asha

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: -

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2017. július 11.

A rocket volum' express-t szerettem volna kipróbálni, de csak ez volt a boltban. Sajnos egy könnycsepptől is elkenődik, a Balaton vizétől pedig a fele a szemem alá kenődött, onnan viszont nehezen akart lejönni, szóval nálam megbukott a vízállósága. Egyébként szép pillákat csinál, nem vízállónak spirálnak jó lenne, csak nem azért vettem...

Innisfree Waterproof Sunblock SPF50+ / Pa+++

Innisfree Waterproof Sunblock SPF50+ / Pa+++
2016. október 31.

Up: Elhasználtam egy tubussal, nem okozott pattanást, szerette a bőröm. Vízparton is megfelelő a védelme. :)
(Kicsit világosít azért az arcon, de nem meszel fehérre.)
Az illatanyag kimaradhatott volna belőle.

Egy hete használom, de annyit már most elmondhatok, hogy szerencsére nem hagy fehér réteget, hamar beszívódik. Mattra szárad. Illata először elég erős citrusos, de ez szerencsére elillan. Vízállóságát majd nyáron tesztelem.

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)
2016. október 31.

Első C-vitaminos szérumom. Először pár mintát kaptam belőle, aztán megrendeltem a teljes kiszerelést. Egy hónapja használom és már látom, hogy halványított a foltjaimon, remélem így halad tovább és el is tünteti őket. :) Hamar beszívódik és puha lesz tőle a bőr. Én is hűtőben tárolom. Többen írtátok, hogy büdös, hát lehet én vagyok a fura, de nekem tetszett az az érdekes illata. :D A fémszagot egyébként nagyon utálom, de szerintem ennek köze sincs ahhoz. Én büdösnek a Cosrx AHA-ját nevezném, na azt tényleg nem lehet megszokni. Ár-érték arányban szerintem kiváló termék, érdemes kipróbálni.

Imagic Matte Lipgloss

Imagic Matte Lipgloss
2016. május 4.

Nagyon tetszik, én is ebayről rendeltem 500 Ft-ért a 3-as árnyalatot, nagyon szép szín, pont ilyet szerettem volna. Tartós, órák múlva is a helyén marad!

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2016. április 29.

Éjszakára teszem a pattanásra és reggelre leviszi a gyulladást! Van amit teljesen el is tüntet! Tényleg nagyon jó!

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2016. április 4.

Alapdarab, mindent leírtak előttem! :)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2016. április 4.

Az essence-el együtt rendeltem meg nagyon jó áron, amióta ezeket használom sokkal szebb a bőröm! Engem nagyon meggyőzött, fantasztikus termék, csak ajánlani tudom! Persze azonnali csodát senkit se várjon, 2-3 hét folyamatos használat után már látható az eredmény!

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2016. április 4.

A steam cream-el együtt rendeltem meg nagyon jó áron, amióta ezeket használom sokkal szebb a bőröm! Engem nagyon meggyőzött, fantasztikus termék, csak ajánlani tudom! Persze azonnali csodát senkit se várjon, 2-3 hét folyamatos használat után már látható az eredmény!

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2016. április 4.

Szeretem ezt a BB-t, a téli színemhez tökéletesen passzol. Fedése nagyon jó, ecsettel szépen el lehet dolgozni és nagyon olcsó.

Lioele Beyond Solution BB Cream

Lioele Beyond Solution BB Cream
2016. március 30.

Mintát kaptam belőle, de már első használat után éreztem, hogy ez nekem KELL. :) A színe tökéletes, az állaga pont jó, szépen kenhető, nem túl sűrű (nem olyan, mint a triple solution). Fedése, tartóssága szintén kiváló. Mintha nem lenne rajtam semmi, mégis szinte retusálja a bőrt. Az eddig kipróbált koreai BB-CC krém minták alapján meglepett mennyivel jobbak, mint az itthon kaphatók. Viszont a legtöbb nekem túl világos, ezért külön örülök, hogy ezt is kipróbálhattam. Azonnal meg is rendeltem a teljes kiszerelést. :)