arime

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Natura Siberica Hair Evolution Professional ''Aqua Booster'' Természetes Hajkondícionáló

2021. december 10.

Nagyon megörültem, mikor megláttam neten ezt a terméket, és egyből megvettem, abban a hiszemben, hogy "natúr termék", biztos jó lesz CGM rutinba, hát nem jó...elkövettem azt a hibát, hogy később néztem meg az összetevőit, nem számítottam rá, hogy szilikonos. Elhasználom, ha már nekikezdtem, de nem örülök, mert már évek óta nem érte szilikon a hajam. A dobozán imádom azt a ki-be kapcsolgatós gombot, a szórófej is szuper, de most kicsit csalódott vagyok, pedig nagyon szeretem a márka termékeit 😕

Planeta Organica Testápoló - Vanília

Planeta Organica Testápoló - Vanília
2021. december 10.

Neten láttam meg ezt a testápolót, úgyhogy megszagolni nem tudtam előtte, de szerencsém volt, nagyon jó vanília illatú - olyan igazi vanília szerű, nem a mű illat, plusz még más illatok is érződnek mellette. Az állagához képest kicsit nehezen szívódott be, de annyira nem volt vészes, használtam nyáron is, télen is, és másnap is puha volt tőle a bőröm. Olcsónak gondoltam, de aztán mindennapi használat mellett teljes testre nagyon gyorsan fogyott, így annyira mégsem olcsó. Nagyon tetszik a dizájnja, hogy olyan kis aranyos, és imádom a pumpás flakont, tök jó így adagolni a testápolót és higiénikus is, hogy nem kell a tégelybe nyúlkálni.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. november 16.

Első CeraVe termék, amit használok, bátor voltam, és egyből a nagy kiszerelést vettem meg -úgyis akciós volt-, és milyen jól tettem! Eddigi lemosóimhoz képest ég és föld a különbség. Az állagát imádom, kevés kell belőle és könnyen le tudom mosni. Ha sminkelek, akkor micellás víz után használom második lemosóként, ha nem, akkor csak simán ezzel mosom le az arcom, csakis esténként, így egyáltalán nem tapasztaltam túltisztítást. Extra puha és sima utána az arcom, láthatóan kevesebb a mitesszerem is, még akkor is mikor mást nem használok erre a problémára. Ráadásul mivel kevés kell belőle, rengeteg ideig elég lesz ez a mennyiség. Illata nincs, és nem is kell, hogy legyen neki. Tökéletesen elégedett vagyok ezzel a termékkel, bár amilyen kíváncsi vagyok biztosan kipróbálok még más lemosót is a márkától.

Garnier Botanical Hidratáló Krém Virágmézzel

Garnier Botanical Hidratáló Krém Virágmézzel
2021. november 16.

Olcsó, általános hidratáló krém, viszonylag szép összetevőkkel. Jó állaga van, bár kicsit nehezen szívódott be. Az illatát nagyon szeretem, nem túl erős, kedves édes-mézes illat, hála istennek nem volt benne az a büdös mellék-szag, amit általában a krémekből kiérzek. A tégelyes kiszerelés viszont sajnos nem túl higiénikus, én nem szeretem, hogy bele kell nyúlkálni, ezért kis pálcával használtam, de az meg kényelmetlen. Semmi extrát nem adott, egynek jó volt, akinek nem kell semmi különös csak "legyen egy normális természetes hidratálóm olcsón", annak tökéletesen megfelel. Én még próbálgatok tovább.

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal
2021. november 16.

Megtetszett, mikor megláttam az összetevőit és az árát, ezért megvettem, hát sajnos nem jött be. Az illata nagyon jó, kellemes, enyhe, zöld teás frissítő illat, hála istennek nem volt benne az a büdös mellék-szag, amit általában a krémekből kiérzek. Ami nem tetszett benne, az az, hogy ha keveset használtam belőle, olyan volt, mintha semmit sem kentem volna, nem hidratált eléggé (pedig inkább zsíros a bőröm), ha egy kicsit többet használtam, akkor pedig máris fellépett a kukacosodás, darabokban hámlott le a bőrömről. Kicsit viszont tényleg mattít, de ha mattítást szeretnék akkor inkább használok púdert. A tégelyes kiszerelés pedig sajnos nem túl higiénikus, én nem szeretem, hogy bele kell nyúlkálni, ezért kis pálcával használtam, de az meg úgy kényelmetlen. Nagy nehezen végül elhasználtam, de nem veszem újra.

