Arianna01

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Multi-Effect Szérum

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Multi-Effect Szérum
2017. október 19.

Csak tudnám mit keres egy hajáplóban a második helyen a denaturált alkohol... Már mikor először használtam, is éreztem rajta, de képtelen voltam elhinni, hogy tényleg telenyomják alkohollal és erre tényleg. :D
Pontosan annyit tud mint egy olcsóbb hajápoló, mert ez nagyon drága, de olyan kiemelkedően sokat nem javított a hajamon, sőt. Semennyit. Ráadásul az illata is elég fura és erős, egyáltalán nem kellemes.
Még 10 Ft-ot is kár lett volna rá költeni, nemhogy ennyit. :(

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás
2017. október 19.

Szörnyű, drága, haszontalan, semmit nem javított a hajam szerkezetén. Pénzkidobás. :(

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. október 19.

Nagyon jó, tartós, minden nap használom és alig fogyott még belőle. Az ára is nagyon baráti. :) A mínusz egy csillag a szörnyű, hasznavehetetlen ecset és felesleges sablonok, valamit a borzalmas csomagolása miatt.

Schwarzkopf Essence Ultîme Elastin⁺ Volume & Fullness Spray Hajbalzsam Vékonyszálú Hajra

2017. október 19.

A húgom vette, de neki nem vált be, gondoltam akkor én kipróbálom. Sajnos nekem is ugyanazt csinálta a hajammal amit neki: száraz lett, kócos és nagyon rossz tapintású. Sem fényes nem lett, sem könnyen kifésülhető. Borzalmas. Pénzkidobás. Ha lehetne egy csillagot sem adnék.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2017. október 14.

Próbáltam ebből a festékből sötétebb, illetve világosabb szőke színeket is és mindig meg voltam vele elégedve. Olyan lett mint a dobozon, a lenövést szépen kiszőkítette és ammónia mentes is. :) Minden alkalommal ezt veszem újra, pedig sokféle festéket próbáltam már.

Aveo Himbeere & Honigmelone Ajakápoló

Aveo Himbeere & Honigmelone Ajakápoló
2017. október 7.

Imádom a málnás dolgokat, ezért vettem meg ezt is. Sajnos borzalmas, az illata, az íze és az állaga is. Nem érte meg azt a 300 Ft-ot sem, alig vártam hogy elfogyjon, de ezt sem voltam képes megvárni, kidobtam a kukába.

Essence Rain Or Shine Szem & Arc Paletta

Essence Rain Or Shine Szem & Arc Paletta
2017. október 1.

A fém doboza nagyon praktikus, ha egyszer el fog fogyni tárolásra fogom használni. :)
A szemhéjpúderek nagyon szép csillámosak. A púderrel is megvagyok elégedve. A szemöldökre való valamit nem használtam mert sajnos túl sötét nekem így nem tudok véleményt mondani, talán majd szemhéjpúdernek elhasználom.
A highlighter viszont nagyon rossz, nem fényes hanem csak tele van csillámokkal és a többi színhez képest a kék nagyon erős.
Szerintem újra fogom még venni. :)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2017. szeptember 19.

Alig van íze, illata. Túlárazott, egy olcsóbb ajakbalzsam is tud ennyit.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2017. szeptember 19.

Nagyon drága ahhoz képest, hogy nem hidratál jobban mint egy olcsóbb ajakápoló.

Balea Jeden Tag Shampoo Trendiger Tukan

Balea Jeden Tag Shampoo Trendiger Tukan
2017. augusztus 6.

Nagyon jó illata van, friss, nyárias. Az állaga is tetszik. Nagyon jól tisztit, és a hajamat sem szárítja ki.