Arian87

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Mesmerize for Her Kölni

Avon Mesmerize for Her Kölni
2015. december 12.

Az illata tényleg jó, de sajnos egyáltalán nem nevezhető tartósnak.

Balea Gesichtswasser & Puder 2in1

Balea Gesichtswasser & Puder 2in1
2015. február 7.

Sikerült elfogyasztanom egy tubussal. Semmi extrát nem vettem észre, az arcom nem lett se jobb, se rosszabb tőle, a sminkemet rendesen leszedte. Szerintem teljesen átlagos lemosó.

Oriflame Masquerade EDT

Oriflame Masquerade EDT
2014. december 4.

Ma kaptam kézhez. Az én orromnak egy az egyben Avon Luck. Nem vagyok elájulva. Azért remélem ez tartósabb kiadás :)

Lush Snow Angel Fürdőtömb

Lush Snow Angel Fürdőtömb
2014. november 25.

Nekem egyáltalán nem jött be. Szétpezsgett a kádban, az illata elég gyenge volt, semmi extrát nem nyújtott, teljesen átlagos. Ennyi pénzért én többet vártam.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2014. november 25.

Az első Lush rendelésemhez küldtek egy kis mintát belőle. Az illata egyből rabul ejtett, aztán próba után a hatása is meggyőzött arról, hogy nekem ez kell!! Nagyon kevés elég belőle, az illata napokig érezhető a hajamon és ami a legjobb, hogy nekem simán kibír öt napot mosás nélkül. Idáig három naponta mostam, de amióta ezt használom nem zsírosodik a hajam olyan gyorsan. Szuper termék!

Yves Rocher Collection Cacao Kakaó és Narancs Tusfürdő

Yves Rocher Collection Cacao Kakaó és Narancs Tusfürdő
2014. november 25.

Ez a tusi egy nagy nulla..fürdés közben alig érezni az illatát, utána meg egyáltalán nem. Totális pénzkidobás!! Fele ennyiért százszor különbet kapok.

Max Factor Masterpiece Transform Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Transform Szempillaspirál
2014. október 6.

A dm-ben már van és most szemceruza is jár mellé :) A kefe használatát még tanulnom kell..mindenestre egy nyolc òrás munkanapot simán kibír, utána kezd kicsit peregni. Elég nehéz lemosni. Összesítve nem olyan rossz, de a harmad ennyibe kerülő Oriflame spirálom is tud ennyit..csak azt könnyebb leszedni.

Avon Kétvégű Szemceruza

Avon Kétvégű Szemceruza
2014. szeptember 11.

A barna színűt rendeltem meg, viszonylag tartósnak mondható, nem mászkál, egyszerű a használata.

Max Factor Skin Luminizer Alapozó

Max Factor Skin Luminizer Alapozó
2014. szeptember 11.

A Müllerben lecsaptam egyre a hétvégén és azt kell mondjam nagyon jó kis termék. Szép, egységes lesz tőle a bőröm. A színválaszték lehetne kicsit bővebb, egyenlőre három színben elérhető : natural, golden, bronze. A naturalt nagyon világosnak találtam, így a golden mellett döntöttem, ami pont az én színem. Nagyon apró arany csillámok vannak benne, de egyáltalán nem zavaró, az arcomon fel sem tűnik, csak a kézfejemen láttam, mikor próbálgattam a színeket. Az illata elsőre kicsit erős, de szerintem meg lehet szokni. Szóval nekem egyenlőre nagyon bevált, megelőlegezek egy ötöst :)

Oriflame The One Illuskin Arcpirosító

Oriflame The One Illuskin Arcpirosító
2014. augusztus 23.

Húú, ez tényleg nagyon pici :) viszont valóban tartós és a színe is szép. Pink glow tulaj vagyok :)