Isana Blueberry Sensation Borotvahab

Isana Blueberry Sensation Borotvahab
2021. november 16.

Jó kis borotvahab, olcsó, és viszonylag sokáig elég. Az, hogy a vége benne marad, meg csak kifolyik tényleg pazarlás, ezen változtathatnának. Az illatát imádom, nagyon kellemes és inkább édeskés, mint gyümölcsös. A célnak tökéletesen megfelel, nagyon puha a habja. Kár, hogy nem környezetbarát termék.

Cosmio Damaszkuszi Rózsavíz

Cosmio Damaszkuszi Rózsavíz
2021. november 16.

Imádom az illatát, sokszor nem is használom, csak szagolgatom, annyira kellemes és megnyugtató! Szerintem egyáltalán nem tömény, ha enyhe illata lenne, nem 100% rózsavíz lenne. Arcomra használom a hialuronsav alá, és önmagában is, felváltva más termékekkel. Nagyon puha lett tőle az arcom akkor is, mikor még arcápolási rutinom nem is létezett. Valóban drága egy kicsit, de ha nem vattakoronggal használjuk sokáig elég, és ez legalább tényleg valódi rózsavíz. Amivel nem vagyok elégedett, az az üveg kiöntő része, egyszerűen nem tudtam belőle normálisan önteni, sok jött ki belőle, vagy melléfolyt, úgyhogy legközelebb áttöltöm egy pipettás üvegbe. (Legalább biztosan nem töröm el ezt a nagy üveget :D)

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. november 13.

Sajnos nem hozta a várt hatást, nem csinált semmit a ráncaimmal, pedig velem aztán tényleg nem lett volna nehéz dolga, kevés és halvány ráncaim vannak csak, ezért a "botox hatást" én túlzásnak tartom, bár nem is igazán vártam el tőle, hogy amint felkenem eltüntet minden ráncot az arcomról; viszont reggeli és esti rutinban is használtam, elfogyott két üveggel és abszolút semmi változást nem látok. Olyan, mintha drága vízzel kenegettem volna az arcom, luxus érzésnek jó, de semmi több. Valószínűleg hosszútávon lehet jobb hatása, de én azt sajnos már nem tudom meg, inkább kipróbálok valami mást.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2021. november 13.

Nagyon megörültem, mikor piacra dobták ezt a sampont, alig vártam, hogy kipróbálhassam, és a viszonylag magas ára ellenére is megvettem. Sajnos amennyire vártam, annyira nagy csalódás volt. Rossz tapintású lett tőle a hajam, és észrevehetően hamarabb is zsírosodott, valamint rengeteg kellett belőle egy hajmosáshoz, így nagyon hamar el is fogyott, de ezt nem bántam, mert nagyon vártam hogy a végére érjek. Ami pozitív benne, az az, hogy nem tartalmaz szilikont, valamint ahogy írják, a "finom illata", de ez sajnos önmagában még egy parfümnél sem elég a tökéletességhez.

Natura Siberica Virágvízalapú Volumennövelő Bio Sampon

Natura Siberica Virágvízalapú Volumennövelő Bio Sampon
2021. november 12.

Nagyon szeretem a márka többi termékét is, ez az első sampon, amit használtam tőlük, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Tökéletesen habzik, elég belőle kevés, (nem úgy, mint általában a natúr samponoknál). Nekem nagyon sok ideig elég ez a mennyiség, pedig általában hetente kétszer mosok hajat, így az ár-érték aránya nagyon jó. Az illatát egyszerűen imádom! Kicsit karácsonyi hangulatú, enyhén fűszeres, mézeskalácsos beütésű, de egyáltalán nem erős, és nem marad a hajban. Jól tisztít, különös dolgot nem művelt a hajammal, de nem is vártam tőle többet. Hátránya, hogy főleg online kapható, emiatt rendelgetni kell, bár láttam már a márkától néhány terméket a DM-ben, hátha idővel egyre több minden lesz elérhető tőlük, mert igazán jó márka. Kipróbálom még több samponjukat is, ha nem lesz jobb, mindenképpen újra fogom venni.