AstroSue

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Allergodil Oldatos Szemcsepp

Allergodil Oldatos Szemcsepp
2020. május 7.

az én szememet megnyugtatja, de érdemes mellé használni az orrspray-t és valamilyen allergia ellenti tablettát. kivakart szemekre csepegtetve baromira fog csípni, szóval _ne_ vakard ki a szemed csepegtetés előtt :D

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2019. december 28.

kb. két hete vettem, kifejezetten arcra. mintát kaptam, és már az is meglepő eredményekkel járt, pedig kb 2 alkalomra volt elég. én is úgy érzem, hogy nagyon jót tesz az arcomnak, hámlás eltűnt, hiába vegyes a bőröm, és a krém zsíros, egyáltalán nem érzem, hogy rontana zsírosságon, inkább kiegyensúlyozza.

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2019. szeptember 17.

kicsit nehéz kezelni, mert nagyon sűrű, annak ellenére, hogy kifejezetten folyékony az állaga. viszont az rögtön látszik, hogy minőségi termék, tele van pigmenttel, óvatosan kell vele bánni, mert az ember könnyen úgy kivilágítja vele fejét, mintha világítótorony lenne. pár napja vettem, biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig elég lesz. de tényleg oda kell figyelni a kezelésére.

Dettol Erdei Gyümölcsös Kézmosó Gél

Dettol Erdei Gyümölcsös Kézmosó Gél
2019. július 6.

nagyon finom illata van, tényleg nem szárítja a bőrt.

Escada Miami Blossom EDT

Escada Miami Blossom EDT
2019. július 6.

douglasban vettem 30%-os kedvezménnyel a 100 ml-est, szóval megérte. az üveg színe és az illat is nagyon hasonlít a régi escada rockin rio-ra, ami nekem az örök kedvencem. nagyon tetszik az illata, bár valóban veszít az erejéből (de nem is tartom izlésesnek, mikor valaki két méterrel maga előtt tolja a parfüm illatát), azt nem mondanám, hogy hamar elillan, a csuklómon még egy fürdés után is éreztem. szóval tőlem ötcsillag.

Eucerin Ph5 Lotion

Eucerin Ph5 Lotion
2019. január 29.

télen nagyon kiszárad a kezem, eddig bármivel kentem, két perc múlva ugyanolyan volt. az arcom is szárad. gyógyszertárban ajánlották, eddig nekem jobban bejött, mint a többi krém.

Isana Virágkarnevál Folyékony Szappan

Isana Virágkarnevál Folyékony Szappan
2018. szeptember 4.

250 forintért ajánlották a kasszában, a másik pont elfogyott, gondoltam miért ne.
illata alig van. 2x kell nyomni a kézbe, hogy tisztásra elegendő mennyiség legyen.
nekem is elég száraz a keze, utána. nem vagyok megelégedve.

Blend-a-med 3D White Luxe Perfection Fogkrém

Blend-a-med 3D White Luxe Perfection Fogkrém
2018. március 14.

kb egy hete használom, a fehérítő hatást nem tudom megítélni, de nekem nem csomósodik a nyálam tőle... nem tudom másoknak miért lehet ez, de csak annyit tudok mondani, hogy mossátok ki rendesen a szátokat fogmosás után :)

update: most már kb két hete használom, bár néha a régi fogkrémemet is beiktattam, hogy elfogyjon. de még így is látom, hogy valóban világosabbak a fogaim, úgy, hogy nem dohányzom, és csak nagyon rikán iszom kavét, vörösbort. de a fogaim mindig sárgább árnyalatúak voltak, fogorvos azt mondta, a dentim belső szerkezetétől, sűrűségétől (mittomén, etc..) függ a fogak természetes színe, ha sárgásabb, nem nagyon lehet vele mit csinálni. szóval gondolom van egy limit, amíg világosítani tudja. de valóban látható, nem csak beképzelem.

a nyálam még mindig nem sűrűsödik tőle (öblítsetek alaposan...), kicsit talán érzékenyebbek a fogaim. az összetevők között nincs piros pöttyös, de gondolom a többinek is lehet ilyen hatása. de nem vészes.
ez az első fehérítős fogkrém, amit működik valamennyire, nem számítottam rá.

Avon Little Black Dress Izzadásgátló Golyós Dezodor

Avon Little Black Dress Izzadásgátló Golyós Dezodor
2017. augusztus 22.

évtizedek óta rexonát használtam, ami az utóbbi időben már kevésbé volt hatásos. ezt a terméket sokáig parkolópályán tartottam, nem bírtam benne, de most, hogy használtam, nekem sokkal hatásosabb mint a rexona. sokái tart, kevésbé izzadok és semmi kellemetlen szag. meglepődtem, tényleg..

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2017. július 25.

nekem ez jobban bejött mint a swis-o-paar.