Asarys

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 9.

Tesztelésre kaptam én is, és tökéletesen meg vagyok fele elégedve! A Teljesen eltüntette a száraz foltokat az arcomról, szép egységes bőrképem lett. Este felkenem sminklemosás után és reggelre babapopsi bőrrel ébredek =) Mese rá sminkelni! El tudtam hagyni az alapozót! Nagyon nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a gyöngyszemre. Igaz az ára eléggé húzós (az egyetlen gyenge pont), de meglátom meddig tudom használni, meddig bírja ki, mert tervezem újravenni. Csak ajánlani tudom! Mióta használom sokkal sugárzóbb lett az arcbőröm, egységesebb és az apró szarkalábaimat is szépen simítja. Nekem ennél több nem is kell. =)

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2017. december 5.

Én is a KM dobozkája által jutottam hozzá, és nagyon megszerettem. Ebben a hideg időben nagyon kellett egy éjszakai krém, és már ideje van sajnos a Q10nek is.... tehát két legyet ütöttem egy csapásra ezzel a krémmel. Mióta átvettem minden este használom és sokkal jobb lett a bőröm, nem szárad ki, reggelre pihe-puha, abszolút nem irritálja az én hiperérzékeny bőrömet sem, tehát naggyon naggyon meg vagyok vele elégedve :)

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta
2017. március 29.

Az egyik kedvenc Sleek palettám a sok közül. Nagyon szép csajos színek vannak benne. Főleg ősszel-télen-és tavasz elején használom ezt a palettát. Árkatergóriájában a legjobb szerintem. Nagyon jól pigmentáltak a színek, enyhén porzik 1-2 de annyira nem zavaróan. Tehát nekem nagy szerelem lett :)

s-he stylezone Dip Szemhéjtus

s-he stylezone Dip Szemhéjtus
2016. június 18.

Sajnos nekem nagyon nem jött be :( Nagyon csípi a szememet, ahol éri a tus ott kipirosodik a bőr, és ha ezt túl is élem akkor az első vonalat leszedi a követketző, ha esetleg át szeretnék menni még rajta megint...szóval nem tudom ajánlani :(

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2016. június 18.

Szeretem ezt a tust, már többször újravettem, mert csodás ez az elvékonyodó hegye, tébyleg nagyon precíz lesz vele a tuavonal...de sajnos nem tudok neki max pontot adni, mert nekem valahogy rettenetesen gyorsan fogy ki... :(

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2016. június 8.

Nagyon megszerettem ezt az önbarnítót! :) Sajnos a lábam valami iszonyatos fehér színben játszik és szerintem kb 5 éve nem is tud lebarnulni...még úgy emberi színűre sem, úgyhogy muszáj volt valamit kitalálni. Erre esett a választásom és nem bántam meg! Nem azt mondom, hogy csoki lettem tőle, de szép barnás színem lett, és nem sárga(sajnos jártam már így más termékkel) és hidratál is! Szóval nekem nagyon bevált, a szagát meg elviselem a cél érdekében :)

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza
2016. március 7.

Tesztelésre kaptam szürke színben ezt a ceruzát, és engem meggyőzött. Nagyon tartós! nekem alsó szemhéjon kibírt egy 10 órás dolgozós napot minimális kopással! A csillámok nem tolakodóak, nem peregnek, pontosan elegendőek, hogy egy kis csavart vigyenek a színbe. Nagyon puha a ceruza, így nem sérti a szem bőrét, de felkenés után valahogy rögtön "megszilárdul", és a helyén marad. Már feketében is beszereztem! :)

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2016. március 7.

Én is részt vettem itt az Yves Rocher játékban és rám mosolygott a szerencse, a csomagban egy ilyen is lapult. Télen használtam el, akkor nagyon jól esett a töménysége, "melegsége" fűszeressége. Az illatát egyenesen imádom! Az én bőröm nagyon hajlamos a kiszáradásra főleg a hideg időkben, de ezzel felüdülés volt az esti fürdés. Nem húzódik a bőröm után hanem pihe-puha és finom illatú lesz. Nagyon megszerettem, már újra is vettem! :) Még egyszer nagyon köszönöm a tesztelési lehetőséget! :)

eBay Pro Oval Make Up Brush

eBay Pro Oval Make Up Brush
2016. február 16.

Nem rég rendeltem meg a nagy MAC hype miatt, gondoltam teszek vele egy próbát. Nekem bevált! Alapozáshoz és kontúrozáshoz egyaránt. Talán az utóbbihoz még jobban is! Nagyon szépen el lehet oszlatni vele a krémes pirosítókat, a highlightereket, a korrektorhoz is ezt használom. Egyszóval tetszik ez a " fogkefe", de az eredetire tuti nem ruháznék be, annyira nem pótolhatatlan, de ennyit pont megért :)

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2015. augusztus 26.

Nagyon kedvelem! Érzékeny nagyon az ínyem ezért nekem csak ilyen soft fogkefék a jók. Nagyon bevált nekem ez a fogkefe! Nem dörzsöli ki az ínyem, kíméletesen de jól tisztít a millió kis sörtéjével. AJÁNLOM!