Audrey21

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gliss Kur Ultimate Resist Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Ultimate Resist Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2017. szeptember 24.

Szeretem a Glisskur fésülés könnyítő permeteit, de eddig ez a legjobb. Kellemes az illata, fújhatom nyugodtan nem lesz zsíros tőle a hajam és picit kíméletesebb a festékkel a hajamban. Már a 2. üveggel használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2017. szeptember 24.

Olyan régóta szemeztem vele, hát most beruháztam rá. Annyira megérte.
Ennél értettem meg,h minnél puhább az ecset annál puhább a végeredmény is.Az tény, hogy ha erősebb pírt akarok azt építgetni kell, mert vele kb nem lehet túlzásba esni.
Ez szerelem.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2017. szeptember 24.

I herbről rendeltem, szerintem ott az ára sem vészes és viszonylag hamar ide is ért.
Puha. Túl puha, az első mosásnál felszakította a körmöm a lapos felét, pedig nem életemben először mostam szivacsot.
Ugyanakkor nagyon szép a végeredmény és tetszik, hogy ilyen sok felületet tudok használni. Viszonylag könnyen beszerezhető és az ára sem egy horror ha az ember szétnéz internetszerte.Egy picit lehetne ellenállób az anyag és tökéletes lenne.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2017. szeptember 24.

Ő lett idén a nyári illatom.
Nagyon tartós, nem kifejezetten édes, de nőies. Rajtam valahogy nem egyértelműen beazonosítható, még a parfüm témában jártas ismerőseim se ismerték fel, hogy ő van rajtam, ellenben annyian megdicséték az illatom, hogy valahogy mégis működik.
De én is azt gondolom,h ez nem egy nobrainer bárkire jó illat.Az enyhe fűszeressége miatt ezt tudni kell viselni.

Elie Saab Le Parfum EDP

Elie Saab Le Parfum EDP
2017. szeptember 24.

Szegény hölgyet a Douglasban jól megdolgoztattam ameddig eljutottunk hozzá. Őszre kerestem illatot magamnak, ami kellően nehéz és fűszeres, nagyon picit édes, de nem túl nehéz.
Ennyire különleges illatot még nem éreztem, rajtam enyhén karamellás jellege van fűszeres beütéssel.
Imádom.

Benefit The POREfessional Primer

Benefit The POREfessional Primer
2017. szeptember 24.

Az utazó kiszerelést vettem meg a sephorában,h ha tetszik megveszem a nagyot.

Hát eddig nem vagyok elájulva.Picivel szebben ül rajta az alapozó, ppicivel csökkenti a pórusaim méretét, de nincs meg eddig a hűha faktor.
Szép, de ennyi pénzért ennél látványosabb eredményre vágyom. Bár az is lehet,h a bőröm nem elég texturált ahhoz, hogy látványos lehessen az eredmény, ezt mondjuk nem tudom, Minden esetre eddig úgy áll, hogy nem veszem újra.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Minden pénzt megér.

Nagyon vékony formula, úgyhogy nem érezni,hogy az ajkakon bármi is lenne. Csak a száj belső szélén kopik és nem zavarja a javítgatás sem.
Ez tényleg az a folyékony rúzs amit reggel felteszek és bármikor belenézhetek a tükörbe pont ugyanolyan, mint mikor feltettem. Ez nekem mindennél többet ér, mert utálom ha figyelnem kell a sminkemre nap közben.
Az applikátora ferdén vágott és viszonylag pici, nagyon könnyű vele dolgozni.

Amikor válogattam szerettem volna egy nude árnyalatot is, de mindnek van egy furcs szürkés aaptónusa, ami tudom,h most divatos, de nekem nem tetszik, vizihulla színem lesz tőle.
Biztosan fogok még venni, egyszerűen zseniális!

NYX Micro Brow Pencil

NYX Micro Brow Pencil
2017. szeptember 24.

Már a másodiknak is majdnem a végére értem ebből, úgyhogy azt kell mondjam egy jó termék. Nagyon precízen lehet vele dolgozni, egész jók a színek, a kiszerelés használható és nem fogy túl gyorsan. Egyetlen problémám vele, hogy nem lehet mélyíteni a színét ami hiányos szemöldökökkel kicsit azért gond. Illetve ha precíz élleket szeretnék többször át kell menni vele egy-egy terülten különben olyan furcsán blury a hatás (nem tudok rá sajnos jobb szót.A Chocholate szín viszont annyira jól passzol a mélyvörös hajszínemhez, hogy mindent megbocsátok neki, biztosan újra fogom még venni.

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel
2017. szeptember 24.

Nagyon tartós, a színe nagyjából megegyezik a micro eyebrow pancil azonos árnyalatával, az állaga érdekes zselés habos, emiatt kicsit nehéz adagolni, több kell az ecsetre, mint amennyit gondolna az ember. erős szemöldököt lehet vele csinálni és kell egy jó szemöldök zselé hozzá, hogy ne legyen túl mű a végeredmény, de összességében tudja amit tudnia kell.A kiszerelés nekem sokkal szimpatikusabb, mint a pot-ok, akkor is,h ha a kinyomott fölösleg kárba megy. Csak azért nem fogom újra venni, mert több márka hasonló termékét ki szeretném még próbálni, de ár/érték aránnyban ez egy nagyon jó darab.

For Your Beauty Make-Up Szivacs

For Your Beauty Make-Up Szivacs
2017. április 17.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az enyém is sima tojás alakú. Borzasztó jó szerintem megint megszereltettem szivaccsal alapozni. Könnyű beszerzési, szépen megtagadása nem szívja magába az alapozót.