arola

Regisztráció dátuma: 2014. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Self Sun Face Tinted Lotion

Clinique Self Sun Face Tinted Lotion
2014. október 19.

Olyan arcbarnítót kerestem, aminek nincs az a tipikus barnító szaga, amikor elkezd "hatni", illetve nem tömíti el a pórusokat. Ennek teljesen megfelel, összességében viszont ez a krém sem tökéletes, ezért kap 4 pontot. A felkenéskor ugyanis kellemetlen illata van, de ez gyorsan elillan, (10-15 perc elteltével hasznalom a szokasos hidratálómat is, valószínűleg ez is hozzájárul), illetve kicsit sárgás színt ad, bár ez rajtam nem zavaró, mert egyébként is sárgás tónusú a bőröm. Glamour napokon vettem 6.200 Ft-ert, es nem bántam meg.

Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm

Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm
2014. szeptember 27.

Érdemes kipróbálni, nagyon szép színt ad, tartós és jól hidratál.

Hair Nice Hajkence Hajhullás Ellen

Hair Nice Hajkence Hajhullás Ellen
2014. május 18.

Sziasztok! Egy hete használom ezt a krémet, és nagyon bizakodó vagyok. :) Aki sikerrel használta korábban, megosztaná a tapasztalatát, hogy hosszú távon is hatásos volt-e? Miután elhasználta a krémet, nem kezdett megint túlzottan hullani?

(Egyelőre 4-es adok neki, mert imádom használni, kellemes érzés a fejbőrömnek és az illata is nagyon finom. A hatását tekintve majd később véleményezek.)

Versace Bright Crystal Absolu

Versace Bright Crystal Absolu
2014. március 9.

Imádom!!! Napsütés + Bright Crystal Absolu = TAVASZ
(Egyébként rajtam is tartós.)

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2014. február 14.

Nagyon kellemes használni, hatásos a vegyes bőrömre, viszont irreálisan drága ahhoz képest, hogy hogy issza a bőröm, ezért számomra nem az újraveszem kategória. :( Ettől függetlenül megérdemli az 5 pontot.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2014. február 14.

Erősebb sminkhez tökéletes, nappali természetes hatású sminkhez sem rossz, de szívesebben használom a Max Factor Clump Defy-t.