Arianna01

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. február 28.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg Baby Blonde néven, mert nagyon megtetszett a szín a dobozon. A hajam természetesen nem lett ugyanolyan szín és még pluszban úgy kiszárította a hajam hogy még hajolaj használat után is olyan volt mint a drótkefe...

Essence Winter Dreamin' Eyeshadow Palette

Essence Winter Dreamin' Eyeshadow Palette
2018. február 17.

A teszterektől én sem ájultam el, de mindenképp meg szerettem volna venni. És nagyon szeretem használni. A hozzáadott egyet nem olyan rossz, de én mégis a sajátommal használtam. Némelyik csillámos szín nagyon gyere, épphogy látszanak a színek, de a matt színek nekem teljesen jól működnek, látszanak a szememen, nem potyog le és viszonylag tartós is szemhéjalap nélkül is. Amióta megvan csak ezt használom a mindennapi sminkem elkészítéséhez.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2018. január 5.

Nemrég van meg, de már imádom! Rendkívül könnyű és egész fájdalommentes vele fésülködni. A kishúgomnak a vizes haját mindig nagyon nehéz kifésülni, konkrétan úgy kell kibogozni még kifésülő spray-el is. De ezzel eszméletlen, nem gubancolódik, nem akad meg a hajában. A notinóról rendeltem így megérte, müllerben nem biztos hogy vettem volna annyi pénzért.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2017. november 3.

A minap úgy mentem be a dm-be, hogy szeretnék egy ajakápolót, mert a labello-m elfogyott. Megláttam ezen a "kakaó vaj" feliratot, gondoltam jó lesz mert imádom a csokis és kakaós termékeket. Ez viszont hatalmas csalódás. :( Egyáltalán nincs jó illata, alig érezni a kakaót. Sajnos nagyon kemény is alig lehet kenni és a sajnos a számon sem valami kényelmes. A csomagolás is nagyon rossz, lehet csak én vagyok béna de ahogy kenem a számra visszatekeredik..
Pozitívum, hogy olcsóbb mint egy labelllo, és hogy az összetevői nagyon szépek, természetesek. :)

Labello Vanilla Buttercream Ajakápoló

Labello Vanilla Buttercream Ajakápoló
2017. november 1.

Nagyon szeretem a vaníliás dolgokat, gondoltam ezt is kipróbálom. Nagyon megszerettem, biztos, hogy újra fogom venni.

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra

Syoss Salonplex Intensive Recreation Hajpakolás Igénybevett Hajra
2017. október 30.

Az első alkalommal mikor használtam nagyon puha és szép lett a hajam. Most legutóbbi alkalommal használtam borzalmasan száraz, seprű-szerű lett a hajam, pedig mindent ugyanúgy csináltam mint korábban. Hajolajjal próbáltam segíteni a hajamon, de alig vártam megint hajat kelljen mosnom.
Oda is adtam a húgomnak...

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2017. október 24.

Nagyon szeretem, többször újravettem már, és még fogom is. :)

Essence Prismatic Hololighter Stick

Essence Prismatic Hololighter Stick
2017. október 24.

Az elején nem tetszett, de aztán egyre többet használtam és nagyon megszerettem. Reggel felkenem és még délután is szépen látszik. Igaz, nem egy visszafogott darab, de szép tud lenni.
Negatívum, hogy az alapozót leszedi. :/

Balea Fancy Pomegranate Tuchmaske

Balea Fancy Pomegranate Tuchmaske
2017. október 22.

Borzalmas volt, nagyon csípte az arcom és nem vettem észre semmi változást, az illata meg kifejezetten undorító volt.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2017. október 19.

Az én homlokom mindig nagyon zsíros és sok szokott lenni rajta a pattanás, de amióta ezzel bekenem éjszakára sokkal szebb a bőröm. Az illata engem nem zavar. Ha valamikor elfogyna biztosan újraveszem. :)