Armilla

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló
2015. június 24.

Két hónap használat után az én bőröm még mindig szereti, igaz már nem használom napi rendszerességgel. Gyorsan beszívódik, nem nehezíti el a bőröm, én sminkelni is tudok rá, de az erős illata miatt biztos nem fogom újravásárolni.

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza

Yves Rocher Couleurs Nature Szemöldökceruza
2015. május 27.

Eddig csak por alapú szemöldökformázókat használtam, de sajnos ott a legvilágosabb árnyalat is sötét volt nekem. Itt a 01 szín tökéletesen passzol, picit keményebb, mint az átlag, de szép eredményt lehet vele elérni. A keféje is jól használható, igaz nekem már az elején az extra biztos csomagolás lefejtése közben sikerült leszednem a ceruzáról, de aztán visszaillesztettem és a kupakja nélkül használom..

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2015. május 27.

Kb. másfél évvel ezelőtt vettem meg ezt az alapozót, amikor még nem néztem az összetevő listát. Már első használatnál éreztem az erős alkohol szagot, de akkor azt hittem, hogy a kombinált bőrömnek pont erre van szüksége. Utána félig elhasználtam, de általában könnyen átfényesedett a homlokomnál és egyáltalán nem volt tartós. Ma már nem kenném az arcomra és senkinek nem ajánlom ezt az alapozót, mert csak rosszat tesz a bőrének.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2012. június 27.

Már negyedik alkalommal vásárolom újra. Engem teljesen meggyőzőtt, egyáltalán nem zavar az olajossága. Nagyon jó termék.

Alverde Szemhéjtus

Alverde Szemhéjtus
2012. június 21.

Használhatatlan ez a tus. Lassan szárad, nem lehet egységesen felvinni, pedig próbálkoztam vele számtalanszor. Kukában végezte.

s-he stylezone Quick Dry Körömlakk Szárító Spray

s-he stylezone Quick Dry Körömlakk Szárító Spray
2012. június 14.

Nálam működik ez a szárító spray, igaz eléggé olajos amikor ráfújod, de ki lehet bírni azt a pár percet vele, aztán meg kezet mos az ember. Főleg a több rétegben felvitt lakkoknál szoktam segítségül hívni, újra vásárolom, miután majd elfogy.

Alverde Sensitiv Hajápoló Sampon Nyírfa és Zsálya

Alverde Sensitiv Hajápoló Sampon Nyírfa és Zsálya
2012. június 14.

A zöldkávés alverde sampon után ezt vettem meg, mert az épp nem volt a polcon de gondoltam ez is ugyanolyan jó lesz. Hát nagy csalódás. Kiszárította teljesen a fejbőrömet, először csak a fülem mögött viszketett, aztán a következő használat után a korpa is megjelent és az egész fejbőröm irritált lett. Adtam neki még időt, hogy "hátha csak tisztul a szervezetem a méreganyagoktól", de csak rosszabb lett. Ha lehetne minusz csillagot adni, akkor én ennek tuti adnék.

Rimmel Colour Mousse Krémes Szemhéjfesték

Rimmel Colour Mousse Krémes Szemhéjfesték
2012. június 5.

Szemhéjalapnak használom legtöbbször, de csak magában is megállja a helyét úgy szín, mint tartósság szempontjából. Nekem a 008-as árnyalata van meg, gyönyörű szine van. Az enyémnek nincs rossz szaga, legalábbis engem nem zavar és amúgy is gyorsan szárad. Viszont vigyázni kell a biztonsági kis fedőjére, mert enélkül gyanítom, hogy irtó hamar beszárad.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2012. május 24.

A legjobb agyagos arcpakolás, amit használtam. Nagyon finom illata van, imádom bekenni magam vele. Engem egyáltalán nem szárít és utána sokkal szebb és élettel telibb az arcbőröm.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2012. május 24.

Az itteni vélemenyek alapján került be a kosaramba. Nagyon elégedett vagyok vele, végre egy arcradír ami teszi a dolgát. Egyedül az illata zavar, de heti 2x kibírom a pihe-puha arcbőrért.