Ariella

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Si EDT

Giorgio Armani Si EDT
2019. február 15.

Nagyon szeretem, hosszan tartó mennyei illatot áraszt és ha sokat is fújok, akkor is kellemes és nem az az orrbirizgáló túl erős pacsuli szag. Több giorgio armani közül nekem ez a kedvenc

Reparex Őszülésgátló Nőknek

Reparex Őszülésgátló Nőknek
2019. február 15.

Amikor elkezdtem őszülni én is használtam, aztán nem voltam elég kitartó és inkább hajat festettem. Pacsmagolós volt, ezért nem szerettem.

Wellaflex Ultra Strong Hold Hajlakk

Wellaflex Ultra Strong Hold Hajlakk
2019. február 15.

Nekem az extra strong hatását nem bizonyította, jól tart, de bonyolultabb frizurákat nem tartott meg tovább, mint a nem extra strong társai.

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Hajbalzsam

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Hajbalzsam
2019. február 15.

Nekem ez a termék nagyon szépen dúsította a hajamat, pedig az elmúlt években tragédia volt,ahogy kinézett.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2019. február 12.

Az illatával eleinte nehezen barátkoztam meg, kicsit furának tűnt, nem az a tipikus agyon illatósítószerezett szer. De pont ettől még hitelesebb, hogy nem csupa káros anyagot kenek magamra. Szuperül hidratál, kevés is elég belőle, nem fogy gyorsan. Szeretem nagyon.

Ilcsi Kénes Bőrradír

Ilcsi Kénes Bőrradír
2019. február 10.

Szuper bőrradír, nekem ez tisztítja legjobban a pórusokat. Gyönyörű az arcbőröm utána.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2019. február 10.

Imádom at Ilcsi termékeket, nagyon jó az illatuk és szuperul hidratál.

dr. Organic Snail Gel Csigagél

dr. Organic Snail Gel Csigagél
2019. február 9.

Jó érzés volt felkenni, megnyugtatta a bőrömet, de a szemem alatti ráncocskákon nem segített pedig ez lett volna az elsődleges tervem vele. Kb 3 hónapig használtam, lehet, hogy pár hónap múlva újra nekifutok, ha nem találok valami mást.