Arianrod

Regisztráció dátuma: 2013. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2018. július 1.

Jól hidratál, nem irritálja a bőrömet, ami nekem rendkívül fontos szempont. Szépen és egészen gyorsan felszívódik, jól lehet rá sminkelni, ami nekem szintén fontos. Az SPF30 fényvédelem miatt vettem meg elsősorban, már második éve ezt használom nyáron, tehát meg vagyok vele elégedve. Télre kevés lenne szerintem, táplálóbb krémre van szükségem még smink alá is és télen a 15 faktoros fényvédelem is elég nekem, szóval télen inkább mást használok, de nyárra jelen pillanatban a legjobb hidratálónak, nappali krémnek, smink alá. Újravevős.:)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. július 1.

Szuper jó arclemosó. Nem csíp, nem irritál, ami nálam nagy szó, hiszen a bőröm rendkívül érzékeny. Szemkörnyékre is bátran használom, semmi problémát nem okoz, szerencsére. Nagyon szépen eltávolítja a sminket. Az ára... hát igen, nem a legolcsóbb, de tudjuk, a nagyon jó minőség legtöbbször nem olcsó.

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2017. október 5.

Kedves Dogcathorsecow és EviKicsi! Tudnátok segíteni, a neten hol tudom megvásárolni ezt a CC krémet? Én is imádtam, rendszeresen használtam, mert szépen fedett, nem ült meg a ráncokban, szóval kiváló termék volt, nem értem, miért szüntették meg a gyártását. Sajnos hiába keresem, sehol nem kapható, itt az egyik eladótól augusztus óta meg akarom venni, le is foglaltam, de semmire nem reagál, azaz egyszer írt, hogy még megvan, azóta elérhetetlen...
a többiek csak személyesen adnák át Budapesten, én onnan nagyon messze élek. A webáruházakban sem találom, a parfum.hu-n sem.
Nekem a 60-as árnyalat kellene. Előre is nagyon köszönöm, ha tudtok tanácsot adni, hol keressem.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2017. június 18.

Tavaly nyáron fedeztem fel ezt a terméket, mert egy magas fényvédő faktorú napozót vagy nappali krémet kerestem az érzékeny arcbőrömre. Bár ez hivatalosan napozó termék, nekem nem csak napozáshoz, hanem a forró nyári hétköznapokon is kiválóan működött. Könnyen felszívódik, jól lehet rá alapozót használni, nem fénylik át, sokáig valóban matt marad, pedig a T- zónában erősen zsíros a bőröm. Nekem szerencsére tökéletesen bevált, semmilyen irritációt nem okozott, pedig rendkívül érzékeny a bőröm, megakadályozta a pigmentfoltok kialakulását. Ebben az évben is újra veszem.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream
2017. május 21.

Kellemes illatú, viszonylag gyorsan beszívódó krém. A bőröm nagyon érzékeny, de szerencsére semmilyen problémát nem okoz. Reggelre finomabb tapintású, talán kissé teltebb és kipihentebb tőle az arcom. Az egyetlen problémám az ára, hát sajnos nem olcsó... de ugye Shiseido, a márkát meg kell fizetni... itt legalább az ár és a minőség egyenes arányban van. Azt hiszem újra veszem, és megadom az öt csillagot.

Giorgio Armani Sensi

Giorgio Armani Sensi
2016. november 20.

Nagyon finom, kicsit púderes, elegáns, egyedi illat, sokáig a legnagyobb kedvencem volt. Nem is értem, miért nem gyártják már, szerintem sokan vennénk újra.

Clinique Repairwear Laser Focus Alapozó SPF15

Clinique Repairwear Laser Focus Alapozó SPF15
2016. október 7.

Mostanában nem látom a Müllerben ezt az alapozót. Tudnátok segíteni, hol lehet beszerezni? Elsősorban olyan helyre gondolok, ahol biztosan nem romlott.
Internetről esetleg megrendelhető? Ha igen, melyik webshopból érdemes?
Előre is köszönöm!

Annick Goutal Petite Chérie

Annick Goutal Petite Chérie
2016. július 25.

Első próba alkalmával "hmm... ez nem rossz" kategória. Másodszorra már "kifejezetten kellemes" és harmadik, negyedik alkalommal pedig valami nagyon finom, különleges illat. Én a gyümölcsöt és a virágot érzem, a vaníliát egyáltalán nem. Leszáradás után friss, kellemes,körtés-virágos, csöppet sem édes, leginkább tisztaságillathoz tudnám hasonlítani. Számomra egyáltalán nem kislányos, hiszen jómagam már igencsak távol állok az ártatlan, fiatal lányka korszakomtól, mégis egyre jobban beleszeretek ebbe az illatba, most nyáron nekem ez tökéletes illat.
A tartósságára sem panaszkodhatom, rajtam, akin a legtöbb "nagyágyú" egyáltalán nem tartós, ez a kis "Petite Chérie' reggel óta folyamatosan érezhető.
Összességében nekem szerelem lett. :)

L’Oreal Super Liner Szemhéjtus

L’Oreal Super Liner Szemhéjtus
2016. január 2.

Kipróbáltam és fantasztikusan jó, tartós és szép tusvonalat lehet vele húzni. Sajnos sehol nem jutok hozzá.:(
Állítólag külföldön kapható, de én onnan nem tudom beszerezni.
Van valakinek tippje, honnan lehetne megvenni?
Előre is köszönöm!

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk
2015. november 21.

Még a Glamour-napok keretében vásároltam a Marionnaudban, nem kicsit aggódva, hiszen már több drága, márkás termékről is kiderült, hogy allergiás vagyok rá és képtelen vagyok használni.
A kedves - nagyjából velem egy idős eladó hölgy - ajánlotta, hogy ő is használja, ajándékba kapta, neki nagyon jó... stb. Korábban is használtam már Lancôme termékeket, eddig erre a márkára nem voltam allergiás, így kicsit félve, de megvettem.
Szerencsére semmilyen allergiás tünet - bőrvörösség, viszketés - nem jelentkezett. Kellemes illatú, finom, rózsaszín zselé, kevés kell belőle. Hamar felszívódik, lemosni nem kell, pedig az van ráírva, hogy maszk. Nem használom minden nap, de amikor igen, reggelre az arcom finom pihe-puha, kicsit feltöltöttnek, kipihentnek is tűnik, azaz egyelőre elégedett vagyok.
Ránctalanító hatást nem érzékelek, nem is ígér ilyet, de szerencsére nincs még sok, sem mély ráncom.:)
Tetszik, picit drága, de az átlagosnál nagyobb mennyiséget tartalmaz. Nem bántam meg, hogy megvettem.