Arianne

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Plantur 21 #Longhair Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 #Longhair Nutri-Koffein Sampon
2022. január 30.

Csak azért kap tőlem két csillagot, mert jó az illata és számomra megfelelően habzik.
A fejbőrömet viszont eléggé meggyötörte, viszket, korpás és gyorsan zsírosodik.
Pedig egyáltalán nem volt ez rá jellemző az utóbbi egy-két évben, amióta natúr termékeket használok.:(

Én hülye meg bedőltem a reklámnak és engedtem a csábításnak. Mindegy, tanultam belőle.

Hairboom Beauty Drink Halkollagén Italpor

Hairboom Beauty Drink Halkollagén Italpor
2021. július 31.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit még egyszer nagyon köszönök!
Már próbáltam más márkák kollagénjét is, ízre eddig ez tetszik a legjobban. Nincs kellemetlen, édesítős, émelyítős utóíze számomra.

Shakerben sokkal jobban oldódik, mint kiskanál és pohár kombinációval, de ezt nem érzem annyira nagy problémának.

Annak külön örültem, hogy szoptatós kismamaként is fogyaszthatom. Úgy érzem szükségem is lesz a kollagén erejére a császáros hegek - főleg a belső - gyógyulása szempontjából.

Eddig meg vagyok elégedve a termékkel, kb a felénél tartok.
Később jövök még updatettel.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. július 12.

Számomra nagyon bevált ez a lemosó, már a harmadik adaggal rendeltem belőle.
Eleinte furcsa volt megszokni ezt a géles állagot, aztán a második tubusnál már arctisztító készülékkel együtt kezdtem el használni.

Nem szárít és nem is zsírosítja az alapvetően kombinált bőrömet.
Kismamaként is mondhatom, hogy nem okozott semmiféle irritációt.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2021. április 27.

Számomra ez a hámlasztó sokkal jobban bejön, mind a Cheer up.

Olvasgattam a skinsmart oldalán, hogy terhesség alatt miket ajánlott használni az arcra. Többek között ott találtam ezt a hámlasztót és úgy döntöttem lecserélem a Cheer up-ot a rutinomban.

Ugyanis nekem az urban legenddel ellentétben nem ragyogó és csodás arcbőröm lett a terhesség alatt, hanem gyulladt és egyenetlen.

Ha van egy kis seb, akkor azt csípi rendesen, egyébként szerintem kibírható. Körülbelül másfél hét után már élveztem áldásos hatását.
Nincsen újabb gyulladás, sokkal egyenletesebb és élettel telibb az arcom.

Nekem ez most egyelőre telitalálat. Remélem ilyen hatásos marad hosszabb távon is.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. október 14.

Lassan fél éve használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Régebben reggelente mindig olajos homlokkal keltem valószínűleg azért, mert teljesen kiszárítottam este a bőröm, aztán nem győzte túlkompenzálni.

Mióta használom ezt a szérumot, ez a problémám megszűnt. :)
Könnyed, hamar felszívódik és nem hagy kellemetlen érzést maga után.

Nyáron még hidratáló sem kell, elég ez számomra.

Második üvegcsét használom, ár-érték arányban nálam abszolút befutó.

Dove Nourishing Secrets Indulging Ritual Testápoló

Dove Nourishing Secrets Indulging Ritual Testápoló
2020. február 2.

Teljesen véletlenül botlottam bele. Épp a "nemluxustáska" kampány keretein belül vásároltam be, többek között ezt a testápolót is.
Miután megszagoltam, nagyon megtetszett és vettem magamnak is egyet.
Nem bántam meg, nagyon jó kis testápoló, jól hidratál, könnyen beszívódik.

Az illata pedig nyammmmmmnyam.:) Szerencsére nem az a tipikus dove illat. :)

Barnängen Sensitive Testápoló

Barnängen Sensitive Testápoló
2019. december 19.

Úgy gondoltam, meglepem magam végre egy igazán minőségi, szuper testápolóval.

Pozitívum a pumpás kiszerelés, az tényleg praktikus, jó dolog.
Plusz az, hogy könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Viszont számomra az illata minden, csak nem jó és kellemes, mint ahogy sokan írják. Lehet, hogy egy olyan darabot vettem, ami már régóta ücsörgött a polcon..:D Konkrétan szúrós szaga van, alig bírom elviselni magamon. Kész szerencse, hogy hamar elillan. Továbbá a bőröm sem lesz szuper hidratált, pedig nekem csak télen száraz egy picikét. Ennyit simán hoz fele, sőt harmadannyiért is egy testápoló.

Elmex Mentolmentes Fogkrém

Elmex Mentolmentes Fogkrém
2019. november 3.

Huhhh én teljesen véletlenül vettem meg ezt a fajta fogkrémet, nem vettem észre, hogy mentolmentes.

Számomra fura, banános mellékíze volt. Az a fajta, amit nem feltétlen szeretnék érezni fogmosás közben.:D
Olyan érzésem volt, mintha nem lenne teljesen tiszta a fogazatom. Lehet ez a mentol hiányának tudható be, az agyam játéka csak.:)

Viszont ha már megvettük, felhasználtuk. Azóta is figyeljük a feliratot, véletlen se ilyet válasszunk.

Nivea Take Me To Mexico Tusfürdő

Nivea Take Me To Mexico Tusfürdő
2019. november 3.

Kicsit sajnálom, hogy így ősszel akadtam csak rá erre a tusfürdőre, mivel szerintem ez egy igazi tavaszi/nyári illat. :)

Tetszik, talán valamivel jobban is, mint a kubás verzió.
Annyi gondom van csak vele, hogy elég gyorsan elillan. Bár ez lehet a bőröm "hibája" is.

Bioderma Sébium Night Peel

Bioderma Sébium Night Peel
2019. október 22.

Először is leszögezném, a bőröm alapvetően is problémás.
Erre most még jön az is, hogy abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését. A bőröm és a hajam iszonyatos módon zsírosodik, ezt nyilván
a még épp magára találó hormonrendszeremnek is köszönhetem. Emiatt az esti rutinom része ez a termék.
Ugyanennek a termékcsaládnak a micellás vizét és a arclemosó gélét használom. Reggel lemosás után pedig a sebium sensitive krém a társam.

Szerintem ennek köszönhetem, hogy eddig még nem szabadult el a pokol. Most a tabi utáni első igazi menstruációm lesz esedékes, pár pattit sajna nem úsztam meg.
Jövök majd még updatelni, eddig teljesen elégedett vagyok.