Aria249

Regisztráció dátuma: 2018. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

ColourPop Sweet Talk Palette

ColourPop Sweet Talk Palette
2020. január 28.

Először meglepődtem rajta, mert a matt árnyalatokat sokkal keményebbek, mint az eddigi Coloupop palettáimban, de szerencsére ugyanolyan könnyen eldolgozhatóak. A csillagok és a supershock is gyönyörűek benne. A sss-t sokszor felteszem topperként más palettákkal készített sminkeimre is, mert nem tudok betelni vele. A sima csillogó árnyalatok nem annyira intenzívek, inkább szolid kis fényük van.

Morphe Brushes 35B Paletta

Morphe Brushes 35B Paletta
2020. január 28.

Nem igazán értem a sok pozitív visszajelzést erről a palettáról. Nekem nagy csalódás, pedig régóta kíváncsi voltam a Morphe termékekre. Szörnyen porzik, úgyhogy mindenképp először a szemet kell megcsinálni. Először azt hittem romlott, mert állott gyereksmink szaga van. A csillámos színek pár használat után úgy megkeményednek, hogy le kell kapargatni a felső réteget róluk, hogy újra használni lehessen őket, a matt árnyalatok pedig nem ugyanolyan minőségűek, van amelyik kemény és krétapor szerű (sötét lila) és van ami túl puha (neonpink).

Jimmy Choo Fever EDP

Jimmy Choo Fever EDP
2020. január 4.

Egyik ismerősöm említette ezt az illatot és áradozott róla, hogy mennyire nagyon jó, így bementem egy drogériába megszagolni. Nekem azonnal szerelem lett. Imádtam. Szexi, nőies, titokzatos, kicsit füstös. Miután magamra fújtam megkérdeztem pár ismerőst, hogy szerintük milyen ez az illat. A párom eleinte azt mondta nem tudja eldönteni, aztán hogy szexi. A testvérem szerint "gazdag nő" illat. 😀

Revolution The Mascara Revolution

Revolution The Mascara Revolution
2019. november 13.

imádom a Makeup Revolution termékeim többségét, de nem értem a sok pozitív visszajelzést erről a szempillaspirálról. Meg merem kockáztatni, hogy a legrosszabb, amit valaha próbáltam. Vállalhatatlanul sok festéket vesz fel a kefe, ráadásul nem is elég stabil ahhoz, hogy szét is válassza a pillákat, ha már annyi festéket visz fel, ami 5 applikációra elég lenne. Össze vissza kenődik, ahogy kicsit nedvesebb a szemem szanaszét folyik..Még a fixáló spray is feloldja, pedig 3 különbözőt is kipróbáltam vele. Ahogy fixálom a sminkemet fekete pacák lesznek a szememen. Ha ezt 900 forintért produkálná még lehet hogy elnézném, és azt mondanám, hogy egy rossz drogériás termék. De 3500 forintért ne legyen szemét.

ColourPop Ultra Glossy Lip

ColourPop Ultra Glossy Lip
2019. augusztus 12.

Az Aquarius árnyalat van meg. Szkeptikus voltam, nem gondoltam hogy egy szájfény még le tud venni a lábamról, de ennek sikerült. Imádom. Kényelmes, minőségi, pigmentált és szájfényhez képest elég tartós is.

ColourPop The Zodiac Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop The Zodiac Pressed Powder Shadow Palette
2019. augusztus 12.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színekkel. Pigmentált, minőségi, könnyen eldolgozható. Valamennyire potyog amikor belenyúlok ecsettel, de mivel engem ez nem zavar, ezért nem vonok le érte. A sötétebb lilákat és kékeket nagyon nehéz fejleszteni, de ebben a palettában azok is nagyon szépek. A kedvenc árnyalataim a mérleg és a rák.

ColourPop Dream St. Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Dream St. Pressed Powder Shadow Palette
2019. augusztus 12.

Évek óta szemezgettem ezzel a palettával, mire rászántam magam hogy megvegyem, de nagyon megérte. Ár érték arányban nem tudok jobbat mondani a ColourPop termékeknél. Pigmentált, könnyen eldolgozható színek vannak benne. Egy jó szemhéjpúder alapozóval és fixáló sprayvel nagyon tartós is. Sajnos a vámmal megszenvedtem, de ez nem a termék hibája.

Palmolive Aroma Sensations So Luminous Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Luminous Tusfürdő
2019. április 23.

Az új kedvenc tusfürdőm. Nálam ez lett A nagybetűs Tusfürdő. :) Imádom az illatát, szexi, vaníliás, édes. Alig várom hogy zuhanyozni mehessek, ha eszembe jut. Még fürdés után órákkal is érzem magamon. A páromnak is nagyon tetszik, sokszor megdicsérte az illatát. Jól habzik, nem irritálja a bőrt. Csak pozitívumot tudok mondani róla. :))

Palmolive Aroma Sensations Just Fabulous Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Just Fabulous Tusfürdő
2019. április 23.

Virágos, friss, komoly illat. Bár nem a kedvencem ebből a tusfürdő családból, jó szívvel ajánlom annak, aki az édes illatok helyett a karakteres virágosat preferálja. Nem irritálja a bőrt, jól habzik, és fürdés után is sokáig érzem az illatát magamon.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal
2019. április 23.

Nagyon szeretem ezt a sampont, ajándékba kaptam az elsőt és azóta csak ezt használom. Jó illata van,amit napok múlva is érzek, többen is megdicsérték már a hajam illatát amióta ezt használom. Selymes, puha hajat csinál. Nem tudok belekötni. :)