Best of Beauty 2019

Asztraia

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Natura Siberica Sampon Energia és Tartás a Sérült Hajnak

Natura Siberica Sampon Energia és Tartás a Sérült Hajnak
2019. július 16.

Anyukám régóta hajhullással küzd, így nagyon kevés haja van és ami van, az is vékony szálú, erőtlen.
Mindenféle sampont, balzsamot, olajat kipróbáltunk már a hajára, minden csak ideig-óráig vagyis 1-2 alkalomig hatott.
Kb. 1 hónapja használja ezt a sampont, a hajhullása megállt, a haja visszanyerte a tartását, selymes lett, fodrász szerint a haja láthatóan erősödött.
Csodát nem várunk semmilyen terméktől, de tényleg segít ez a sampon.

Natura Siberica Élénkítő Krémes Testradír

Natura Siberica Élénkítő Krémes Testradír
2019. július 16.

Nagyon jó krémes, apró kis szemcsés kence, aminek az illatát hát őszintén szólva igencsak meg kellett szoknom.
Cserébe nagyon szépen bánik a bőrömmel, nagyon selymessé és puhává teszi, tényleg érezni a ginseng hatását.
Ár-érték arányban számomra teljesen megfelelő.

Natura Siberica Anti-stress Tusfürdő

Natura Siberica Anti-stress Tusfürdő
2019. június 28.

Nemrég fedeztem fel a márkát, beruháztam hát egy "kezdő csomagra".
Erre a tusira esett a választásom és jó döntés volt!
Az illata igazi virágos-gyógynövényes, az állaga sűrű, így nem habzik annyira.
A bőröm nagyon puha, hidratált és rugalmas lesz tőle, az illat is sokáig érződik, testápolót egyáltalán nem kíván maga után.
Első "minden mentes és gyógynövényes" tusfürdőm, teljesen elégedett vagyok vele.

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon
2019. június 24.

Őszintén, csak azért vettem meg ezt a sampont, mert nem volt a boltban az, amit amúgy szeretek használni. De kiderült, hogy jó választás volt!
Nagyon finom az illata, jól habzik, szépen tisztít (nem olyan brutál módon, hogy húzódjon az ember fejbőre) és nagyon selymes, puha és csillogó a hajam tőle.
Számomra ez a sampon a megfelelő "B" variáció, ha nincs "A".

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. június 22.

Nyári szempillaspirálnak egyszerűen tökéletes.
Szépen íveli, szétválasztja a pillákat, nem nehezíti el őket, könnyen lehet vele dolgozni. Lemosása ultra könnyű - akár sima meleg vízzel, akár lemosóval, így nem károsodik a pilla.
Nekem egyáltalán nem pereg, nem maszatolódik.

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2019. június 19.

Sose szerettem a szappanokat. Mindig iszonyatosan szárították a bőrömet.
Itteni vélemények alapján próbáltam ki, bőrradírként.
Az illata amolyan semleges "tisztaság" illat, a szemcsék igazán jól radíroznak és ami számomra hatalmas pont, nem szárította a bőrömet!
Személy szerint pozitívan csalódtam, nagyon megszerettem ezt a szappant!

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő
2019. június 8.

Nagyon jó krémes (de nem fullasztó) állagú, jó habzású tusfürdő, isteni illattal.
Így nyáron nekem nagyon bejön, hogy nem kell utána testápolózni, a bőröm nagyon jó hidratált és puha tőle, az illata pedig sokáig érződik.
Igazi felüdülés a zuhanyzás ezzel a kencével ebben a hőségben!

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice
2019. június 8.

Nem nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat, de ez a kreáció tényleg nagyon el van találva.
Rajtam inkább a dinnye és virág kombó érezhető, egy kis vizes csavarral.
Kifejezetten könnyed, nyári parfüm, ami ugyanúgy megfelel irodába, mindennapokra, mindenhová szinte.
Egyetlen gond van a 'kapcsolatunkkal', hogy rajtam rettentően illékony, naponta elég sokszor kell utána fújni.

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Scrub
2019. május 9.

Én napi szinten használom, szeretem a krémes állagát, az illata megszokható, nem zavaró.
Rendesen tisztít, a kis gyöngyök úgy funkcionálnak, amilyen erősen mosom vele az arcom. Vagyis ha erősebben masszírozom a bőrömbe, akkor radírként nagyon jól funkcionál, ha gyengédebben, akkor nagyon jó napi krémes arclemosó.

Pantene Pro-V Aqualight Habbalzsam Zsírosodásra Hajlamos Vékonyszálú Hajra

Pantene Pro-V Aqualight Habbalzsam Zsírosodásra Hajlamos Vékonyszálú Hajra
2019. május 9.

A hab állaga elég sűrű, ezért kevés is elegendő belőle, persze hajhossztól függ.
Vigyázni kell, hogy CSAK hajhosszra kerüljön belőle, mert úgy érvényesül igazán.
Nekem nagyon bejött, tetszik az illata, állaga és amit művel a hajammal.