ASzandra

Regisztráció dátuma: 2017. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2021. február 6.

Fehérítő fogkrémet kerestem, erre esett a választásom. Jól habzik, az ízével sincs gond, és nekem az érzékenységgel sem volt. Fehéritést nem tapasztaltam. A fogkefét valóban elszínezi, viszont engem ez nem zavar. Ami annál inkább, hogy fogmosás után sem érzem azt a tiszta fog érzést, mint eddig, ráadásul 5-6 óra és egy evés után olyan, mintha 2 napja nem mostam volna meg. Borzalmas érzés, és az embernek nem mindig van lehetősége 5 óránként fogat mosni. Nem venném újra soha többé, a 2 csillagot is csak azért kapja, mert nem bántotta a fogaim.

Avon Anew Clinical Bőrhámlasztó Lapocskák

Avon Anew Clinical Bőrhámlasztó Lapocskák
2017. október 6.

Már a második tégely vége felé járok, kb fél éve használom. Elvileg heti 2-3 alkalommal írja a használatát, ezt van hogy betartom, de néha elfelejtem.
Az első pár alkalom egy csoda volt. Vékony kis lapocskák, alapos arctisztítás után kell áttörölni az arcot, esetleg a dekoltázst is, mivel bőven át van itatva a kis korong. (szerencsére felbontás után sem szárad ki) Enyhén csíp, és előfordult, hogy kipirosodott az arcom tőle, de pár perc után ez elmúlik. Száradás után felkenem az éppen aktuális éjszakai krémemet, és másnap reggelre látványosan kipihentebb, egyenletesebb a bőröm. A ráncokkal csodát nem tesz, de mintha a fölé felkent krém jobban beszívódna, és jobban ki tudná fejteni a hatását. Arról nem beszélve, hogy ha valamiért jobban kipattogok, akkor 1 használat után már látványosan csökkennek a pattik is, lehúzza a gyulladást. Mostanában mintha kicsit kezdene hozzá szokni a bőröm, de ennek ellenére úgy érzem, hogy muszáj darab. Akciósan nagyon megéri, biztos, hogy mindig fogok itthon tartani belőle.

Weleda Vadrózsa Kényeztető Testápoló

Weleda Vadrózsa Kényeztető Testápoló
2017. március 15.

Ajándékba kaptam, gondoltam mielőtt használom, rákeresek mit tud. Elég jónak tűnt a leírás alapján, úgyhogy nyomtam egy adagot a kezemre. A damaszkuszi rózsa lágy illatának kellett volna finoman átjárnia, helyette azt sem tudtam hogy mossam le magamról, annyira büdös. Rózsa az tény, de tömény, erős, műanyag rózsa szag (ezt nem lehet illatnak nevezni).
Egyébként lehet, hogy jó kis testápoló, de sajnos csak annyit tudtam megállapítani, hogy gyorsan beszívódik.
Gazdaságos is, mert csak arra használom, hogy aki nálam jár, annak nyomok egy pumpálásnyit a kezére :D Eddig még senkinek nem nyerte el a tetszését, de legalább vicces nézni a fintorokat, ahogy szagolgatják.
Sajnálom, hogy nem tudom használni, az állaga tetszik, jó lett volna, ha beválik. A vicces helyzetek miatt kap 2 csillagot.

Dr. Chen Kollagén Max Plus Tabletta

Dr. Chen Kollagén Max Plus Tabletta
2017. március 1.

Az első doboz felénél járok, eddig jók a tapasztalataim. Kevésbé hullik a hajam, és a kis babahajak is növekedésnek indultak, nem csak úgy vannak a fejem tetején :D
Három hónapos kúrát tervezek, ha letelt updatelek. Addig is megelőlegezem az 5 csillagot.

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15
2017. február 28.

Mattító hatása miatt vásároltam, amit félig meddig teljesít is. Felkenéskor tökéletes, de ez az érzés/látvány kb. fél napig tart, utána ugyanúgy átfényesedik a T-vonalnál. Az illatát imádom és nagyon könnyű viselet, ezért el fogom használni, de ennél többet szeretnék kapni egy nappali krémtől.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. február 28.

Az itteni pozitív vélemények miatt vásároltam. A mattító hatásával elégedett vagyok, sokkal jobb mint amit eddig használtam, és tartós is. Viszont eléggé sápasztja az amúgy is fehér bőrömet, emiatt nem tudok max pontot adni neki. El fogom használni, de ez még nem álmaim púdere.

Max Factor Pan Stik Alapozó

Max Factor Pan Stik Alapozó
2017. február 28.

Másfél éve akadtam rá erre az alapozóra, azóta örök darab a készletemben. True Beige - 12 árnyalatot használok (alapjában nagyon fehér bőrű vagyok), nyáron ez egy kicsit világos, ha sikerül némi színt összeszednem. Mivel nálam inkább korrektorként funkcionál, a világosabb szín nem zavar, a fedése pedig tökéletes, mindent bőrhibát eltűntet!
Az állaga valóban krémes, ujjbeggyel, blenderrel is könnyen eldolgozható.
Ránc-simító hatását nem tapasztaltam, felvitel előtt viszont muszáj alaposan hidratálni, mert nagyobb mennyiségben használva szárít. Ez akár előny is, ha csak pattanásra van kenve :)
Rengeteg ideig elég, nagyon megéri az árát. Müllerben gyakran akciós, vagy joy napok alatt is jóval olcsóbban hozzá lehet jutni.

Avon Personal Match Púder

Avon Personal Match Púder
2017. február 27.

Pozitívum: Rengeteg ideig elég, kb egy éve vettem, és még mindig félig van. A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, könnyű eloszlatni.
Negatívum: kiemeli a száraz foltokat, és max 2-3 óráig fixál, utána már átfénylik a bőröm, az alapozó is elmászik. Ha túl sokat viszek fel, mű hatást kelt.
Akciósan jutottam hozzá, így ár érték arányban rendben volt, de nem venném újra.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2017. február 27.

Ajándékba kaptam, sokáig állt a polcon, mire kipróbáltam.
Az illata szokásos Dove illat, amit imádok. A leírás szerint elég 2-3 perc hatóidő, ezért még hosszabb ideig nem hagytam a hajamon, de ennyi idő alatt is jól teljesít. A szőkített ombre hajam szereti, puha és fényes lesz tőle. Nem zsírosít, nem nehezíti el. Ha időm engedi, kipróbálom majd pakolásként is.

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash Dark Lasher Szempillaspirál
2017. február 27.

Több mint 2 éve ezt használom, nem vagyok hajlandó megválni tőle.
Az ára fantasztikus, és amit nyújt, az is :)
Hatalmasra növeli a szempilláimat, dúsít, és gyönyörű fekete színe van. Többen kérdezték már, hogy műszempilláim vannak-e, amikor használtam, és már egy barátnőmet is átállítottam ennek a használatára.
Negatívum: gyorsan sűrűsödik, használat előtt mindig le kell húzni a felesleget. De ezért nem vonok le csillagot, mert nagyon sokáig elég, általában fél évig is kitart.