Arianna01

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

L'Oreal Paris Colorista Effect Bleach Szőkítő

L'Oreal Paris Colorista Effect Bleach Szőkítő
2017. augusztus 6.

Sok reményt fűztem hozzá, mikor megláttam a polcon, én is szerettem volna nagyon világos, szinte fehér hajat. A hajam középszőke színű eredetileg így gondoltam csak nem lehet nagyon elrontani. De sikerült. Borzalmas volt a hajam miután lemostam pedig mindent a leírás szerint csináltam. Tejesen csibesárga lett a hajam... Még szerencse, hogy volt itthon sötétebb festék különben az utcára sem mertem volna kimenni...
Ha lehetne egy csillagot sem adnék.

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2017. július 31.

Biztos nem fogom újravenni, semmi extrát nem csinált, de egynek nem volt rossz.

Essence Colour & Care Ajakrúzs

Essence Colour & Care Ajakrúzs
2017. július 31.

Szép színei vannak, krémes és jól hidratál, amióta megvan csak ezt használom. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Essence Balmy Kiss Hidratáló Ajakápoló

Essence Balmy Kiss Hidratáló Ajakápoló
2017. július 31.

Jól hidratál és nem is drága. :) Negatívum viszont, hogy szerintem túl pigmentált.

Essence Satin Touch Pirosító

Essence Satin Touch Pirosító
2017. július 31.

Nagyon jó, pigmentált, szép színek. :)

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testpermet

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testpermet
2017. július 28.

Nagyon jó, nyári illat, csak sajnos nem érződik sokáig, de egy testpermettől ezt nem is lehet elvárni. :D

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor
2017. július 27.

Az illata jó, de ennyi pénzért többet vártam volna. Az izzadást egyáltalán nem, vagy csak nagyon kis mértékben gátolja. Ráadásul darabos is lett nekem pár használat után...

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2017. július 27.

Nagyon szerettem, puhává, fényessé tette a hajam, az illata is jó volt. Vigyázni kell vele, mert ha sokat fújok véletlenül a hajamra nagyon elnehezíti. Mindenképp újra fogom venni. :)

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2017. július 27.

Ennek a selyemfényes, rózsaszín fajtáját nagyon szerettem, de nem találtam sehol így kipróbáltam ezt. Hatalmas csalódás, borzalmasan erős illata van, hiába fújok a hajamra keveset, csak elnehezíti és a kifésülésben sem segít. Próbáltam nedves hajon, száraz hajon is, de egyiken sem vált be. Szerintem soha nem is fogom elhasználni.

Gliss Kur Million Gloss Kristályolaj

Gliss Kur Million Gloss Kristályolaj
2017. július 27.

Az illata nagyon erős. A hatásával nagyjából elégedett vagyok, de ezt egy jóval olcsóbb hajolaj is tudja.