóak használhatatlanok, rögtön kuka. 3-at használok az alapozó ecsetet korrektorhoz, a korrektor ecsetet is korrektorhoz és a szemöldökfésűt. Ezek teszik a dolgukat, velük elégedett vagyok.Nem hullik a szőrük, könnyű őket mosni, és nem estek még szét.

Miss Sporty Studio Lash The Miaoww Szemhéjtus

Miss Sporty Studio Lash The Miaoww Szemhéjtus
2016. augusztus 1.

Imádom! Nagyon szép fekete, már első használatra is. Egész nap fenn van, de este könnyű lemosni. Könnyű vele dolgozni. A hegye is szép hegyes marad, pedig kb 4 hónapja használom.

Essence Multi-Action Volume Mascara

Essence Multi-Action Volume Mascara
2016. augusztus 1.

Nem olyan intenzív fekete mint amennyire én szeretném. Kicsit tapaszt, én nem látom, hogy dúsítana. A nap végére (kb 10 óra) nagyon felkenődik a szemhéjamra. A hosszítást nem tudom véleményezni, mert alapból hosszúakk a pilláim. Olcsóbban is lehet jobbat venni, de annyira nem rossz.