Audrey80

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schwarzkopf Live Pretty Pastels Hajszínező

Schwarzkopf Live Pretty Pastels Hajszínező
2023. október 17.

Ez tényleg nem jó semmire, néhol lettem halványrózsaszín, pedig nagyon világos szőkített hajra kentem.

Mixa Micellar Water Very Pure

Mixa Micellar Water Very Pure
2022. március 8.

Marja a bőrömet. Ilyet még sosem tapasztaltam kozmetikumnál. Még jó, hogy nem ment a szemembe. Ezt babákra meg érzékeny bőrre??

Kallos KJMN Kókusz Tápláló-Hajerősítő Sampon

Kallos KJMN Kókusz Tápláló-Hajerősítő Sampon
2021. október 23.

Nagyon tetszik az illata és jó áron van, kb. ennyi a jó tulajdonsága. Nagyon száraz lett tőle a hajam, pedig mindig hígítom a samponokat.

Kallos Hajkiegyenesítő Spray

Kallos Hajkiegyenesítő Spray
2021. október 23.

Borzasztóan ragadt tőle még a hajvasaló is. Jó áron van, de nem veszem újra, ennyit tud másik spray is.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2021. szeptember 24.

Lehetne eggyel világosabb árnyalat is, mert ez kicsit sötét, de kevés is elég belőle, így azért nem feltűnő. Jól beszívódik, szépen együttműködik a korrektorral, púderral. Sajnos nincs benne fényvédő.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. szeptember 24.

Pár hete használom, nem ütött még ki, be is szívódik, nem zsíros. Sajnos nincs benne fényvédő, ezért inkább éjszakára kenem fel. Ha csak sima púdert teszek fel utána, azzal is kompatibilis.

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2021. június 9.

Éjszakára nekem tökéletes, nappalra már sok. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Alap hidratálást várok csak ettől a lötyitől és hogy ne üsse ki az arcom semmi ragya tőle. Eddig jól teljesít, de a csomagolása nagyon bosszantó, hogy nem szívja fel a cuccot a pipetta rendesen.

Moyra Körömerősítő (lila)

Moyra Körömerősítő (lila)
2021. június 5.

Alaplakknak jó, átlagos. A vad színek azért megfogják a körmöt ezen keresztül is.

Moyra Lakkhígító

Moyra Lakkhígító
2021. június 5.

Egész jó kis hígító, olcsó, nagy kiszerelés, pár csepp elég a lakkba. Persze a hígított lakk már nem lesz annyira tartós, mint újkorában, de fedőlakkot érdemes hígítani vele.

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Áttetsző Gyorsszárító Fedőlakk
2021. június 5.

Mostanában ezt használom, bevált. A felétől persze hígítani kell, de jó az ecsete, nem oldja az alatta lévő lakkot.