audreyenn

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Narciso Rodriguez Narciso EDP

Narciso Rodriguez Narciso EDP
2021. november 27.

Borzalom. Nekem erős fejfájós szúrós nehéz illat. Még jó hogy nem rendeltem vakon.

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2021. november 26.

Nekem nem jött be egyáltalán. Az EL sumptous ezerszer jobb, vagy egy sima L’Oréal. Alig lehet észrevenni hogy spiráloztam. :(

Dove Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nourishing Oil Care Sampon
2021. október 10.

Nagyon tetszik, mintha táplálná a hajam. Jó az illata, krémes, és nekem a zsírosodást is kitolja, meg vagyok vele elégedve.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2021. szeptember 12.

Nekem nem vált be annyira, csak akkor használom ha home officeban dolgozom a saját kedvemért, hogy na mégis tegyek egy kis sminket..és ne a drágábbat pazaroljam.

Hermès Twilly D'hermès Eau Ginger

Hermès Twilly D'hermès Eau Ginger
2021. szeptember 10.

Az elején van az a citrus fuvallat aztán egy az egyben Chanel Leau no 5..még enyhébb verzióban. Benne van az az öregnénis illatjegy. Gyömbért egyáltalán nem érzek benne, összességében “nope” :)

Givenchy L'interdit Eau De Parfum Rouge

Givenchy L'interdit Eau De Parfum Rouge
2021. augusztus 30.

Ma szagoltam, nekem túl füstös, túl púderes, a társai jobban tetszenek, kis citrussal vagy virággal. Persze télre valakinek lehet hogy ez fog bejönni..

Nivea Fresh Rose Touch Golyós Dezodor

Nivea Fresh Rose Touch Golyós Dezodor
2021. augusztus 19.

Tőlem maximális 5*. Vichy zöld kupak és Borotalco után vágytam vmi újra, és őt választottam. Kiváló minőség, nem izzadok, és parfümre sem vágyom, mert amióta kipróbáltam egyszerűen ezt a diszkrét finom rózsaillatot szaglászom magamon egész nap. (Elsőre kicsit nehezen száradt, de talán zuhanyozás után túl hamar kentem. )

Estée Lauder Beautiful Absolu EDP

Estée Lauder Beautiful Absolu EDP
2021. július 11.

Tartós jó illat. Az eredeti illat frissebb, 2021-es verziója. Én az elején némi mentholt érzek, pont az tetszett meg benne. Az ylang-ylang és jazmin domináns benne végig. Andy Warhol illata..azt írják..

Giorgio Armani Si Intense 2021

Giorgio Armani Si Intense 2021
2021. június 23.

Igaz hogy a mai 40 fokos hőségben teszteltem, de nekem egy az egyben az eredeti Sí illat. Az enyémnek még a színe is ilyen sötét, mivel pár éves..,

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou
2021. június 11.

Friss illat eleinte kicsit fás, semmiképp nem édes. Sőt aztán rajtam kicsit maszkulinnà válik. Ha kapnék egyet elhasználnám, de venni nem fogok mert annyira nem fogott meg.