artbunny

Regisztráció dátuma: 2012. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Rive In Woman

La Rive In Woman
2019. január 31.

Én csak annyit mondhatok, hogy azonnal beleszerettem.
Nem tudtam, hogy a SI kopija, bár a teszteléskor rögtön eszembe jutott, hogy nagyon emlékeztet rá, majd csak, amikor itt lecsekkoltam, tudatosult bennem, hogy ezért volt már az első másodpercben meg a szikra. Számomra, ha parfümről van szó, mindig Armani SI-je az első, de mivel azt nyilván nem vehetem meg mindig, így ez a kis parfüm lesz a második parfümszerelmem :)

Helia-D Age Control Plus Anti-Aging Kézkrém

Helia-D Age Control Plus Anti-Aging Kézkrém
2017. december 1.

Azonnal beleszerettem, már csak a csomagolás alapján, aztán megéreztem az illatát és 100%-ig biztos voltam benne, hogy megveszem.
Sosem csalódom a Helia-D kozmetikumokban, számomra örök kedvenc!

A kézkrém állaga kellemes, nem hagy zsíros érzetet a kezemen, gyorsan beszívódik.

Személy szerint nem várom, hogy fiatalítson a kezemen, hiszen még 30 éves sem vagyok, de amúgy sem hiszek a fiatalodást ígérő termékekben, számomra mindig csak az az elsődleges cél, hogy gyorsan beszívódjon és praktikus kiszerelése legyen.

Avon Imari Elixir EDT

Avon Imari Elixir EDT
2017. március 16.

Életem legrosszabb parfüm választása. Tudom, ahány ember, annyiféle ízlés, de ez számomra elviselhetetlen volt.
Míg a katalógus lapjain kellemesen édeskés volt az illata, addigra a bőrömön fojtogatóan tömény.
Nem kellett hozzá sok idő, és émelyegni kezdtem tőle, szörnyű érzés volt, mert ilyen reakciót belőlem még parfüm nem váltott ki.
Örülök, ha valaki nincs tőle rosszul és tudja élvezni ezt az illatot, nekem sajnos ez most nem sikerült.

Dentomin Gyógynövényes Fogfehérítő Fogpor

Dentomin Gyógynövényes Fogfehérítő Fogpor
2015. június 24.

Régóta használom fogkrém helyett, és nagyon szeretem! Jók az összetevői is, és valóban fehérek lesznek tőle a fogaim, pedig kávézom és dohányzom is.
Egyetlen "bajom" van vele, hogy mikor belemártom a nedves fogkefét a porba, akkor egy idő után a víz miatt csomók, gubicsok lesznek benne, összeragad a por, viszont nem kibírhatatlan akadály, a hatásán nem változtat.

Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

2015. június 24.

Nem vártam tőle megváltást és csodát, egy olyan kézkrémet szerettem volna, amit a munka közben használhatok, mivel a sok papír között hamar kiszárad a kezemen a bőr, és a napi szintentartásra, hogy ne legyen elviselhetetlenül száraz a kézfejemen a bőr, arra tökéletesen megfelelt.

Számomra kellemes illata van, és az állagával sem volt problémám, igaz, nem raktam sokat egyszerre a kezemre, így hamarabb be is szívta a bőröm a krémet. Szóval számomra megfelelő volt.

Amiatt kap 3 csillagot, mert ennél sokkal, de sokkal jobb kézkrémek vannak, ám ez sem az egyik legrosszabb.

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat
2015. május 11.

Nekem tökéletesen bevált!
Alaplakként, és fedőlakként egyaránt használom.
Annyira szép lesz a körmöm, miután fedőként rákentem, "csillog" tőle a lakk, és tovább bírja ezzel a lakk a körmömön.

Már a 3. üveget használom!

Lovely Matte Fedőlakk

Lovely Matte Fedőlakk
2015. május 10.

Tökéletes, teszi a dolgát, hamar szárad, sokáig kitart, és jó áron lehet megvenni.

Solanie Organic Faggyútermelést Optimalizáló, Mattító Krém

Solanie Organic Faggyútermelést Optimalizáló, Mattító Krém
2015. május 3.

Kozmetikusom adta nekem, mivel próbáltam én már mindenféle arckrémet, amik ideig-óráig talán jók is voltak, de nem kellett sokat várnom, és zsírosabb, pattanásosabb lett tőlük a bőröm.

Ezt az arckrémet 2 hónapja használom, és rendkívül meg vagyok vele elégedve! Jólesik a bőrömnek, mikor bekenem vele, reggel és este szoktam, és nem jöttek ki tőle pattanások, nem zsírosabb a bőröm, nem is szárítja, viszont végre nem fénylik a faggyútól, nem kell törölgetnem pár óránként.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik, és tökéletesen funkcionál :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2015. március 19.

Nemrég vettem meg az első tubusomat, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, eddig még sosem használtam gél tust, de nem csalódtam benne. Az ecsetet sem nehéz használni, nem szabad sokat tenni rá, és apránként gyönyörű keskeny vagy vastag vonalat lehet vele húzni.
Plusz pont, hogy sokáig kitart, nem maszatolódik el, ebben állhatok az esőben is, vagy sírhatok, ahogy tetszik, nem tesz neki rosszat.
Nyilván, aki még nem jártas a tusvonal húzásában, annak gyakorolni kell egy kicsit, de hamar kitanulható.
Egy szó, mint száz, nagyon szeretem, és örülök, hogy megvettem.

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém
2015. február 14.

Életem egyik legjobb kézkrémje! Ez tényleg azt teszi, amit ígér, nem hagy zsíros érzetet, de kellőképpen ápolja a kezem. Nagyon hamar ki tud száradni a bőröm, van, hogy éget, és viszket, annyira, berepedezik bizonyos helyeken, viszont ettől a kézkrémtől nem. Finom az illata, jó az állaga, gyorsan beszívódik, és valóban ápolja a bőröm, nekem ezek a tökéletes kézkrém összetevői. Ez az!