Ashakiran

Regisztráció dátuma: 2014. április 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi
2020. december 16.

Egészen sok hajolajat kipróbáltam már, és egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi volt közülük említésre méltó. Ez az olaj áll jelenleg az első helyen, ugyanis eddig ez az egyetlen termék (az ollón kívül), ami látványosan csökkenti a töredezett hajvégek számát. A következő fodrászkodásnál végre nem lesz szükség a hajvégből "kötelezően" vágatni, szóval örülök, hogy rátátaláltam a csodaolajamra :)

Juliette Has A Gun Anyway

Juliette Has A Gun Anyway
2020. május 19.

Nem szeretem a légies illatfelhőt magam körül, és ez pont illik is a kívánalmamhoz, ugyanis nem érzem a bőrömön. Kifújva ugyan érzek némi éteri finomságot, de locsolni fölösleges pénzkidobás. Egyszer majd újra próbálom, hátha..

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir
2018. január 4.

Kettő pontot csak az illatáért adok, sőt, annak járna az 5 csillag is, mert szerintem isteni. Viszont azért vettem eredetileg, hogy hidratálja a hajam és fényt adjon neki. Egyik sem jött össze, minimálisan sem. Olyan érzésem volt, mintha csupán illatosított vizet spriccelnék a hajamra.

Dana Tabu

Dana Tabu
2017. november 8.

Nem szoktam egy illatnak sok időt hagyni, hiszen egyből tudom, hogy marad-e velem vagy megy tovább. A Tabu mégis 8 hónapot kapott pár nap helyett. Talán tényleg van benne valami addiktív, ugyanakkor borzongva használtam, felkavararodott tőle a gyomrom. Szó szerint a hányinger kerülgetett. Ő a 2. mazochista illatom a Clinique Simply-je után. Mondjuk a Simplynél nem volt meg ez a kettősség, mert pikk-pakk elajándékoztam.
A Tabu számomra közönséges, erős, kimeremmondanibüdösszagú. Nekem ő testesíti meg a klasszikus retró illatvilágot.

Valentino Valentina Assoluto

Valentino Valentina Assoluto
2017. november 8.

Isteni földes-vaníliás-tubarózsás illat. Teljesen elvarázsolt, tényleg semmi negatívat nem tudok róla mondani. Egyedi, az én bőrömön is tartós és a hatósugara is megfelelő. Bármikor jólesik viselni.

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
2017. június 24.

Eszméletlenül örülök, hogy rátaláltam erre a termékre tavaly ősszel. Már csak azért is, mert azóta egyszer sem (!) "kellett" fésülködnöm :D
A hajam az enyhén hullámos és az egyenes között lengedezett korábban. Az olyan semmilyen. Ez a krém viszont nagyszerűen megoldotta a problémát. Minden hajmosás után használom, és kész a lobonc. :)

Borotalco Original Spray Deodorant

Borotalco Original Spray Deodorant
2016. július 2.

Nagyon jóóó! Így késő este jó mélyen beleszippantottam a hónaljamba, és büdit nyomokban sem éreztem magamon. Pedig a használata óta eltelt több, mint 12 óra, és meglehetősen meleg volt ma..
Ezt még egyik izzadásgátló sem érte el nálam, pedig nem mai csirke vagyok.

Un Jardin Apres La Mousson EDT

Un Jardin Apres La Mousson EDT
2015. május 20.

Ismeretlenül került hozzám az illat - lévén Hermés, plusz még kert is-, rossz nem lehet, gondoltam. Természetesen nem is egy elvetendő alkotás, tény és való, viszont másra számítottam: üdítőbbre, frissítőbbre. Rajtam erőteljesen a kardamom-bors páros érvényesül némi gyömbérrel. Citrusos feeling keresve sem.... Talán ezért, talán a télen illatosan gőzölgő kardamom-gyömbér tea -asszociációnak köszönhetően a MonszunKertet hideg időszakban tudnám szeretni. El is teszem a szekrény mélyére, majd télen felmelegít a fűszeressége, mert hogy nyáron nem fog lehűteni, az fix.

Hermès Elixir Des Merveilles

Hermès Elixir Des Merveilles
2015. március 21.

Az illatok jönnek-mennek, kevés az, ami marad. Ő marad, el sem tudom képzelni, hogy valaha is megunjam vagy kiábránduljak belőle. Áftersév -hatás nyomokban sincs jelen esetemben. A kislányom eddig egyetlen - a szóban forgó- illatot dicsért meg rajtam, spontán, magától, "Anya, jó szagú vagy!" felkiáltással. Azt hiszem, 3 évesen elég szépen alakul az ízlése. :)

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP

Juliette Has a Gun Citizen Queen EDP
2014. augusztus 12.

A korábbi egy csillagos értékelésem megváltoztattam a többi JHaG -illat iránt érzett csodálatom miatt. A Citizen Queen-t továbbra sem fogom magamon viselni, de az illat intenzitása, tartóssága, minősége és különlegessége semmiképpen nem érdemli a legrosszabb osztályzatot.